237 Shares 9760 views

Prezenter telewizyjny Farida Kurbangaleeva: Biografia, kariera i rodzina

Farid Kurbangaleeva – atrakcyjna dziewczyna, w pełni rozwinięta osobowość i prawdziwym profesjonalistą w swojej dziedzinie. Chcesz wiedzieć, gdzie się urodziła i gdzie studiowała? Kiedy zacząłem pracować w telewizji? Teraz będziemy o tym rozmawiać.


Farid Kurbangaleeva: biografia. Rodzina, Dzieciństwo

Urodziła się w 1979 roku (27 sierpnia) w stolicy Tatarstanu – Kazaniu. Jej rodzice nie mają nic wspólnego z telewizji. Oba z nich to inżynierowie. ojciec Farida jest absolwentem Wydziału Fizyki. I jej matka otrzymała stopień naukowy w Instytucie Lotnictwa.

Nasza bohaterka dorastał aktywny i towarzyski dziewczynę. I to było bardzo dobre. Farid próbował nakarmić wszystkie bezdomne psy i koty w okolicy. Dziewczyna marzy o zostaniu weterynarzem. Z biegiem czasu jednak, że zmieniła zdanie.

W 9 lat Farid Kurbangaleeva poważnie brane wielkie zainteresowanie dziennikarstwem. Lubiła wywiad rówieśników, rodziców i sąsiadów. A dziecko lubi pisać różne notatki.

studentów

W 1996 roku, nasza bohaterka ukończył liceum. Potem przekazał dokumenty do miejscowego uniwersytetu państwowego. Jej wybór padł na wydziale dziennikarstwa. Utalentowana dziewczyna naukę w uczelni. Farid została uznana za jedną z najlepszych studentów na kursie. Beauty przewidział świetlaną przyszłość. W 2001 roku otrzymała dyplom Uniwersytetu w Kazaniu.

kariera telewizyjna

Farid Kurbangaleeva Zaczął pracę jako student. W 1998 roku brała reporterowi na TV „Tatarska”. Jej historie są cenione nie tylko publiczność, ale także zarządzanie kanałem. Wkrótce Farid został wyznaczony jako specjalny korespondent. Na zlecenie redakcji, że udał się do różnych zdarzeń, scena i tak dalej. „Dzień pożyczka” – to nazwa jednego z jego projektów w telewizji tatarskiej.

W kwietniu 2007 roku Kurbangaleeva zatwierdzony na stanowisko kanału korespondent „Rosja” w regionie Wołgi. Jednak pracowała tam tylko miesiąc. A wszystko dlatego, że postanowił udać się do podboju Moskwy.

Kapitał rosyjski jest mile witany Farid. Już w maju 2007 roku, pochodzący z Kazania stała się wiodącym programem „Wiesti” federalny kanał „Rosja”. Po pierwsze, ona i Mihailom Antonovym pojawił się w wydaniach wieczornych. Oraz w okresie od września 2008 do października 2014 roku z przeniesieniem jej udziałem został wyemitowany w ciągu dnia. Po opuszczeniu Marina Kim i Masza Sittel urlopu macierzyńskiego nasza bohaterka dodanej pracy. Stało się bardziej prawdopodobne, aby pojawić się w ramce. Jednak od czerwca do listopada 2014 roku, kilka wydań dziennika „Wiesti” Nikolay doprowadziły Zusik.

wygląd

Farid Kurbangaleeva uważnie go obserwuje. Ona rozumie, że praca w ramie zobowiązuje ona wyglądać dobrze. Kilka razy w miesiącu odwiedza kosmetyczki. Ponadto, nasza bohaterka sprawia twarzy maski w domu. Głównym sekret zdrowsza, promienna skóra wywołuje dobry sen (nie mniej niż 7 godzin dziennie). Farid przylegają do prawidłowego odżywiania. I gospodarz „przyjazne” ze sportem TV.

ciekawostki

  • Wiele osobistości medialne poświęcić piosenki i wiersze. Nie jest wyjątkiem i Farid Kurbangaleeva. prezenter telewizyjny (patrz zdjęcie. powyżej) służył jako inspiracja dla grupy Petersburgu Herzogi. W lutym 2014 chłopaki napisali na portalach społecznościowych piosenkę „Farid”. Nietrudno się domyślić, do których jest ona przeznaczona.
  • W 2014 Kurbangaleeva i Maxim Sharafutdinov służyć w głównej roli w filmie „Hidden Bohaterów nieznanej wojny”. Film opowiada o wyczynach żołnierzy-Tatarów w Pierwszym Świecie.

życie osobiste

Nasza bohaterka – atrakcyjne dziewczyny ze spokojnym charakterze. Jako nastolatka miała dużo fanów. Ale Farid nie był w pośpiechu, aby zbudować poważny związek. Czekała na wielkiej i czystej miłości. I wkrótce, los dał jej coś marzył o piękno.

To już wiele lat, jest żonaty z ukochanym mężczyzną – dokumentalisty Denis Krasilnikov. W 2003 roku para zostali rodzicami po raz pierwszy. Urodził się ich córka Sofia.

07 stycznia 2015 w rodzinie stało się potem uzupełnianie. Farid i Denis urodziła kolejną córkę. Nazwa dziewczynki nie została ujawniona. Nasza bohaterka zawsze marzył o dużej rodzinie. I wydaje się, że wszystkie nasze plany są stopniowo się prawdą. W ciągu najbliższych 2-3 lat para chce mieć kolejne dziecko (najlepiej chłopiec).

Konkludując

Rozmawialiśmy o tym, jak uderzył w telewizor Farid Kurbangaleeva. Biografia, zdjęcia jazdy, jej życie osobiste – to wszystko jest przedstawione w artykule. Życzymy tę wspaniałą dziewczynę do kariery i rodziny dobrego samopoczucia!