99 Shares 4354 views

Skype: nie było możliwości, aby nawiązać połączenie. Problem połączenia Skype

Więc dzisiaj będziemy starali się radzić sobie ze sobą, kiedy iz jakiego powodu można pokazać się komunikat, że oprogramowanie Skype nie mógł nawiązać połączenia. W rzeczywistości jest dość szeroki zakres zagadnień tego rodzaju zachowań. I to właśnie z nimi dzisiaj, a my zapoznać. Ponadto, spróbuj dowiedzieć się, jak radzić sobie ze źródeł naszych kłopotów, tak aby nie zaszkodzić własny system operacyjny. Niech szybko dostać się do pracy z tobą.


Internet

W przypadku programu Skype nie była w stanie nawiązać połączenia, pierwszą przyczyną problemu, który zwykle występuje bardzo często wśród użytkowników dzisiaj jest brak połączenia z Internetem na komputerze. Jest to niuans zwykle nie jest brane pod uwagę.

Jednakże, jeśli komputer nie jest podłączony do sieci, nie ma połączenia Skype. Będzie on zlokalizowany w „offline”, a także pokazać problem. Trzeba to naprawić. Sprawdź u operatora, czy nie było żadnych wypadków na stacji, czy przeprowadzana jest profilaktyka. Jeśli wszystko jest w porządku, trzeba spojrzeć na problem gdzie indziej. Ale nie tak głęboko, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka.

sprzęt

Dobrze, drugi scenariusz, w którym klient Skype nie może nawiązać połączenia – to nic takiego problemu jest podłączony do sprzętu komputerowego. W rzeczywistości, przyczyną mogą być przypisane do braku połączenia internetowego. Rzeczywiście, właśnie z powodu awarii modemu mamy Internet znika.

Skonsultować postać ta jest trudniejsza niż w poprzednim roku. Musimy skontaktować się z dostawcą usług internetowych, a następnie ponownie nauczyć się o wypadkach, zapobiegania, ustawień technicznych, jak również „widoczność” z modemem w sieci. Jeśli odpowiedziałeś, że sprzęt nie jest widoczny, nie jest zaskakujące, że nie ma połączenia Skype.

W tym przypadku, trzeba kupić nowy modem, a następnie nawiązać połączenie i ustawienie. Można sobie samemu, ale można połączyć się z operatorem o pomoc z podłączeniem urządzenia do sieci. Jak widać, nie jest niczym trudnym lub specjalny. Ale nadal myślę o was, dlaczego nie jesteśmy jeszcze w stanie wykonać połączenie Skype, aby szybko i dokładnie? Możliwości jest wiele, z których każda posiada szereg funkcji. A teraz, aby dowiedzieć się o nich do nas.

po aktualizacji

A oto kolejny ciekawy punkt, który należy rozważyć. To właśnie z powodu jego niedawnego wzrostu wiadomości w programie Skype: „Nie można połączyć”. To – nie ten drugi, jako najnowszego programu aktualizacji.

Chociaż nie jest znany rzeczywistych przyczyn takiego zachowania i komputerowych aplikacji. Jest jasne, tylko jedna – gdy użytkownik wykonuje automatyczną aktualizację, to znacznie zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia danej wiadomości. I nie wiadomo, czy mamy szczęście do „obejść” problem lub nie.

Tak więc, jeśli masz błąd w połączeniu Skype, istnieje kilka rozwiązań. Pierwszy – najprostsze i najmniej skuteczne. To jest normalne, aby ponownie uruchomić program. Wykonujemy tę czynność tak długo, jak wszystko działa. Druga metoda – ręcznie ponowne zainstalowanie programu. Można uaktualnić po tym, i można od razu pobrać najnowszą wersję z oficjalnej strony „Skype”, a następnie umieścić go na swoim komputerze. Z reguły prędzej czy później będzie działać jeszcze w pełni sił, a będziesz w stanie działać normalnie z aplikacją. Ale nie wszystko jest zawsze takie proste. Dlatego w dalszym ciągu do zapoznania się z przyczynami problemów z was z „skype”. A teraz pójdziemy z wami do trudniejszych i zaawansowanych przypadkach.

niezgodność

Tu masz pierwszy problem, który jest już uważany za trudny. To jest – trywialne niezgodność aplikacji z komputera. Po tym wszystkim, twórcy programu niedawno odmówił poparcia starsze wersje.

