97 Shares 8062 views

„Volkswagen Touareg”: specyfikacje techniczne, aby spełnić oczekiwania

Rok 2002 był znaczący dla światowej sławy marki samochodów „Volkswagen”. To wtedy zjechał nowy SUV firmy nazywany „Touareg”. To był prawdziwy przełom w świecie SUV. Podzespoły i elementy menu zwrotnicy są znacznie lepsze od istniejących standardów w tym czasie. Że istnieje tylko jeden dostęp do systemu bez klucza! Skrzynka biegów i blokowania Center Differential stanowi doskonałą okazję czuć się pewnie zarówno na torze jak i off-road warunki.


Lity wygląd, eleganckie i nowoczesne wyposażenie opcja – to wszystko powiedział, że jest w tym samochodzie. Na dzień dzisiejszy, „VW Touareg”, którego specyfikacja jest na najwyższym poziomie, jest to pierwszy samochód terenowy klasy reprezentacji. Reprezentuje ona nowy koncept „Volkswagen”, łącząc w sobie najlepsze cechy quad, komfort sedan i dynamiczny samochód sportowy.

"Volkswagen Touareg": Specyfikacje

Jest to bezpieczny i niezawodny samochód. Jeśli mówimy o „Volkswagen Touareg”, specyfikacje techniczne będą teoretyczny dowód jego praktycznego zastosowania.

SUV zapewnia wysoką przepustowość systemu zmiana napędu koła. Jeśli jedno z kół pojazdu zaczyna się ślizgać, mechanizm jej zawiesić i przekazuje moc silnika na pozostałych kołach. Poza tym, to blokuje mechanizm różnicowy centrum i zmniejszenie liczby możliwości transmisji tylko podkreślić teren wysokiej drogowego.

Silniki „Volkswagen Touareg” przedstawiony benzyna (objętość 3,2 litra) i stałych (5 litrów). Planuje się do rozszerzenia tego zakresu przez dodanie pięciu silnik 2,5 litra. Z tym silnikiem może działać dobrze mechaniczną sześciobiegową skrzynią biegów lub automatyczną akcję.

Nowoczesny system bezpieczeństwa stawia i zabiera samochód z ochroną podczas powiększania lub komputera hosta i umożliwia instalację do niej za naciśnięciem jednego przycisku.

sprzęt oświetleniowy jest w pełni zaopatrzony we wszystkie 5 miejsc. Ponadto podkreśla dosłownie każdy centymetr wewnątrz samochodu, niektóre części komory silnika i bagażnika. Potrójny system uszczelniający do drzwi, szkło akustycznej i części z blachy stalowej , aby zapewnić doskonałą izolację od hałasu.

Co jeszcze powiedzieć o idealnym salonie? Elegancko zaprojektowane, funkcjonalne, urządzone z drogich materiałów. Salon wyposażony jest w system klimatyczny i jego wyposażenie mogą być przeprowadzane według uznania kupującego.

„Volkswagen Touareg”, części, które zostały zaprojektowane, aby doskonalić kurs w różnych warunkach, otwiera szeroki horyzont widzenia.

Układ o Stabilizacji i monitor ciśnienia w oponach, niezależne zawieszenie i kierownica zapewnia najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa.

I to miły bonus może służyć do ustalenia komfortowe funkcje parkingowe. Urządzenie pomocą czujników ultradźwiękowych wykrywa się zakłócenia na odległość do przodu i 120 cm do 150 cm, z tyłu pojazdu.

„Touareg Volkswagen”, parametry techniczne, które są w pełni zgodne ze drogach naszego kraju wyraźnie można nazwać wybór z kierowców.