889 Shares 6677 views

Skuter "Taiga 550 Varyag". Liczba właścicieli

Ten skuter był pierwotnie pomyślany jako utylitarne rzemieślników Rybinsk urządzenia wielofunkcyjnego, które mogą być używane do zimowego wypoczynku i spacerów, a także jako narzędzie pracy. Pojemność i przepuszczalność umożliwić SUV nosić ze sobą duże obciążenie i łatwo pokonać zaśnieżone przestrzenie. Ponadto producenci brane pod uwagę przy opracowywaniu modelu tym charakterystykę rosyjskich zim.

Na zewnętrznej modelu Realizacje

Skuter „Taiga Varyag 550” jest jednym z modeli SUV śnieg w serii „Taiga”, która produkuje motokontsern «rosyjskich mechaników”. To urządzenie spełnia wszystkie wymogi i standardy, które odnoszą się do nowoczesnych technologii skuter. Zacznijmy od pojawienia się 550-tego modelu skuter serii „Taiga”.

Dokonywanie kaptur i niektórych zewnętrznych części korpusu wykonanego z odpornego na uderzenia tworzywa ABS, który nie boi się wpływu temperatury i zachowuje swoje właściwości fizyczne. W związku z tym, że urządzenie nie boi się silnych mrozów i niewielkimi skutkami dla organizmu, które występują okresowo, gdy „Taiga Variag 550” pokonuje nierównego terenu. Aby poprawić oświetlenie i wizja kierowcy w nocy i wieczorem na „Varyag 550” jest ustawiona całkowicie nowego reflektora. Z tego przeglądu oświetlenia stał się bardziej intensywny od ustawionej orientacji wiązki światła.

Dla zewnętrznych urządzeń wykańczających także zaczęli używać zupełnie nowych materiałów żaroodpornych, unikając w ten sposób pękania gdy temperatura spada. Skuter teraz ustawić zupełnie nowe ergonomiczne fotele, które mogą być używane przez długi czas bez zmiany wyglądu.

Mocny i niezawodny

Skuter „Tajga Variag 550” wyposażony jest dwusuwowy silnik 50 KM odnokarbyuratornym RMZ-550 z rodzaju system chłodzenia powietrzem. Ten silnik ma pojemność skokową 553 ccm i tworzy wysokie napór na wszystkich obciążeniach. Charakteryzuje się gładką i jednolitą nieprzerwanej pracy, co jest w dużej mierze możliwe dzięki uaktualnionym systemem chłodzenia. Należy zauważyć, że strumienie powietrza wprowadzić bezpośrednio do kanału specjalnego aparatu, który eliminuje przegrzewanie silnika przy maksymalnych obciążeniach.

Pod maską SUV są wysokiej jakości materiały, które mają dobre właściwości pochłaniania dźwięku i zapewniają cichą i komfortową pracę skuter „Taiga Variag 550”. Właściciele opinie mogą świadczyć o tym, że samochód był prowadzony znacznie ciszej i bardziej pewny siebie i spokojny proces praca silnika jest w stanie obrócić jazdę w prawdziwą przyjemność.

O wygodnej jazdy

Dzięki ergonomicznemu siedzeniu zapewnia komfort dopasowanie i komfort jazdy. Miłośnicy wypraw zimowych w otwartych przestrzeniach opuścić komfort bardzo pozytywne opinie. „Taiga Varyag 550” jest tak skonstruowany, że jego właściciel podróżować, aby uzyskać satysfakcję i był zadowolony z tego urządzenia.

wygodne dopasowanie jest również przewidziane dla pasażera, ale do pozycji ciała było tak wygodne, jak to możliwe, za siedzenie jest cofnięty. W związku z tym, nawet podczas długich podróży człowiek zmęczy i będzie zadowolony z podróży.

Bezpieczeństwo i wygoda maszyny

W zimnych porach roku ogrzewanie uchwyty kierowcy i pasażera jest niezbędne funkcje, tak, że droga będzie ciepła, ponieważ zimna głowa wiatr może obrócić podróż w prawdziwe tortury. Dodatkowym zabezpieczeniem jest szybą przednią personelu, który jest wykonany ze stopu z poliwęglanu.

