285 Shares 4297 views

Model 3165 UAZ: cechy i osobliwości

UAZ-3165 „Simba” to nowa generacja niskotonażowe minivana do przewozu osób i towarów na złych drogach. On jest w stanie poruszać się szybko, nie tylko przez drogi gruntowe, ale także wtedy, gdy ścieżka nie istnieje. Do produkcji tych pojazdów kierownictwo zakładu planuje zamiast modelu „Loaf”. Jednak warto zauważyć, że masowa produkcja UAZ-3165 (minivan) uznał jedynie tak długo, jak perspektywa.

modernizacja

„Simba” otrzymał nie tylko nowy wygląd, ale wygląd i rozwiązania technologiczne, które spełniają międzynarodowe standardy w zakresie wydajności i bezpieczeństwa. Nowy UAZ 3165 różni się od swojego poprzednika wielokrotnie podniesiony poziom komfortu. już w bazie danych pojazdów jest wyposażony w szyberdach, posiada 6-9 miejsc siedzących i jest wyposażony w opony radialne. Jego wnętrze jest w pełni pokryte, deska rozdzielcza całkowicie nowy, a kierownica jest regulowana przez pochylenie. Dla komfortu na długich dystansach także poznać nowych fotele z zagłówkami.

wygoda

Salon przemienia, daje możliwość wyposażyć się pełne łóżka. Jeśli nie ma sensu, taka transformacja umożliwi umieszczenie we wnętrzu ładunków wymiarowej dla ich późniejszego transportu. 3165 UAZ w podstawowy sprzęt jest całkowicie metalowy korpus i pięciodrzwiowy typu kombi. Przednie fotele mają trzy rodzaje regulacji: lędźwiowy, podłużna i oparcie regulacja kąta.

sytuacja

samochód rodzinny, zjednoczonych pod nazwą UAZ 3165, obejmuje:

  • Pojazdy użytkowe „Combi” z 6-9 miejsc;
  • wariant z większego komfortu dla pasażerów;
  • van z obniżonym dachem wysokości;
  • maszyna do przewozu ładunków;
  • wersja z dużą przestronną kabiną;
  • pojazdy specjalne dla określonych celów: pierwsza pomoc, mały autobus z dwunastu krzeseł.

W przyszłości, być może, rodzina „Simba” uzupełnią nowe modele i modernizacji starych. Będzie to jednak zależeć od zapotrzebowania na rynku rosyjskim i krajach WNP.

Inżynierowie i zarząd spółki „UAZ” planuje produkować „Simba” w dwóch wersjach: z tyłu i napędem na przednie koła. Pierwsza opcja, oczywiście, pozwoli zaoszczędzić pieniądze dla przyszłych właścicieli tych samochodów. Jednak wyobrazić UAZ bez możliwości podłączenia napędu na przednie koła nie może każdy. Biorąc pod uwagę warunki eksploatacji tych maszyn, brak napędem na wszystkie koła może znacznie wpłynąć na funkcjonalność samochodu w warunkach terenowych.

Van plany UAZ-3165, aby zwolnić dwa rodzaje. Po pierwsze, niski dach, krótkie zwisy i ilość powierzchni użytkowej 5,3 metrów sześciennych. m. Mamy teraz do omówienia drugiego typu. Ma wysoki lub niski dach i długie okapu. Przemieszczenie użytecznej przestrzeni w furgonetce będzie zależeć od parametrów pionowych. Jeśli dach jest wysoka, to jest wynosi 7,2 metrów sześciennych. m W przypadku niski. – 6,5 Cu. m. Wymiary wysokości platformy ładunkowej do 2600 x 1970 milimetrów. Wersja pojazd użytkowy z 5 miejsc, platforma będzie się zmniejszać i uzyskać rozmiaru 2000 x 1970 milimetrów.

fundacja

3165 UAZ otrzyma szeroką gamę silników, która obejmuje nie tylko krajowych, ale również silniki importowane. Każdy będzie w kształcie litery V, liczba cylindrów będzie wynosić od czterech do sześciu. Ponadto, samochód z liczbą mniejszą niż 9 może być kontrolowane przez kierowcę, zatytułowany «B» kategorii.

Więc, co jest wynikiem? Mamy następujący: UAZ stworzony wielofunkcyjny model, który jest łatwy do wykorzystania w różnych okolicznościach i z wszelkiego rodzaju celów. Może to być rodzina, ciężarówka. Środki te zostaną wykorzystane na potrzeby Ministerstwa Sytuacji Kryzysowych, wojska i instytucji medycznych. Tutaj zbadaliśmy kluczowe parametry pojazdu.