308 Shares 4129 views

Afrikantov Marina: wzrost, waga, biografia, życie osobiste

Więcej niż 2 lata temu, a mianowicie 06.06.2014, w powietrzu jednego z najpopularniejszego rosyjskiego reality show „Dom-2”, nowego uczestnika – Afrikantov Marina. Wzrost, waga, parametry ogólne, biografia i życie osobiste dziewczyny z jasnym i atrakcyjnym wyglądem bezpośrednio zainteresowanych w większości widzów. Podczas pierwszego eterze pojawiła się ona bardzo imponujące. On zachowywał się z godnością i wyraził współczucie dla jednego z uczestników, a mianowicie A. Cherkasov. Doświadczeni widzowie od razu zauważyć, że bohaterka tego artykułu – wyraźnie nie jest prosta dziewczyna i przedsięwzięcie może ona ma szans.


Zaczęliśmy rozmawiać o tym na „Dom-2” nie była dziewczyną, która jest w stanie konkurować z wielu uroków, a jej nazwa jest Marina Afrikantov. Ile lat ma ta dziewczyna? Kim są jej rodzice? Czy ma stałą zależność jest projekt? Takie pytania zaczęły wzbudzać tysiące wielbicieli „Dom-2” widzów. I po debiucie na tym reality show stała się bardzo popularna.

Marina Afrikantov: biografia

Ta blondynka to Moskal. W stolicy Rosji 14 października 1989 urodził naszej bohaterki – Marina Afrikantov. Ile lat ma ta dziewczyna spełnione dziś znaleźć w piwnicy – 27.

Jako dziecko była bardzo aktywna. Wdał się w pływaniu i lubiący taniec sportowy (przy Marina nawet pracował w słynnej szkole tańca Ala mosiądz). jest także zawsze łatwo podane języków obcych, tak że dziś jest to prawie biegle w języku francuskim i angielskim.

wykształcenie

Przybywając w projekcie, bohaterka powiedziała, że ma dwa dyplomy wyższych. Na początku roku otrzymała dyplom inżyniera metalurgicznego, a jak sama przyznaje, decyzja była podyktowana pragnieniem rodziców.

Ponieważ ona zawsze marzył Marina telekarere, później ukończeniu szkolenia w Graduate School of Ostankino, otrzymała kolejny dyplom – wiodącą transmisję telewizyjną.

Udział w różnych konkursach piękności

Afrikantov Marina, wysokość, o wadze do przyjazdu do projektu były niemal idealne – mianowicie, 169 cm i 55 kg, odpowiednio, od najmłodszych lat zaczęła brać udział w różnych konkursach piękności.

Są urocze blondynki często nagradzane. Marina Afrikantov, którego biografia nigdy nie było nudne, po raz pierwszy wykonany w takiej konkurencji jak uczennica. Następnie brała udział w „Miss Moskwa-2012”, który został wicemistrzem III. Kolejny udany konkurs dla Afrikantov w 2014 roku stał się światowej rosyjski Beauty, biorąc udział w niej, Marina otrzymał Grand Prix.

Przybycie projektu zmienił życie kobiet

Począwszy od roku 2007, nasza bohaterka stała się zagorzałym fanem jednego z najpopularniejszych reality show o nazwie „Dom-2”. Marina Afrikantov natychmiast przepojona sympatii dla jednego z uczestników – Andrei Cherkasov. Dziewczyna myśli, że ten młody człowiek może ona być dobra i silna para, a wkrótce pojawił się w projekcie Afrikantov powietrzu. Okazało się, że zanim została osobiście zapoznał się z jednym z najbardziej prominentnych członków – Rustam Kalganov. Chodziły słuchy, że to dla jego ochrony i dostała się na „Dom-2”. Marina Afrikantov natychmiast przerwać taką rozmowę i powiedział, że ten projekt przyszła sama, bez żadnej pomocy, tylko po kilku etapach odlewu.