Ten ekran nie zniekształca obraz, a także chroni załogę z latania w obliczu deszczu, podmuchów wiatru, chronić przed ewentualnymi obrażeniami, które mogą wystąpić w wyniku uderzenia gałęzie krzewów i drzew podczas jazdy przez las. Przednia szyba z szoku nie łamie i bierze swój pierwotny kształt. To jest tak silny, że jeśli nagle „Taiga 550 Varyag” wywrócone do góry nogami, to zostanie zapisane.

Najlepszy numer modelu

Skuter „Taiga Variag 550 V” został wydany producentom Rybinskaya limitowaną serię i reprezentuje SUV większy komfort i drożność. Pozornie, ta maszyna ma uderzające podobieństwo do yamahovskim „Viking”, ale jest to tylko pierwszy widok z niego. Ma wiele zalet i własny charakter, oprócz trudności w niskich temperaturach na SUV ramię „Taiga 550 V Variag”. Opinie na temat tego samochodu jego właściciele mówią o ich niezawodności i doskonałej przepuszczalności.

Funkcja konstrukcja maszyny są znaczące ulepszenia podwozia. Oczywiście przedniego zawieszenia mechanizmu typu teleskopowego została zwiększona, a tylne zawieszenie z mechanizmem sklizovym jest wyposażony w sprężyny gazowe. Oprócz jego siedzibę tzw sprÍøynie, zapewniając w ten sposób zauważalny gładkość SUV.

cechy strukturalne modelu „550 Variag V”

SUV „Tajga Variag 550 V” jest wyposażony w pas gąsienica wytwarzanego przez Magnum. Jej szerokość wynosi 500 mm, który zapewnia niezawodną maszynę oporu. To również przyczynia się do 32 łap mm, więc z łatwością pokonuje przeszkody SUV ze znacznym nachyleniu i miejsc z głębokim śniegu.

W związku ze zmianami strukturalnymi w podwoziu osiągnąć ulepszone dynamikę pojazdu podczas hamowania i przyspieszania terenowy „Taiga Varyag 550 V”. Liczba właścicieli Taiga quady podkreślić ten fakt. Ponadto wskazują, że samochód zachowuje się bardzo pewnie na zakrętach.

Na koszty i charakterystyki 550-tego modelu „Taiga”

„Tajga Variag 550„może bez problemu być holowana sanki lub przyczepy o wadze 250 kg. Należy zauważyć, że jest to możliwe, mimo że sucha masa samochodu wynosi 280 kg. Maksymalna prędkość, która może rozwijać SUV wynosi 80 km / h. Średnie zużycie paliwa tego modelu może wynosić około 18 litrów paliwa na sto przejechanych kilometrów. 38-litrowy zbiornik będzie wystarczająca do pokonania odległości 230 km.

Model 550 V, pojemność zbiornika wynosi 40 l. Podczas biegu zużycie paliwa może być znacznie wyższa, rzędu 25-26 litrów na 100 km minęło skuter „Taiga Variag 550”. Recenzje właścicieli samochodów świadczyć o tym, a taki przepływ będzie obserwowany w pierwszym 1000 km przebiegu.

Zaktualizowany „Varyag”

Zaktualizowana wersja skutera „Taiga Varyag 550” zainstalowaniu nowego układu hamulcowego typu hydraulicznego, który zapewnia niezawodne zatrzymanie maszyny nawet przy dużej prędkości. Bagażnik lekki pozwala pomieścić więcej ładunku ze względu na fakt, że światła są teraz znacznie przesunięty i wykonany dla ochrony szyny.

Fotel kierowcy łatwo pochyla, istnieje dodatkowa przestrzeń na bagaż pod spodem. Oto, co do zasady, umieścić dodatkowe zbiorniki paliwa, zestaw narzędzi lub po prostu inny bagaż. Szacunkowa cena od 550-tego modelu „Taiga” wynosi 245 tys. Rubli, a terenowy model będzie kosztował 550 V miłośników SUV zimowych w 309 tys. Rubli. Rybinsk motokontsern oferuje swoim klientom produkty o bardzo wysokiej jakości w przystępnej dla każdego cenie. Ta opinia jest podzielana przez większość właścicieli tajga „Varyag”.