189 Shares 1926 views

BRP (skuter): dane techniczne i opinie. Skuter BRP 600

Motokontsern kanadyjski „Bombardier” (Bombardier Recreational Produkt) jest jednym z wiodących na świecie producentów skutery i akcesoria. Produkty BRP posiada doskonałe właściwości techniczne, wysoka dynamika, niezrównaną jakość i komfort. Wiele nowości techniczne tego sezonu i bezbłędne wykonanie modeli skuterów śnieżnych zadowoli fanów pojazdów użytkowych śnieg sportowych.


Cechy charakterystyczne modelu skuter 600

Wśród wielu różnych śnieżnych pojazdów terenowych reprezentowanych na rynku krajowym, zauważamy skuter BRP „Scandic” WT 600-Ace. Urządzenie wyposażone jest w mocnym 60 KM czterosuwowego znaku 600 Rotax ACE rodzaj cieczy chłodzącej. Nietrudno się domyślić, że silnik dwucylindrowy ma objętość roboczą 600 kostek. Jednostka napędowa jest wyposażona w elektroniczny układ paliwowy zgłoszenia EFI. Dzięki jego stosowania może znacznie zwiększyć wydajność silnika i zmniejszenie zużycia benzyny zużytej.

Spory LTS teleskopowych przednie zawieszenie 150 mm, a tylny typu SC5U – 340 mm. Konstrukcja zawieszenia zapewnia doskonałą jezdne w skuter. Ponadto, samochód zachowuje się pewnie na śniegu o różnej gęstości. Dzięki 500 torów mm z występami 38 mm w stanie osiągnąć doskonałą przepuszczalność i przyleganie do powierzchni śniegu.

Opcje SUV

BRP – Skuter, który jest podwójnie uniwersalny model, który ma dobrą manewrowość. Ma silny ekonomiczny układ napędowy. Według opinii użytkowników, 45-litrowy zbiornik paliwa wystarczy, aby pokonać dystans ponad 300 km bez tankowania. Sprawność ta umożliwia długą podróż przez ośnieżone połacie.

Kolumna kierownicy metali, wyposażone w okładziny gumą, dla łatwego uchwytu. Urządzenie jest wyposażone w hak holowniczy hakowych zamek, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie dużych obciążeń około 250 kg. Wysoka szyba zapewnia doskonały przegląd kierowcę i chroni przed podmuchami wiatru i śniegu pływające w twarz. Ma dobrą trwałość i są odporne na ciosy gałęzie podczas jazdy las.

Skuter PDU 600 jest wyposażony w wygodny fotel z modułową bagażnika i pasażera ergonomicznym oparciem, które umożliwia wygodną pozycję na drodze. Urządzenie jest także wyposażone w podgrzewane uchwyty, lusterek wstecznych i niezbędnych instrumentów. Silnik jest łatwy rozruch nawet w bardzo niskich temperaturach ze względu na rozrusznikiem elektrycznym.

Trochę o wymiarach

Porozmawiajmy o wadze i rozmiarze PDU. Skuter Scandic ma suchą masę 287 kg. długość urządzenia wynosi 3230 mm, a szerokość – 1065 mm. Skuter wyposażony Pilot DS firma narty, którego szerokość wynosi 175 mm, a baza na narty – 900 mm. Długość podstawy gąsienica 3923 mm. W małym przedziale bagażowym skuter może dekoder i transportowane do-na wadze 50 kg. Pojemność zbiornika oleju posiada 3,5 litra.

Około 800 TH modele PDU dla głębokim śniegu

Porozmawiajmy trochę o modelu „Linki ekstremalne” Boondocker 800 E-tec 3700 z BRP. Skuter reprezentuje bundokinga maszynę. Ona łatwo pokonuje głęboki śnieg, oprócz niego można zrobić niewyobrażalne piruety i trudnych trików. Model ten skacze, i jeden z najlepszych w swojej klasie. Skuter PDU 800 jest wyposażony w wysokiej jakości markowe amortyzatory i LFS-ramię typu zawieszenia, więc urządzenie może być sterowane nawet w najtrudniejszych warunkach i głębokim śniegu.

