832 Shares 4821 views

Alisa Hazanova: Biografia, kariera i rodzina

Czy wiesz, kto to Alisa Hazanova? Biografia niej wiesz? Jeśli nie, zalecamy zapoznanie się z treścią artykułu. Zapraszamy do lektury!


Alisa Hazanova: biografia

Urodziła się 13 lutego 1974 w Moskwie. W jaki rodzina została wychowana naszej bohaterki? Ojciec Alicji – słynny komik Giennadij Khazanov. On zawsze był przykładem dla córki ciężkiej pracy i wytrwałości życia. Jej matka, Zlata Elbaum, ukończył ze stopniem „sztuki”. Dziś ona jest udany biznes-woman.

dzieciństwo

Alice wzrosła najmądrzejszy i aktywną dziewczynę. Tata często zabierał ją ze sobą do prób i przedstawień. Dziecko lubił wszystko, co dzieje się na scenie. Głośne oklaski wprowadził ją w zachwyt.

W ciągu 4 lat, Alice nagrany w studiu baletowym. Dziewczynka chętnie uczestniczyło w zajęciach. Nauczyciele natychmiast zauważył jej naturalną elastyczność i artyzm.

W 1980 roku Alice poszła do pierwszej klasy. Początkowo rodzice chcieli wysłać ją do szkoły, ale szybko zmienili zdanie. Dlatego ich córka poszła do zwykłych szkół. Kilka razy w tygodniu odwiedziła kluby rysunku i rzemiosła.

Po 9 klasy Hazanova wszedł szkoły baletowej. 2 lata później otrzymał dyplom uczelni. Rodzice byli dumni z córką.

wiek dojrzały

Alisa Hazanova, biografia, które widzieliśmy z dziecięcych marzeń o zostaniu sławnym baleriny. W związku z tym, pod koniec liceum, wiedziała, gdzie kontynuować naukę. Ona złożyła papiery w metropolii Akademii Choreografii. Alicja z powodzeniem poradził sobie z testami, które zostały przygotowane przez komisję selekcyjną. Utalentowana dziewczyna naukę w uczelni.

teatr Wielki

Po ukończeniu akademii choreografii Alice zaczął rozwijać swoją karierę taneczną. Została przyjęta do trupy Teatru Bolszoj. Hazanova wykonywane na tej samej scenie z takimi artystami jak Dmitry Belogolovtsev, Konstantin Iwanow i Nikołaj Tsiskaridze. Kreacja Skarbonka z naszych ról w dużych produkcjach bohaterka – „La Traviata”, „Dziadek do orzechów”, „Don Kichot” i „Jezioro łabędzie”. Zdjęcia Alisy Hazanovoy ozdobione dziesiątkami plakatów.

Praca w Teatrze Bolszoj, nasza bohaterka poświęca prawie 8 lat swojego życia. Z baletu była zmuszona opuścić z powodu poważnej kontuzji kolana. Następnie Alicja G. nauczył choreografii młodych talentów.

kino

W 2005 roku, córka znanego komika starał się jako aktorka. Stało się to we Francji. Znajomy dyrektor Nikolai Khomeriki zaproponował jej rolę w krótkim filmie o nazwie „Razem”. Powiedziała, że tak.

W kolejnych latach Hazanova pojawiła się w kilku rosyjskich filmach. Listy jego najbardziej żywe i niezapomniane prace:

  • „W rytmie tanga” (serial telewizyjny) (2006).
  • "Kalejdoskop" (2008).
  • „Serce bumerang” (2011).
  • "Bullets Collector" (2011).
  • "Kobieta w czerni" (2012).
  • "Short Course szczęśliwe życie" (serial telewizyjny 2012).

Życie osobiste Alisy Hazanovoy

Nasza bohaterka – brunetka z rzeźbiona figury i ładnej twarzy. Od swojego słynnego ojca dostał wspaniałe poczucie humoru i wysokiej inteligencji. Z moją matką, ona odziedziczyła kobiecości i piękna. Od młodego wieku chłopcy pobiegli za Alice. Poczta Hazanova często anonimowych deklaracji miłości. Alicja sama nie była w pośpiechu, aby zbudować poważny związek. Po pierwsze, w pierwszej kolejności w studiach była, a następnie – pit.

Życie osobiste Alisy Hazanovoy zaczęto budować w 1993 roku. Wtedy poznała swojego przyszłego męża Dmitriy Sidorova. 19-letnia piękność spadła na niego od pierwszego wejrzenia. Jej uczucia były odwzajemnione. Po kilku miesiącach, kochankowie wzięli ślub. Triumf przyszedł luksusowe. Mimo to, po ojcu Dmitry – byłego ministra Jewgienija Sidorov. Szczęśliwe życie żonaty para nie trwała długo. W pewnym momencie, Dima i Alice sobie sprawę, że stają się sobie obce. Oni oficjalnie rozwiedziony, utrzymywanie przyjaznych stosunków.

Pracując w teatrze Bolszoj Alice zaczęła romans z kolegą w sklepie – Aleksandrom Fadeevym. Jednak coś poważnego ich związek nie ewoluowała. Para zerwała. Alexander opuścił teatr i zaczął rozwój kariery muzycznej. Rosjanie, jest on znany jako śpiewak Danko.

Drugi mąż Alice stała się biznesmen ze Szwajcarii, David Bauman. W tym małżeństwa urodziło się dwie córki – Ming (2006 str.) I Eva (2010 p). Hazanova z mężem i dziećmi mieszka w Paryżu. Jednak w 2011 roku para rozwiodła się. Alicja z dwiema córkami wróciła do Moskwy.

W maju 2015 roku, nasza bohaterka po raz trzeci ożenił. Wesele odbyło się na Seszelach. Mówi się, że w maju, nie może wyjść za mąż, albo będziesz cierpieć przez całe życie. W tym wiele kobiet wierzy. Ale nie Alisa Hazanova. Mąż baleriny – bardzo bezpieczny człowiek. Nazywa się Dmitrij Shokhin. On jest zawodowym prawnikiem. Ojciec Dmitrij Aleksandr Nikołajewicz shohin, jednocześnie pełnił funkcję Ministra Gospodarki.

Obecny mąż natychmiast wziął Alice dzieci z poprzedniego małżeństwa. Para jest teraz marzą o wspólnej urodzenia dziecka. Mamy nadzieję, że Bóg wysłucha ich modlitw.

Konkludując

Powiedziano nam, że tam, gdzie urodził się i kształcił Alisa Hazanova. Biografia tej dziewczyny jest przykładem tego, jak utalentowany i pewny siebie ludziom osiągnąć swoje cele. Życzymy jej szczęścia i powodzenia we wszystkich swych przedsięwzięciach!