773 Shares 7527 views

„Expl Nieskończoność” – niska nowoczesna technologia

Obecne pokolenie ludzi już dawno zapomnieli o prostych i niezbędnych funkcji telefonu. Absolutnie nikt nie zwraca uwagi na wymiary, z podświetleniem lub, na przykład, anteny o większym promieniu działania. Telefony komórkowe 21st century goni tylko najnowszych technologii. Wszelkie płatnej pracy, a tym samym wiele z telefonem towarem luksusowym. Nie każdy może sobie pozwolić, aby dokonać zakupu, którego koszt jest miesięczne wynagrodzenie lub więcej. Rozszerza swoją gamę konsumentów, wielu producentów koncentruje się właśnie na telefonach, zaprojektowanych dla klasy średniej.

Jednym z takich produktów była smartphone „Expl Infiniti.” Urządzenie zostało zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, z jego układ i niskie koszty pozwalają nabyć nowoczesny telefon, nie wydając dużo pieniędzy.

Jednym z najważniejszych elementów próbki reprezentowanej przez ekran o przekątnej 4,3. Maksymalna rozdzielczość do 800 x 480. Na wyświetlaczu „Expl Nieskończoność” odbywa się na najbardziej niezawodnej technologii Super AMOLED – ten typ ekranu jest wykorzystywany w niemal wszystkich droższych modelach z dowolnego producenta telefonów komórkowych.

Wydajność każdej jednostki zależy od pojemności istniejącego procesora. W tym przypadku, twórcy „EXPL Infinity” nie jest skąpy. Jednojądrzastych telefon serce pracuje z częstotliwością równą 1 GHz. Montowany układ odnosi się do wytwarzania Cortex9 ARM. Należy również pamiętać, że telefon może konkurować z pewnych przestarzałych modeli komputerowych.

PowerVR SGX 531 akcelerator grafiki okazał się nie tylko wśród zwykłych konsumentów, ale również dla miłośników używać urządzenia jako rozrywkę. Pomimo faktu, że „Expl nieskończoność” ma procesor jednordzeniowy, częstotliwość jego maksymalnej pojemności pozwala właściciel smartphone używać żadnych środków pracochłonnych.

Nie ma doskonały produkt, a telefon „Expl Nieskończoność” – nie jest wyjątkiem. Wszystko niezadowolenie obrócił skromnej ilości pamięci. Smartfon ma wbudowany 4 GB, ale połowa z nich są zainstalowane zasobów maszyny napełniającej. Jednak, jak się okazało, nie jest problemem – inteligentny telefon obsługuje karty pamięci o pojemności do 32 GB, co wystarcza dla każdego nowoczesnego urządzenia. Jeśli chodzi o RAM, to jest 512 MB, to też wystarczy do codziennego użytku.

Ten sam system operacyjny opracowany bardzo dobrze, przeglądarka jest imponująca ich możliwości. Smartfon pracuje w jednej z wersji rzeczywistej Android 4.0.3.

Jak każdy nowoczesny telefon „Expl Nieskończoność” jest wyposażony w dwa wbudowane aparaty fotograficzne. Głównym ma dość dobrą rozdzielczość 8 megapikseli, to jeden z pozytywnych cech produktu. Przednia kamera została zaprojektowana przez konwencjonalnych standardów jakości o rozdzielczości 0,3 megapikseli. Kolejnym krokiem jest zmuszenie kupić smartphone, pojemność jakość baterii 1600 mAh. Liczby te zasilane są bardzo przyzwoity jak na kompaktowego telefonu. Średni czas trwania zespołu wynosi 24 godzin.

Dane pozwalają produkt stanąć na poziomie najnowszej generacji rozwoju, za rozsądną cenę podoba każdy klient, który chce kupić smartfon.