188 Shares 5624 views

Dmitriy Dibrov: Biografia, kariera i życie osobiste

„! O szczęściarzem” TV show „? Kto chce być milionerem” i zawdzięcza swoją popularność Moderator – Dmitry Dibrova. Jest to człowiek, który jest naprawdę w stanie zaimponować talent nie zajmuje. Dla wielu widzów może być odkrycie faktu, że wszystko należy do tej samej Dibrova autorstwo jeszcze jakiś ciekawy telewizyjny i radiowy „Chimes”. Droga do popularności nie można nazwać łatwy i szybki. Wiele z doświadczonym i przetrwał Dmitriy Dibrov, którego biografia jest przedmiotem zainteresowania wielu fanów.

biografia

Dmitriy Dibrov przyszedł na świat 14 ostatnim miesiącu jesienią 1959 roku. Rodzice, którzy zostali następnie żyjące w Rostów nad Donem, należał do sowieckiej inteligencji. imię ojca Aleksandra Afanasyevitch pracował jako dziekan na miejscowym uniwersytecie. Po małym Dima osiągnięciu wieku czterech, rodzina rozdzielić. Niewiele czasu minęło od separacji, matka Tatiana Valentinovna zajął się z innym mężczyzną. Dima, nowy tata Nick.

Powstawanie osobowość, podejście do życia był głównie pod wpływem swojego starszego brata. Vladimir następnie pracował jako korespondent i, jak zwykle, stał się wzorem dla swojego młodszego brata. Trudno jest przewidzieć, jak nie będzie los Dmitry, jeśli nie władza bratem! Bardzo często, pamiętając o rodzinę, to o nim mówi Dmitriy Dibrov. Biografia popularnego prezentera telewizyjnego nie byłoby tak, gdyby nie wsparcie rodzimej brata.

Dostać się w ręce świadectwo ukończenia szkoły średniej, Dmitry został studentem Wydziału Filologicznego Uniwersytetu, gdzie uczył ojca. roku przeszedł niemal bez echa studenckich, w 1981 roku, już nowo Dibrov dziennikarz.

Zdobywanie Moskwę!

Gdzie, jeśli nie w Moskwie, można z powodzeniem zrobić karierę – istnieje szansa, aby stać się sławnym. Tam i poszedł początkujący dziennikarz. Miał szczęście pracować w wielu znanych gazet, w tym agencji prasowej rosyjski Tass i gazety „Moskowskij Komsomolec”. Pracowałem bardzo ciężko Dmitriy Dibrov. Biografia Życie osobiste starannie ukrywane nawet z przyjaciółmi. Wielu uważa, że druga nie była w życiu prezentera telewizyjnego.

Ale 1987 wyznaczyła nowy poziom w swojej karierze. Dibrov postanowił spróbować swoich sił w telewizji. Początkowo były to programy skierowane do młodych ludzi. Z praktyką w tworzeniu motywów muzycznych dla programu „Sight”, na koniec roku Dmitrij staje się wiodącym i jednym z autorów (wraz z projektem) Andrei Stolyarov komedii telewizyjnej „Instalacja”. Widz zapoznał się z różnymi kondygnacji w formacie wiadomości, ale z humorystycznymi akcentami. „Instalacja” trwała do końca grudnia 1993 r.

W telewizji „TeleExpo” fale radiowe „Srebrny Deszcz” był program „Antropologia” w 1998 roku, wychodzi na powietrzu w nocy. Jego osobliwością było to, że słuchacze i widzowie mieli możliwość komunikowania się z panem, korzystając z telefonu lub wysyłanie wiadomości na pager. Jednocześnie brakowało żadnej cenzury. Rok później udało się uzgodnić Dibrova o transmisji talk show na NTV. Pewnie porusza się swoim śnie Dmitriy Dibrov, którego biografia nie jest jeszcze zainteresowany w wielu rosyjskich kobiet.

Smak sławy

Ta popularność wśród rosyjskiej publiczności i sławę Dibrova w 1999 roku w związku z przeniesieniem „O szczęściarz!”. Wrażeniem niepowtarzalności i wspaniałego aktorstwa. prowadząc charyzma wywołany pasją i fascynuje widza. Zmień kanał telewizyjny przewodnik był powodem, że Dmitry widzenia do programu i kanał NTV.

Utalentowana prezenterka krótko idled. Pomocna dłoń przedłużony przez Konstantin Ernst, generalnego realizatora „Pierwszy kanał”. Do niego i przeniósł Dmitriy Dibrov wraz ze wszystkimi kreatywny zespół „antropologii”. Dmitry powierzone prowadzić nocne powietrze. W związku z tym, program prowadzony przez niego nazwano „Night Shift”. „Przeprosiny” Po pewnym czasie stało się znane. Jak oszalałe kobiety pojechaliśmy Dibrov Dmitry. Biografia i jego żona – to temat, do którego nadawca nie chce rozmawiać. Zwłaszcza, że wszyscy wiemy, że Dima umiłowała i często!

Fakt, że show zaczyna chwalić nadmiernie zaproszony do programu, a tym samym promować je, zaczął drażnić Dibrova. Co więcej, taka postawa doprowadziła do spadku ratingu projektu. Cierpliwość dobiegła końca w 2003 roku. Na początku, a następnie wycofywania z „Apologii”, a następnie z kanału. W tym samym roku jest radio, „kuranty”, którego redaktorem jest Dibrov. Dobry dobór repertuaru udało się zaangażować wszystkie kategorie studentów. Występowali przeboje lat 60., klasycznego rocka i więcej. Jednakże, radio istnieje tylko jeden rok – nowi właściciele chcieli przebudować projekt.

Pielęgnacja i powrót

Po przejściu na emeryturę od „pierwszego kanału” wybitnego dziennikarza do 2006 roku współpracował z kanału telewizyjnego „Rosja”. Potem przyszedł dwuletni zastój w działalności twórczej. Rzadko pojawił się w ekranach Dmitriy Dibrov. Biografia Życie osobiste przestały wzbudzać fanów, którzy już widzieć tego przystojnego mężczyznę.

Na koniec, wracając do „Pierwszy kanał” w 2008 roku, zobowiązuje się prowadzić program z nową energią i planów „Who Wants to Be a Millionaire?”, Który okazał się być niczym więcej niż przebudowanej show „O szczęściarz!”.

Dibrov kocha muzykę, nauczył się grać mało znany w Rosji pod nazwą banjo instrumentu. Pierwsza płyta „Rum i Pepsi-Cola” został wydany w roku 2001. Okazuje się później, że był tylko jeden.

życie osobiste

Życie osobiste Dmitry Dibrova, jak twórczy sposób, charakteryzuje się częstymi zmianami sytuacji. Zrobił 4 próby, aby założyć rodzinę. Widocznie, twórczy charakter wymaga ciągłego poszukiwania. Jego pierwszą żoną ma syna Dennis (1985 str.). Wtedy inny buduje relacje Dmitriy Dibrov, którego biografia pełna jest obecność jasnych pań.

Ostatni wybór partnera życiowego przyszedł Nagradova Pauline, który był znacznie młodszy niż narzeczonym: Podczas miłości piękno ledwo miał czas, aby uzyskać maturę. Ślub odbył się pod koniec marca 2009 roku, a rok później młoda żona dała syna Dymitra. Teraz jest duża rodzina mieć szczęśliwy ojciec trzech synów. Silnie wpływa na pracę żony Dmitriya Dibrova Pauline Nagradova, którego biografia jest również ukryte przed wzrokiem ciekawskich.