628 Shares 7371 views

Program na tablecie „Android”: przegląd ciekawych aplikacji

Życie codzienne „Google Play” jest rozszerzony przez setki nowych aplikacji: gier, narzędzi, wysoce wyspecjalizowanych programów i innego oprogramowania. Najwięcej użytkowników zainstalować niektórych aplikacji z ciekawości, ale pozostawić tylko niezbędne i sprawdzone w swoich urządzeniach.


Z pewnością każdy posiadacz Płyta zawiera listę programów, które zostaną zainstalowane w pierwszej kolejności do nowego urządzenia lub po firmware jest już dostępny. Oto, co do zasady, mówimy o aplikacjach używanych na co dzień, a bez której trudno jest zrobić.

Spróbujmy określić listę, która zawiera najbardziej użyteczne, ciekawe i bardzo popularny program do tabletu „Android”. Lista jest dokonywane w oparciu o opinie użytkowników i porad specjalistów w tej dziedzinie.

ES Explorer

Zarządzanie plikami i zarządzanie danymi jest istotne dla każdego użytkownika. Mimo obfitości takich narzędzi w „Google Play” (i bardzo dobre), program na tablecie ES Explorer jest uważana za jedną z najlepszych.

Oprócz zwykłej funkcjonalności do zarządzania istniejące pliki i foldery, narzędzie będzie w stanie łatwo podłączyć do popularnej w chmurze, który Cię uchronić od konieczności dalszego majstrować przy własnych klientów „Dysk Google”, „Dropboks” lub jeden napęd. Ponadto, program tabletka ES Explorer zapewni Ci dostęp do platformy partycji systemowej, pod warunkiem, że masz Route-prawo. Narzędzie pozwala również odtwarzać muzykę, filmy i przeglądać zdjęcia bez kodeka trzecich.

Mapy Google

Pomimo licznych wypowiedzi, z których wynika, że „Google” wszechobecne monitoruje ich użytkownikom zrezygnować doskonałe narzędzie mapowania jest niezwykle trudne. Program na tablecie „Google MEIS” powie Ci, gdzie jesteś teraz wymagane autobus wytyczyć najkrótszą drogę z jednego punktu do drugiego, znajdzie niemal każdej restauracji i wiele innych. W skrócie – jest niezbędnym narzędziem dla aktywnego użytkownika.

Duolingo

Program na tablecie „Duolingo” pozwoli Ci szybko opanować podstawową wiedzę z zakresu języków obcych. Aplikacja posiada dobrze skonstruowany proces uczenia się jest naprawdę interesujących materiałów i dostaw, a także pozwalają na zabicia czasu do użytecznej pracy, które szybko staną się nawykiem dziennego.

Klip Farby Studio

Zastosowanie Seria Klip Farby Studio – jest to program dla tabletu graficznego, ale oni żerują na podstawie zwykłej gadżet (z rysikiem). Narzędzie był pierwotnie pomyślany jako narzędzie do rysowania mangi, ale oprogramowanie może być również wykorzystywane do innych dziedzin malarstwa cyfrowego, zarówno profesjonalnych jak i amatorskich.

Aplikacja jest zaskakująco intuicyjne i łatwe. Istnieje wiele ciekawych „chipów” i możliwości. Istnieją szablony na niemal każdą okazję, więc zacząć tworzyć od podstaw nie jest konieczne. Program będzie rozjaśnić swój wolny czas, i tak, że nawet nie zauważysz, jak szybko minął czas.

kieszeń

Usługa „Pocket” pozwala odkładać „w kieszeni” wszystkich ciekawych artykułów i dokumentów, które chcesz obejrzeć później. Zaznacz to czy te informacje będą dostępne na wszystkich urządzeniach, nie tylko na tablecie.

Aplikacja będzie przydatna i wygodne, jeśli nie można odrywać od pracy w tym samym czasie i nie chcesz przegapić czegoś ciekawego w ciągu zdarzeń kupa internetowych. Z „Pocket” nie boi się utknąć w korku, albo kolejka – odroczony czytanie będzie zawsze pod ręką.