327 Shares 5664 views

Elena Vorobey – biografia, życie osobiste, praca

Elena Jakowlewna Vorobey – zasłużył aktorka, piosenkarka i odtwórcę roli. Dziś wszyscy znamy i kochamy. Elena Vorobey, którego biografia jest pełen twórczych odkryć, upadków i sukcesów, przezwyciężając wszelkie trudności losu, sprawdził się i wszystko jest takie proste „SERF Girl” (jak nazwała siebie) może osiągnąć takie wyżyny, co dziecko może tylko pomarzyć.

dzieciństwo

Elena Vorobey urodził się 5 czerwca 1967 w Brześciu. Niewiele osób wie, że artysta wykonuje pod pseudonimem, prawdziwe imię to – Lebenbaum. Dlaczego widzowie mało znany ten fakt? Ze względu na fakt, że Żydzi nie narzekać na ZSRR, Elena musiała wymyślić pseudonim „Sparrow”. Ojciec naszej bohaterki – Jacob Movshevich Lebenbaum – Wydział mieszkaniowym pracował jako mechanik, a matka, Nina L. Lebenbaum pracował montazhnitsa i szwaczki. Pomimo swojej chuligański charakter, Elena doskonale studiował i uczęszczał na zajęcia w szkole muzycznej. Rodzice dziewczynki przewidział jej roli nauczyciela muzyki. Po Elena ukończył ósmej klasy, jej matka i ojciec przyczynił się do tego, że stał się badanie w Brześciu szkoły muzycznej, choć nie zostawił dziewczynę z marzeniem zostania clown. Nawet w godzinach szkolnych, zaczęła parodii nauczycieli, które doprowadziły do zachwytu koleżankami.

Pierwsze kroki do sukcesu

Po ukończeniu szkoły muzycznej Elena postanowił udać się do Leningradu Instytut Teatralny, ale bezskutecznie. Jednakże, trudności nie zatrzymują naszą bohaterkę. A zaledwie dwa lata później (w 1988 roku), udaje jej się pójść na studia do umiejętności oczywiście Isaaka Shtokbanta. Na egzaminie komisji selekcyjnej zidentyfikowane dziewczynie kompletny brak głosu. Jeszcze jako student Elena rozpoczął pracę w „Buff” teatru. Tamże trzymał jej znajomy ze słynnym Yuriem Galtsevym i Giennadij Vetrov.

Pierwsze sukcesy i przeszkody

W 1992 roku Elena Vorobey postanowił sprawdzić się w konkursie działającego utwór nazwany A. Mironow. Klaun z kapeluszem na głowie i starą walizką w ręce przyszłej gwiazdy pojawiły się na dworze przed publicznością i jury. Komisja nie tylko zatwierdził jej wydajność, ale to było zdecydowanie oburzony. Ale opinia publiczna, a wręcz przeciwnie, spotkał Elena jest bardzo ciepłe, a ona otrzymała Audience Choice Award. W 1993 roku konkurs „Jałta-Moskwa-Transit” Elena z plecionki na głowie, w szkolny mundurek i kanapką w dłoni pokazał wszystkie swoje aktorskie i wokalne umiejętności, za który zdobył Grand Prix, a także nagrodę publiczności. Na to wyróżnienie nie był koniec

Pierwszy kanał również zauważyć talent Elena, wręczając jej Grand Prix i Nagrodę Publiczności. Mimo to, aby rozwijać i iść do przodu, to było niezbędne inwestycje, że Elena nie było. Więc wróciła po konkursie w Petersburgu, w teatrze komediowym „Buff”.

Moskwa Conquest

Elena Vorobey nadal wykonywać swoją ulubioną rzeczą w wierze i nadziei, że będzie to talent jest doceniany i nie zauważył. A potem przyszedł długo oczekiwany godzinę! Helen miała szczęście spotkać biznesmena, który miał sponsora. Potem zauważył jej A. Pugaczowa i zaproszony do wystąpienia na spotkaniach „Christmas” w 1988 roku. Po tym, Helen stał się regularnym gościem na tym programie.

Elena później został zaproszony do skecze teatralne V. Vinokur, który szukał aktorki, nie obawiając się być zabawny na scenie. To wszystko i zaczął naszej bohaterki, ponieważ udało jej się utrzymać świetną parodię. Poruszała się dobrze, a co najważniejsze – mogła śpiewać. Ale to nie było możliwe, aby pracować z aktorką Vinokur. Po rozmowie z wiatrem i Galtsev w programie koncertowym „Lovchik i Wowa 30 lat później”, Helen zauważył Dostman i oferowane do podpisania umowy. Nasza bohaterka jest zadowolony zgodzić.