W tym przypadku, masz problem z połączeniem Skype. Wydaje się działać, Internet jest OK, ale program nadal nie działa. Dokładniej, to zaczyna, ale nie łączy się z siecią. Nie jest to najlepszy wynik. Rzeczywiście, w tym przypadku jest to konieczne, aby usunąć aplikację, a następnie ustawić się nowe. I później. Jest to najlepiej, aby uzyskać najnowsze aktualizacje i umieścić go na swoim komputerze. Eliminuje to problem, który jest opisany tylko powyżej. Jest tak w nie jest wymagana konfiguracja połączenia Skype. Wszystko dzieje się automatycznie po uwierzytelnieniu. Cóż, jesteśmy tak daleko postępuje dalej. Jest jeszcze dość duża liczba problemów, które utrudniają połączenie z „skype”. Miejmy zapoznania się ze wszystkimi.

errata

Następny scenariusz, szczerze mówiąc, nie jest tak niebezpieczne. Ludzie często skarżą się na niemożność połączenia się z programem i Internetu, a jednocześnie banalnych literówki podczas wprowadzania login i hasło. Jest to rodzaj zachowania zazwyczaj zamyka nam dostęp do konta.

To prawda, tym bardziej prawdopodobne, otrzymasz komunikat, że Skype nie mógł połączyć. Zamiast tego zazwyczaj pokazuje powiadomienie o nieprawidłowej nazwy użytkownika lub hasła. Ponadto, system poprosi, aby sprawdzić, że wszystko jest prawidłowe, a następnie ponowić próbę logowania. Czy to, co trzeba zrobić. Jeśli nie pamiętasz, z jakichkolwiek przyczyn, dane osobowe, można je odtworzyć za pomocą adresu e-mail jest powiązany z kontem. Następnie powtórzyć próbę logowania. Wszystkie takie same, nie ma problemu połączenia Skype? Potem będziemy szukać przyczyny gdzie indziej.

łamanie

Cóż, tutaj masz bardziej niebezpieczny scenariusz. Był jeszcze bardziej nieprzyjemne niż niezgodnej wersji aplikacji lub awarii sprzętu. To – nic innego jak prawdziwego rachunku hacking. W rzeczywistości, w ostatnich latach, to jest powód, staje się coraz częstsze wśród użytkowników.

Jeśli potknie się w Internecie na kuszące propozycje dotyczące możliwości rozbudowy i możliwości „Skype”, a także zobaczyłem zapowiedź włamanie do korespondencji, to lepiej, aby przejść wokół nich. Wszystko to oszustwo. Nieuczciwi użytkownicy będą pobierać opłaty za ogromne opłaty, a następnie drugiego, a nie urlopu konto. Nie jest to najlepszy wynik, prawda?

W przypadkach, w których nadal zepsuło, trzeba próbować rzetelnie, aby odzyskać dostęp do swojego konta. Aby to zrobić, należy skontaktować się z obsługą aplikacji, a następnie opisać sytuację. Udowodnij, że jesteś – to prawdziwy użytkownik. Out – odzyskasz dostęp. Nie – Plant nowe konto i sprawdź, czy komunikat będzie, że Skype nie mógł połączyć. Tak? Wtedy nie należy tracić ducha – bo rozmowa jeszcze się nie skończyła. Zobaczmy, co jeszcze może być powody braku połączenia w „Skype”.

awaria systemu

Problem, że patrzymy na Ciebie w tej chwili, nie jest tak straszne jak można obliczyć na początku. Po tym wszystkim, to mamy do czynienia z wami z rzeczywistych awarii i usterek „windose”. To właśnie one są głównym źródłem większości problemów komputerowych.

W tej sytuacji trzeba iść najprostszy sposób – aby ponownie zainstalować aplikację. Pobierz z oficjalnej strony internetowej najnowszej aktualizacji „Skype”, należy usunąć starą wersję, nowy zakład – i wszystkie problemy zostały rozwiązane. Czasami, choć proces ten będzie miał prodelyvat kilkakrotnie. W końcu komputer pozwoli ci na to samo konto. Nic trudnego. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość w przypadku, będzie pracować z „po raz setny”.

wirusy

Ostatni scenariusz jest prawdopodobnie najbardziej niebezpieczne. To ze względu na niego, mogą wystąpić problemy z połączeniem „Skype” i inne aplikacje. Oczywiście, mówimy o wirusach komputerowych.

W przypadku infekcji systemu operacyjnego, będzie musiał działać szybko i sprawnie. Sprawdzić komputer antywirusowego, a następnie leczyć wszystkich niebezpiecznych lub podejrzanych plików. Coś, czego nie można wyleczyć, po prostu usunąć. Do tego będzie specjalny przycisk w programie antywirusowym. Teraz można uruchomić ponownie komputer i spróbuj uruchomić „Skype”.

Szczerze mówiąc, większość wirusów nie może być wyeliminowany nie jest tak łatwo. Dlatego często trzeba ponownie zainstalować system operacyjny. Ale wtedy nie będzie miał żadnych doniesień, że Skype w żadnym związku. To wszystkie problemy zostały rozwiązane.