741 Shares 7784 views

Jak stać się piękną w domu: tajemnice przyrody

Naturalne piękno – to, oczywiście, prawdziwy diament. Niestety, nie wszystkie nowoczesne kobiety to zrozumieć i w dążeniu do „idealnego” nakłada się na więcej niż jednej warstwy „tynku”. Jeżeli wcześniej ceniony naturalność, ale teraz, niestety, w bardzo różnych priorytetach. Jednak mężczyźni, według sondaży, bardziej przyciąga prawdziwe piękno kobiety. Na czym to polega? Beauty – błysk w oczach, a świeże policzki różowe, delikatne czysta skóra, piękny łuk brwi, przyjemne i jedwabiste włosy, miękkie ręce. Spa na każdym kroku oferują swoje usługi. Ale jak stać się piękna w domu? Po tym wszystkim, nasze babcie udało się piękne kobiety, używając tylko naturalnych środków. Być może kilka przydatnych wskazówek dla dziewcząt, które pożyczyłem od babcią, pomaga podkreślić swoją wyjątkową urodę. Ich realizacja nie wymaga wiele wysiłku, ale wynik przekracza wszelkie oczekiwania.

Tak, jak stać się piękna w domu?

Krok 1: Pielęgnacja oczu

Jasne oczy patrzą zawsze przyciągało ludzi. To, co jest sekretem urody. To właśnie w tym oczy przez długi czas i nadal poświęcają wiersze, piosenki, książki, ballady … to jest dla oczach swojej dziewczyny do rycerzy śmierci walczących w turnieju oraz nowoczesne mężczyźni osiągnąć niespotykane dotąd wyżyny! Dlatego, oko powinno być zawsze piękne. Po pierwsze, w żadnym wypadku nie trzeba przepracowania, ponieważ doprowadzi to do zaczerwienień. Takie oczy co najmniej bolesne i nieestetyczne. Również nie zapomnij wziąć witaminy, robić regularne ćwiczenia, a raz w roku pełnego badania przez lekarza.

Etap 2. Świeży Róż i skóra staje się miękka

Aby uniknąć bladość (chociaż uważa się, arystokratyczny), często konieczne jest chodzić, to przeprowadzić na wolnym powietrzu co najmniej 4 godziny dziennie. Pamiętaj, aby wziąć witamin i dobrze zjeść. Owoce, warzywa, mięso i ryby dania są doskonałe pomocników. Co więcej, „lean” na buraki, marchew, żurawiny, winogrona, sałaty i świeżego soku. Pamiętaj maski domu, bo oni – klucz do sprawnego dźwięki twarzy. Na przykład, dla wszystkich typów skóry ma wielki, taka mieszanina 1 łyżeczka oliwa z oliwek (lub winogronowy) i żółtko, dokładnie wymieszać i nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy. Po kilku minutach (15-25) płukania. Na życzenie można dodać truskawki, buraki, sok i miąższ z wiśni, a także aloes. Więc ton twojej twarzy będzie gładka i piękna, a skóra będzie miękka.

Nie zapomnij często robić peeling. Za pomocą tej receptury: olej z oliwek Rozpuszczona tabletka aspiryna (lek „aspiryna”) i dokładnie rozprowadzić. Pozostawić mieszaninę na 5-10 minut, a następnie spłukać. Twoja skóra będzie miła w dotyku, jak również przekazać wszelkie zaczerwienienie i złuszczanie.

Etap 3. Piękne bend brwi i długie rzęsy

Nie zapomnij, aby zrywać brwi i dostosować swój kształt. W ten sposób można podkreślić oczy. Zadbane brwi patrzeć przychylnie na ładnej twarzy. Należy również pamiętać o rzęsach. Aby stać długo, jak pięknych okładkach magazynów, potrzebują odpowiedniej opieki. Każdego wieczoru przed zdrzemnąć, stosować oliwę z oliwek lub zasady rycynowy na rzęsy i rozprowadzać wzdłuż jego długości. Na życzenie mogą być dodawane witaminy A i witaminy E.

Krok 4. zadbane dłonie

Jak stać się piękną domu? Pamiętaj, że w domu można zrobić piękny manicure! Każdego dnia, stosować balsam na ręce i zrobić odżywczą kąpiel. Na przykład, dodać 1 łyżeczkę Sól morska duże i jodu w ciepłej wodzie (300 ml) i mocują w tym roztworze przez około 10-15 minut. Po tym, pożądane jest, aby czyszczenie: usunięcie naskórka, zadziory, dostosować kształt paznokci. Odbiór piękny lakier, delikatnie nakraste swoje paznokcie, a twoje pióra będzie najbardziej piękne i zadbane!

Etap 5: jedwabisty

Aby rozbawiony włosów twoich oczach, trzeba starannie opiekować się nimi. Pamiętaj prawo szampon, specjalne maski, balsamy i buliony. 1-2 razy w tygodniu, aby zrobić domowej roboty maskę do korzeni: wymieszać 3 łyżki naturalna oliwa z soku z aloesu i żółtka, energicznie wcierać korzenie i owinąć ręcznikiem. Pozostawić odżywczy maski przez 3-4 godziny i przemyć wywar z kory dębowej, pokrzywy, tataraku (ciemnych włosów) lub rumianku, nagietka i słodkie flagi (dla światła do włosów). Po tych regularnych zabiegów włosy będą gęste, długie i lśniące!

Jak stać się piękną domu? To proste. Najważniejsze – aby kochać siebie i być gotowi być piękna w każdym otoczeniu!