Transmisja telewizyjna relacja projekt

Andriej Czerkasow był mile zaskoczony, kiedy dowiedział się, że nowa dziewczyna wyraża sympatię do niego, a nie było to zaskakujące, ponieważ każdy na jego miejscu byłby miły uwagę na tę piękną blondynką. Para niemal natychmiast rozliczone w osobnym domu, ale wkrótce okazało się, że młodzi ludzie nie pasują do siebie tak idealnie.

Następne Marina postanowił spróbować budować relacje z innym uczestnikiem, a mianowicie Bogdan LEVCHUK. Młodzi ludzie przez jakiś czas nawet mieszkali razem w mieszkaniu miasta, ale w końcu postanowił również rozstać.

Po rycerz blondynka stała Egor Halyavin. On jest bardzo długa i pięknie pod opieką Marina. Na polanie jest często omawiane że Afrikantov nigdy nie czuł się za niego wzajemnego przyciągania, ale ona przyjęła zaloty i ostatecznie poddał. Chłopaki zadeklarowały się para i udał się do jednego z domów na „Dom-2”, który znajduje się na Seszelach.

Po przybyciu na wyspę Jegor zaczął traktować Marina jest znacznie gorzej niż wcześniej. W wyniku tego zachowania nie jest już bardzo silny związek zaczął się rozpadać. Ze względu na nie zawsze akceptowalnym i przyjemnej postawie blond facet wpadł w długi depresji. Afrikantov Marina, wzrost, waga, które przestały być doskonały, pozostając w stałym zniechęcenia, zyskał prawie 10 dodatkowych kilogramów. Po tym, powiedziała, że nie może dalej uczestniczyć w strzelaniu z powodu pewnych problemów zdrowotnych.

Powrócić do projektu

W czerwcu 2015, coś się stało, że publiczność nie mogła czekać. Kochany przez wielu blondynka triumfalnie powrócił do reality show. Afrikantov Marina, wzrost, waga, którego po roku nieobecności z projektu ponownie zbliżył się do standardów modelu, tym razem wyraził współczucie dla Andrew Chuev, która już miała znaczny i nie zawsze udane doświadczenia z budowania relacji w ramach audycji. W tym czasie młodzi ludzie bardzo szybko znaleźli wspólny język i stworzył dość silną parę.

Rodzice dziewczynki

Raz na projekt, okazało się, że brała udział w kilku konkursach piękności, wielu zaczęło się zastanawiać, co rodzina Marina Afrikantov, ponieważ w przekonaniu, że zwycięstwo w takich wydarzeniach dokonanych zapłacić dość powszechne. Okazało się, że jej ojciec – Aleksander – historyk i archeolog, dr. matka Marina nazywa Tatianę, a uczestnicy projektu telewizyjnego mieli okazję poznać tę kobietę osobiście.

Bierze czynny udział w życiu jego córki i uwielbia ingerować w jej relacji. Historia, która rozwinęła się między przystani i Andrew nie był wyjątkiem, a Tatiana również brał udział w nim. W pewnym momencie próbowała odwieść córkę ze związku Chuev, bo myślała, że to nie był osobą, która musi Marina na prawdziwym życiu.

Jako dziewczynka związku dzisiaj

Ostatnio pojawiły się plotki, że blondynka jest w ciekawym miejscu. Mówi się, że ona i Andrew dziecko wkrótce. Takie wnioski zostały dokonane na podstawie ich publiczności, że stosunek do ukochanej Chueva niedawno zmieniła znacząco: stał się bardziej rozważny i tolerancyjny, cały czas rozpieszcza Marina różne dary.

Ponadto młodzi ludzie odmówili wzięcia udziału w „Weselu Roku” konkursu. Mówi się, że jest to związane z ciążą Marina ponieważ para nie mają czasu, a oni już wyznaczony swój ślub w październiku. Chociaż informacje ciąża nie jest dokładna, ponieważ żadna z par nie zaprzecza ani nie potwierdza, ani nie. Ale jeśli te przypuszczenia są prawdziwe, wtedy rodzice Mariny Afrikantovoy będzie zmuszony podjąć tę zależność.