Życie po czym zaczął grać w nowy sposób. Liczne fotografowania, skecze i występy w popularnym serialu „Full House”. Elena Vorobey recitalami, miała liczne wycieczki.

Kilka razy nasza bohaterka stała zwycięzca „Pucharu humoru”, „Hit Parade Ostankino”, „Golden Ostap”. I zdobył puchar – „Najlepsza aktorka w 2006 pop”.

W 2008 roku Elena wzięła udział w drugim sezonie serialu „Dwie gwiazdki” sparowane z Boris Moiseyev. W następnym roku brała udział w „Blue Light”, „Taniec z gwiazdami”, „Rosyjski Sensations”. W 2011 roku w duecie z Kirill Andreev nasza bohaterka zagrała w serialu „Star + Star-2”. Rok później, Helen otrzymała tytuł „Honorowy Artysta Rosji”. Do czasu, gdy zakochała się w całym kraju. W 2013 roku Elena był członkiem parodia serialu na Channel One, który został nazwany „Repeat”.

parodie Helena

Przez ponad 20 lat, Helen odebrał wiele parodii walizki. Wielu z nich są znane niemal każdemu. Jednym z uderzająca i zapamiętywana same stają naciąganie I. Allegrova, Alsu E. Malyshev, Leont'eva J. Friske NMP L. L. Vajkule N. Babkin. Widzowie cieszył pracę gwiazdy, gdy przekształca się J. Aguzarova, Yolka, Gurchenko N. Kadysheva A. Pugacheva, M. E. Pyekha Rasputin T. Povaliy Trofim E. Vaenga. Nie pozbawiony uwagi i parodistka A. Rosenbaum, glukoza, N. Baskov.

Filmografia Helena

Elena mieli również czas na zabawę w kilku filmach:

– 1990 – "wąsy";

– 1993 – "Męczeństwo Angelica";

– 2000 – „Stare piosenki o głównym”;

– 2001 – "Streets of Broken Lights";

– 2004 – "Afromoskvich";

– 2005 – "Uwaga, Zadov", "The Twelve Chairs", "To wszystko kwiaty", "Diamenty do Julii", "bigosu";

– 2006 – "Biedne dziecko", "pierwszy szybki";

– 2007 – „Pierwszy dom”, „Królestwo krzywych luster”;

– 2008 – "Złota Ryba";

– 2009 – "Złoty Klucz";

– 2010 – "Frost", "żołnierze i oficerowie";

– 2011 – "The New Adventures of Aladdin"

– 2012 – "Czerwony Kapturek";

– 2013 – "Trzech bohaterów".

Prywatne życie naszej bohaterki

Pierwszy mąż Eleny Vorobey – aktor teatru Petersburgu „Buff” Andrew Kisluk. Wraz z nim żyła przez 10 lat. Drugi mąż był biznesmen z Sankt Petersburga – Igor (jego nazwisko Elena nie ujawnia). On jest ojcem jej jedynej córki Zofii, który urodził się w dniu 11 marca 2003 roku, ale z drugim mężem też nie opracował. Później Elena miała romans z producentem telewizyjnym Kirill. Istnieje nawet mówiono, że para ma zamiar zalegalizować swój związek. Ale wkrótce rozstał.

A potem, kiedy Elena jest już dość zdesperowani, aby znaleźć szczęście jego kobiety, poznała swojego kochanka – Alexander Kalischuka. Wprowadzenie stało się, gdy człowiek przyszedł do teatru Eleny Vorobey roboczego inżynier dźwięku. Początkowo gwiazda nie reaguje na nowego pracownika. Ale po jednym z koncertów, kiedy cały zespół udał się do świętowania sukcesu w barze karaoke, wszystko się zmieniło. Jak się okazało, Alexander ma dobry głos, a parodysta nie jest źle. Nawet dostał swój wspólny numer. Ale to jest zakłócana przez fakt, że Aleksander był żonaty. Po krótkim czasie, wciąż nie rozwiódł się ze swoją żoną, a para zaczęła żyć razem. Teraz są w porządku. Alexander dba o Elena i jej córki Zofii. Urząd stanu cywilnego nie będzie parować.

Elena Vorobey dzisiaj

Teraz nasza bohaterka działa z własnym teatrze w programach humorystycznych, co jest w ich mocy, a nowy parodia. Wielu widzów już docenić jej talent. Pokaż Eleny Vorobey przechowywane widzów z powodu zaskakujących podobieństw parodiowanych znaków. Jej programy są zawsze jasne, ognisty i dowcipny. Elena Vorobey, biografia, który był tak urozmaicony, można łatwo przekształcić z glukozy Pugachevu lub Rasputina w Alsu. W skrócie, to pokazuje – to karnawał gwiazdek!