Bundoker E-tec 3700 wyposażony w ciężkich lekkiej zawieszenia zapewnia rowerzyście płynną jazdę nawet na wyboistych drogach. Generalnie CVT-skuter zaprojektowany do jazdy ekstremalnej i zabiera dużo przyjemności do swojego właściciela. Jego zachowanie zadowolony z absolutnie wszystkich zawodników, ponieważ ta maszyna jest ciężka i nie zna barier. Skuter BRP (ceny w tym sezonie na bundokery wyniesie 920 tys. Rubli) w pełni uzasadnia jego koszt, ponieważ ma nieodpartą tetchy i wysoką manewrowość.

Charakterystyka techniczna 800 th bundokera

Urządzenie jest wyposażone w dwa cylindra silnika dwusuwowego 164 KM 800 R E-TEC Przemieszczenie 799,5 cm³ ciecz chłodząca, a układ paliwowy E-TEC zapewnia sterowanie elektroniczne nad ilością wtrysku paliwa. Maszyna jest wyposażona na REX-platformy i jest wyposażony w hamulce hydrauliczne. Caterpillar 406 mm z 59-mm ostrogi zapewnia wysoką wydajność nawet w głębokim śniegu. Sucha masa samochodu wynosi 234 kg, co umożliwia wykonywanie skomplikowanych manewrów i skoki.

Przednie zawieszenie występuje podwójne A ramię z KYB pochłaniających 242 mm skoku. Tylne zawieszenie ma skok 390 mm, typu PPS. Cechy te pozwalają na płynny ruch i doskonałą zwrotność.

Porównanie różnych typów skuter

Przed zakupem SUV śnieg jest niezbędne do określenia rodzaju miejsca przeznaczenia. Fani szybkich wyścigów na ośnieżonych stokach będą musiały model sportowy „Snezhik”. Aby przezwyciężyć pagórkowaty teren i trudno ulga należy do modelu góra SUV. Na długie spacery lub jeździć na dobrym ośnieżone stoki są idealne do pieszych modele skuter i zwrotnice. Ale dla połowów, polowania dla zakresu prac lub transportu towarów, które mają być wykorzystane użytkowych SUV. Ze względu na swoją wszechstronność, są bardzo popularne wśród fanów sprzętu skuter.

„Tundra” dla ostrej zimy

skuter wielofunkcyjny BRP „Tundra” będzie odwoływać się do wielu, ponieważ urządzenie może pracować w różnych warunkach obciążenia. Jest to możliwe dzięki technologii ITC umożliwia sterowanie przepustnicą. Silnik w tym samym czasie może pracować w trybie sportowym, standard normalnej jazdy, a także w trybie „Eco”. „Tundra” mogą być wyposażone w dwa rodzaje silników 60 i 90 KM Dzięki niesamowitej mocy, silniki te zajmują czołową pozycję wśród podobnych elektrowni pod względem zużycia paliwa. Wraz ze spustem gazu, kolumna kierownicy jest zamontowane dźwignią gazu, dzięki czemu urządzenie do łatwo języku różnych trybach.

Opis modelu Tundrę LT 600 ACE

Tundrę wyposażona 4 stopnia dwa silnik 60 KM Rotaxie 600 ACE EFI rozproszony system wtrysku paliwa. Urządzenie przeznaczone jest dla 2 foteli i jest wyposażony w przestronnym bagażnikiem. Napędzana pasowe zamontowane skuter QRS typu krótkim wałem i master – eDrive2. Układ hamulcowy składa się z produktów firmy Brembo SUV z kręgosłupem składnikiem stali nierdzewnej. Szerokości toru, o wysokości 38 mm oczko zapewnić doskonałą stabilność maszyny i przepustowości.

Przełączanie do różnych trybów funkcjonowania skuter natychmiast daje o sobie znane kierowcy. W normalnym trybie pracy, kierowca może jechać bez stresu, ale po przełączeniu na tryb Sport nawet trochę pomagają sobie ruchów ciała. „Tundra” to skuter zaprojektowany do użytku masowego. Ten potężny skuter stworzony specjalnie niebezpieczna „Bombardier” do pracy w trudnych warunkach zimowych i przezwyciężaniu głębokim śniegu. Cena tego modelu terenowe waha się od 800 tysięcy rubli.