538 Shares 7167 views

Jak umieścić iPhone dzwonek na wezwanie. instrukcja

Na iPhone, podobnie jak w każdym innym modelu telefonu, istnieje zestaw standardowych melodii, które można ustawić na rozmowy, SMS i budzika. Ale tam odnin niuans. Jeśli dodatkowo do standardowego prostego telefonu brzmi połączenia można umieścić dowolny pobrany dzwonek w formacie .mp3, następnie iPhone tak prosty ty nie uda. Tak, to tak sprytnie ułożone ten nowoczesny gadżet firmy Apple – twórcy, jak mówią, starał się chwałą. Więc nie byli zaskoczeni, że jesteś zainteresowany w jaki sposób umieścić iPhone dzwonek na wezwanie nie ma standardowych dźwięków. Odpowiedź na to pytanie, dowiesz się czytając ten artykuł do końca.


Ustawianie dzwonków dla iPhone

Aby rozpocząć, nauczmy się jak zmienić dźwięki, które ostrzegają nas o przychodzącym połączeniu. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. Przejdź do menu „Ustawienia”, a następnie wybrać opcję „Dźwięki”.
 2. Posłuchaj wszystkich standardowych melodii i zdecydować chcesz, ustawić ją jako wezwanie dzwoni.

Ale na pewno są dość dość standardowych dźwięków i nie są przeciwni jakoś wyróżniać z tłumu. Więc niech nam teraz dowiedziałem się, jak ustawić dzwonek na Twój telefon iPhone, który zostanie załadowany z komputera. Należy jednak pamiętać, mieć na to trochę pokoldovat zatem jako regularne utwory w formacie .mp3 na wezwanie nie zostanie nawiązane.

Utworzyć dzwonek w iTunes

Ta aplikacja jest już zainstalowana w urządzeniu. Ale, niestety, z niego korzystać nie każdy może sobie pozwolić, ponieważ nie wszystkie melodie są płatne. Ale nie zniechęcaj się, jeśli masz komputer / laptop, będzie można tworzyć dzwonki z piosenek lubisz za darmo. Aby to zrobić, należy wykonać następujące czynności:

 1. Zainstalować aplikację iTunes. Można go pobrać z oficjalnej strony programistów Apple.
 2. Uruchom program iTunes i kliknij na zakładkę „Album”.
 3. Wybór składu, który stworzy dzwonek.
 4. Kliknij na nim za pomocą myszki i wybierz „szczegóły”.
 5. W oknie, które zostanie otwarte, kliknij na zakładce „Ustawienia”, a pamiętać wymaganego odstępu przyszłego dzwonek. Pamiętaj, że czas jej trwania nie powinien przekraczać 30 sekund! Zapisz zmiany za pomocą przycisku „OK”.
 6. Kliknij prawym przyciskiem myszy na nowo utworzonego pliku i wybierz „Utwórz wersję formatu AAC.” Po tej operacji lista pojawił się drugi utwór. Imię tych plików to jedno, ale czas gra jest inna. Ale to nie wszystko, bo przed umieszczeniem na dzwonek telefonu iPhone na wezwanie, to musi być konwertowane do innego formatu.
 7. Kliknij plik z rozszerzeniem .aac i wybierz opcję „Pokaż w Eksploratorze Windows Windows” / „Pokaż w Eksploratorze Windows”. W ten sposób stworzyliśmy ścieżkę otwierany w Eksploratorze Windows.
 8. Skopiować go na pulpicie i usunąć z biblioteki iTunes.
 9. Zmień rozszerzenie pliku z .m4a do .m4r. To wystarczy, aby ją zmienić.
 10. Kliknij sekcję „Dzwonki”. Przeciągnij go z pulpitu do pliku ekspansja .m4r.
 11. Podłączyć iPhone do komputera i wybierz go w oknie programu.
 12. Otwórz zakładkę „Dźwięki”, wybierz melodię, w celu zsynchronizowania go z gadżetem, a następnie kliknij przycisk „Apply”.
 13. Odłączyć urządzenie od komputera.

Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, masz już dzwonek do iPhone i pojawi się w „Dźwięki”. Cóż, jak umieścić na dzwonek telefonu iPhone, aby zadzwonić, przyjrzeliśmy się nieco wyżej.

wniosek

Jak widać, po prostu lubi swoją ulubioną piosenkę w tym urządzeniu telefon nie dostarczają. Musimy poświęcić trochę wysiłku i cierpliwości. Ale jeśli postępuj zgodnie z instrukcjami, to na pewno uda wam, i można łatwo uzyskać uchwyt, w jaki sposób umieścić na dzwonek iPhone zadzwonić.