753 Shares 6079 views

Alexander Nelidov – jeden z pierwszych uczestników projektu „Dom-2”

Alexander Nelidov, którego biografia nie jest tak wielka, wziął udział w popularnym programie telewizyjnym „Dom-2”. Bardzo mało informacji jest dostępnych o młodego człowieka, jak on cichy i nie facet społecznego. O rodzina Alexander Nelidov nie chcą stosować, z wyjątkiem, że to zbyt osobiste i nie warte jego życie zrobić show. Wiemy tylko, że urodził się 28 lipca 1981 w Moskwie, gdzie mieszka do dziś.


Rola w projekcie telewizyjnym „Dom-2” w życiu Aleksandra

Projekt TV „Dom-2” udał się do 11 roku. Stosunek do niej jest dość niejednoznaczne. Można powiedzieć, że widzowie publiczność dzieli się na dwa obozy. Pierwszy nienawidzę tego show i myślę niedopuszczalną jego pokaz w telewizji. Jego druga miłość oglądania bez utraty jedną serię, martwić się o uczestników, którzy mieszkają na obwodzie. I nawet po tym, jak opuścił nie chce zostawić je z reality show, którzy chcą wiedzieć o nich wszystko.

Jednym z pierwszych członków „Dom-2” był Aleksander Nelidov. Na początku swojego życia do projektu Sasha był prawie niewidoczny. Planuje „zbudować miłość” szybko i od razu tego nie zrobił. Był spokojny, rozsądny i ogólnie nie wyróżniać. Ale jak wiadomo, przez przepisy serialu mógł jechać z nim. Tutaj Aleksander pomyślał, że potrzeba zmiany zachowań, i podobnie jak wszyscy uczestnicy zaczynają „grać” w miłości, nawet jeśli jest to fake. W ten sposób stworzył parę z Olgoy Nikolaevoy (Sun) i szybko usiadł z nią w oddzielnym domu.

Ale to był tylko twórczy związek. Olga nie chciała intymnej relacji do komór, a Alexander od niej nie było to naprawdę konieczne, zwłaszcza po przybyciu na „Dom-2” Piękny, blond kokietka i Olgi Buzovoy. Jednocześnie projekt przyszedł maj Abrikosov i Sun cała jego uwaga przesunięty do niego. Dlatego para słońce i Sasha szybko rozpadł. Przez Aleksandra Olga Buzova nie czułem żadnych szczególnych uczuć. W związku z tym, nasz bohater musiał zdecydować, jak pobyt nad projektem dalej.

Kolejny przyjazd przybyszów Natasha Pavlova na reality show pojawi. Po rozmowie z nią, Alexander rozumie, że jest ona korzystna dla niego i zaczyna aktywnie dbać o niego. I wtedy nasz bohater proponuje do niej rękę. Ona zgadza. Tak więc, Natalia i Aleksander są drugą parę, której związek kończy się małżeństwo.

Po pewnym czasie na kobiecych głosowanie facetów wyrzucony Nataszę z projektem. W ślad za tym idzie i Alexander Nelidov. Ale historia Nelidova na reality show nie kończy. Po pewnym czasie wrócili do projektu. Początkowo – jako goście, a później – jako członków „Dom-2”. W tym czasie, relacje z innymi „gospodarstwo domowe” nie sumują się. Chłopaki zdają nieprawda, a zbyt arogancki. Dlatego Nelidovo wkrótce wrócić do „prawdziwego świata”.

Ślub Aleksandra i Natalia Nelidova

Na pytanie o jak zrobić oświadczyny, Alexander podchodzić bardzo odpowiedzialnie. To było niezwykle romantyczny i niezapomniany okazja dla obu stron. Miłośnicy żeglowania na jachcie, kiedy Sasha ma najcenniejsze pudełko z pierścieniem wewnątrz. Odpowiedź młodzi chcieli usłyszeć również absolutnie niekonwencjonalny sposób. Poprosił Natalię uderzy dzwon pewną ilość czasu na pozytywną odpowiedź. Co serce dziewczyny może się oprzeć takiej oferty! Naturalnie, dźwięk dzwonów nie długo czekać.

To uroczyste wydarzenie odbyło się 9 lipca 2005 roku w urzędzie Moskwa Meshchansky. Po oficjalnej części imprezy jest za nami, teraz jako mąż i żona szczęśliwa i wesoła Sasha i Natasha udał się do Parku Gorkiego. Pojechaliśmy nowożeńcy na ogromnej różowej limuzynie. W parku czeka na nich prawdziwy zespół jazzowy na żywo (było Nataszy Sen). Ten ślub wszystko wydawało się bardzo romantyczne i zabawy. To właśnie w ten powinien być idealny ślub we śnie każdej dziewczyny.

Rozwód Natalia i Aleksander

Pamiętając o miłość i całkowicie szczęśliwe twarze dzieci, z ogromnym trudno uwierzyć, że po kilku latach, nadal rozwiedziony. Dokładna przyczyna nie jest znana, bo faceci nie chcą dzielić fakty jego życia osobistego w miejscach publicznych. Wiadomo, że po rozwodzie, były one w stanie utrzymać stosunki ciepły i przyjazny. Teraz Natalia mieszka z innego młodego mężczyzny i już urodziła mu dziecko. Alexander Nelidov ożenił się po raz drugi i prawdopodobnie wkrótce zostanie ojcem.

Życie Aleksandra bez projektu „Dom-2”

Alexander Nelidov po zakończeniu projektu ożenił się po raz drugi. Jego żona nazwie Alexandra. Poprzez ich wybór tym razem podszedł bardziej poważnie i dokładnie (dotkniętych analityk biznesowy zawód). Może Alexander – jeden z niewielu uczestników, którzy po przejściu na emeryturę z serialu „Dom-2” nie stała się sławna. Być może jest to słuszna decyzja (pozostawić w cieniu) i wyraża spokojny i zrównoważony charakter Sashy.

Obecnie jest zaangażowany w szkolenia biznesowe, psychologia i mieszka szczęśliwe życie rodzinne. Alexander Nelidov (zdjęcie wyglądało to bardzo wesoły) szczęśliwie żonaty.