860 Shares 8969 views

Najlepsza kamera do "Android"

Smartfony mają wiele zalet w stosunku do zwykłych telefonów komórkowych. System operacyjny jest główną cechą i główną zaletą. Pozwoliło to każdemu użytkownikowi nie tylko na zaprojektowanie gadżetu, ale także wypełnienie go "napełniającym" smakiem. Możesz nawet zastąpić standardowe aplikacje. Nie lubisz wbudowanej kamery? Jest możliwość wyboru innego, znacznie lepszego. Ale jaka jest najlepsza kamera dla "Androida"? Pomożemy z wyborem.

"Kamera Google"

Przede wszystkim nie od razu odrzuć system oferowany domyślnie. Kto powiedział, że kamera z Google – nie najlepsza kamera dla "Androida"? Zapewnia wiele użytecznych funkcji.

Oto niektóre z nich:

 • Zdjęcia panoramiczne, a także szerokokątne;
 • Koncentracja, efekt profesjonalnego sprzętu fotograficznego;
 • Timer;
 • Efekt HDR;
 • Zdolność do nagrywania filmów wysokiej jakości;
 • Duże poszerzenie celownika + brak kadrowania ramy.

I oczywiście nie zapominaj, że jest to absolutnie darmowa aplikacja – kamera "Android". Nie wymaga nawet pobierania.

Zoom kamery FX

Zoom FX aparatu ("Camera Zoom Efiks") jest aplikacją od zagranicznego dewelopera bez rusyfikacji. Pomimo faktu, że program nie dotyczy tych, które poprawiają jakość fotografowania, może być używany nie tylko jako aparat fotograficzny, ale także jako edytor zdjęć. Jego główną zaletą jest wyrażona w nazwie aplikacji – zoom, co pozwala na powiększenie obrazu sześć razy.

Wielofunkcyjność Camera Zoom FX jest zaskakująco połączona z bardzo prostym interfejsem – nie ma problemów z ustawieniami, nawet dla początkujących. To sprawia, że aplikacja jest doskonałym narzędziem do tworzenia pięknych zdjęć. Wielu powie, że jest to najlepsza kamera dla Androida, a wielu zgodzi się z tym stwierdzeniem.

Kamera FV-5

Bardzo udany rozwój Camera FV-5 ("Camera EFV-5") ma imponującą liczbę funkcji, a aby nie rytualnie próżno, natychmiast przystąpimy do ich transferu:

 • Interfejs jest zaprojektowany w taki sposób, aby zawsze była pod ręką konfiguracja wszystkich ważnych parametrów;
 • Nieprzerwana praca w normalnych i trybach tła, podczas fotografowania i przetwarzania już wykonanych ramek;
 • Zestaw ustawień użytkownika z możliwością ich zapisywania;
 • Praca z metadanymi;
 • Timer;
 • Obsługuje nie tylko zwykły format JPEG, ale także format profesjonalnych kamer – RAW i PNG; Te ostatnie umożliwiają późniejsze przetwarzanie ramek bez utraty jakości;
 • Możliwość dostosowania ekspozycji do jednej minuty.

Ponadto aparat ten jest zrymatyzowany.

Aparat MX

Grafika, zdjęcia i filmy wideo – wszystkie powyższe, doskonały aparat MX ("Camera EmX"). Być może dlatego użytkownicy uważają, że jeśli nie jest to najlepszy aparat dla "Android", to dokładnie jeden z. Liczba pobrań w "Google Play" potwierdza tylko to przypuszczenie. Najnowsza aktualizacja programu ma niesamowitą cechę – teraz za pomocą tego aparatu można zrobić tak zwane zdjęcia na żywo. Najważniejsze jest to, że oprócz samej ramy, na kilka sekund przed zapisaniem pamięci w pamięci. Całość można obejrzeć animację lub wyciąć z niej udane zdjęcia.

Cała funkcjonalność wymagana od tego typu aplikacji, Camera MX również w najlepszym wydaniu. I rzeczywiście, program inspiruje zaufanie tylko dlatego, że jest jednym z najbardziej popularnych produktów na rynku, a to nie tylko. Ona naprawdę zasługuje na tę ocenę.

Kamera 360 Ultimate

Przypadek, w którym nazwa mówi sama za siebie. Jeśli potrzebujesz programu, w którym będzie nieskończona liczba różnych efektów – od akcentów kolorystycznych do skupienia na jakimkolwiek obiekcie fotograficznym, a następnie Camera 360 Ultimate ("Kamera 360 Ultimate") – to najlepszy aparat dla "Androida".

"To najlepsze zdjęcie?" – ten problem od momentu zainstalowania aplikacji staną się bardzo istotne, ponieważ wszystkie klatki są wspaniałe. Dodaj do tego możliwość edycji – i zdobądź broń masowego rażenia pięknem.

VSCO Cam

Nie można było usłyszeć o VSCO Cam. Popularność przewyższyła nawet słynne "Retreat", które musiały ruszyć na bok i uciec do nowej gwiazdy. VSCO Cam będzie podobny do instagramerów i blogerów, estetyków z smakiem Tumbler i tylko dla osób ceniących piękne zdjęcia. Trudno powiedzieć, jak to zrobił deweloper, ale jest to fakt – obrazy są dosłownie przekształcane przy użyciu tej aplikacji. Zostań bardziej elegancki i wyrafinowany.

Edytuj z VSCO Cam jest również możliwe, z trwałym sukcesem. Interfejs i funkcjonalność tej aplikacji w zakresie przetwarzania uzyskanych ramek znacznie przekracza podobne programy. A wynik można nazwać niemal profesjonalnym. Nawet jeśli masz niedrogi "Android" z dobrą kamerą – VSCO Cam sprawi, że będzie jeszcze lepiej.

Ręczna kamera

Nie możesz zejść z małą krwią. Być może właśnie tak brzmiało motto tej aplikacji. W większości, że nie jest to dobre poczucie. Kamera ręczna dla początkujących ("Manual Camera") nie będzie działać – chyba że zdecydują się rozpocząć od ciężkiej artylerii. Ale prawdziwymi profesjonalistami będą entuzjastycznie nastawieni do programu. Jeśli jest już telefon z dobrą kamerą, aplikacja "Android" poprawi ją tylko. W tym celu są dostępne różne ustawienia, parametry i dopasowania, które odnoszą się bezpośrednio do interfejsu API Camera2, więc nie brakuje ich. Twórcy próbowali zrobić produkt dla panów, dać im przestrzeń, nie ograniczając wyobraźni geniuszy fotografii w niczym – i trzeba powiedzieć, że dostali to o sto procent.

Kamera ręczna jest jednak pewną wadą, która płynie bezpośrednio z zalet. To zbyt dobre, a zatem działa tylko z najnowszymi wersjami systemu operacyjnego Android.

Podsumowując

Wybierz kamerę – nie to, że jest to bardzo trudne, ale nie łatwe zadanie. Najlepszym aparatem dla "Android" w końcu każdy ma własne. Wybór zależy bezpośrednio od tego, co sam użytkownik rozumie tą właściwością, czego chce od aplikacji, czego na niego czeka, czy jest model budżetu czy smartfon na Androidzie z dobrą kamerą.

Początkujący i profesjonaliści mogą wybierać zupełnie inne produkty, wszystko okaże się słuszne, wszyscy otrzymają wspaniałe zdjęcia. Konieczne jest prowadzenie opisu, recenzji i własnych preferencji.