450 Shares 9700 views

Jeśli Google Chrome nie będzie otworzyć stronę

Wśród różnych programów do przeglądania Internetu, lepiej znany jako przeglądarki, jeden z najbardziej popularnych jest Google Chrome (Google Chrome). Po raz pierwszy wprowadzony w 2008 roku, do tej pory przeglądarka stała się tak popularna, że nawet częściowo przyćmione tych weteranów, jak Opera i Firefox.


Powodem tego w zrównoważony wewnętrznym kodem realizacji. Każdy wie, że nie ma potrzeby wyważać otwartych drzwi, bo nic dobrego zwykle nie działa. Ale próba modyfikacji istniejącego wynalazek uzhu, mając dokładnie zbadać charakterystykę jego pracy i ich optymalizacji, co do zasady, daje doskonałe rezultaty. Jest to w pełni prawdziwe dla Chrome: Google panowie uważnie studiował opinii użytkowników istniejących w momencie przeglądarek i wydał własne oprogramowanie, wyeliminować potencjalne słabości. Udało im się, a przeglądarka okazało się po prostu wspaniały. Braki to nadal istnieje, ale są bardziej szczegółowe, które są ignorowane przez większość użytkowników. Na przykład, nie jest jasne, dlaczego nie ma wbudowaną możliwość zapisywania stron w formacie CHM i MHT lub co stwarza tak wiele otwartych połączeń z prostego wniosku. Ale, jak już zostało powiedziane, to nie umniejsza zasług chrom, wśród których na szczególną uwagę zasługuje szybki zapis rozruchu i niewielka ilość zajmowanej pamięci.

Mimo to, na forach często zastanawiam się, dlaczego Google Chrome nie będzie otworzyć stronę. przy użyciu dowolnej przeglądarki WWW Problemy z pierwszych stronach sporadycznie mogą wystąpić, ale Google Chrome wyposażone tego powodu nie jest tak oczywiste, a system informatyczny nie zawsze dają poprawne (i, co ważniejsze, zrozumiałe) odpowiedzi.

W rzeczywistości, odpowiedź na pytanie, dlaczego Chrome nie otworzyć stronę, dość prosta. Przyczyny takiego zachowania w dobrym przeglądarce całkiem sporo. Zbadajmy je szczegółowo.

Jeśli Chrome nie otworzyć stronę, trzeba najpierw sprawdzić swoje połączenie z Internetem. Z jego przeglądarce zniknięcia rzetelnie informować użytkownika o przyczynie i problemy znikną. Ale czasami sama gra pozostaje zestaw (automatyczne ponowne połączenie nie występuje, a ikona sieci jest aktywne), ale wymiana pakietów danych z serwera usługodawcy jest zepsuty. Przy tak często do czynienia przez użytkowników sieci bezprzewodowych. W rezultacie, Chrome nie będzie otworzyć stronę. Rozwiązanie jest proste: self-ponownym podłączeniu do internetu (odłączyć i ponownie).

Nie mniej częstym problemem jest blokowanie ruchu z oprogramowaniem antywirusowym. Niektóre zintegrowane systemy ochrony pracy w trybie interaktywnym (Dr.Web Przestrzeń i Avira Security Suite) i często pytają użytkownikowi przypisanie określonych zasad stosowania próbującego uzyskać dostęp do sieci. Początkujących, którzy nie życzą sobie, aby zagłębić się w istotę dialogu może odmówić dostępu do wszystkich programów, albo na drugim biegunie, aby umożliwić wszystkich działań. W rezultacie – Chrome nie będzie otworzyć stronę, ponieważ odmówiono dostępu do Internetu. Przybysze lepiej skorzystać z automatycznego programu antywirusowego (Kaspersky, NOD) i uważnie czytać dialogi wiadomość.

W przeciwieństwie do innych przeglądarek, Google Chrome używa proxy ustawienia systemowe są takie same i Internet Explorer. Nieprawidłowe ustawienia serwera proxy – i Chrome nie będzie otworzyć stronę. Uruchamiając konfigurację w Eksploratorze, powinien udać się na ścieżce „Połączenia sieciowe – Ustawienia” i sprawdzić status pełnomocnika. W większości przypadków wystarczy ustawić tryb automatyczny. Wyjątek: pełnomocnik jest potrzebne do normalnej pracy. W tym przypadku trzeba wziąć z pomocy administratora systemu.

Problem z technologii flash jest również możliwe. można spróbować rozwiązać problem aktualizacji aplikacji Shockwave Flash ze strony Adobe.