833 Shares 5956 views

„Wczoraj zakończył wojnę”: opinie, aktorzy, reżyser budżet

Seria „Wczoraj zakończył wojnę” (2011.) – dziełem reżysera rosyjski Władimir Balkashinova. Na swoim koncie do tej pory już ponad tuzin działa. I choć są one usuwane całkiem dobra, można nawet powiedzieć, utalentowani aktorzy, krytycy nie szczególnie sprzyjają końcowy rezultat wysiłku. W odniesieniu do filmu „Wczoraj zakończył wojny” sprzężenie zwrotne publiczności zbyt niejednoznaczne.


Co to jest wystawa? Czy uchylenie czasu, aby go zobaczyć? Kto zagrał? Co widz widzi pozytywne aspekty, w odniesieniu do których najbardziej ci za złe, że nie było do gustu? Wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w tym artykule.

Film o tym, czy wojny?

Warto zauważyć, że w przypadku serialu „Wczoraj zakończył wojnę” komentarzy, zarówno pozytywne jak i negatywne, wyraźnie podzielony pomiędzy dwiema grupami kibiców. Ci, którzy podobał się ten film, zwróć uwagę na dobry występ aktorów i rozwój relacji z bohaterów. Ale te, które twierdzą, że serial nie jest wart nawet, że film, który wydano na niego punkt do historycznych rozbieżności i wiele kinolyapy.

Aby być uczciwym, prawym i tych, i innych. Oznacza to, że w rzeczywistości, ocena będzie zależała od tego, co publiczność chce z obrazka. Dla miłośników melodramatu „Wczoraj zakończył wojnę”, którego fabuła jest skoncentrowany na następnym miłosny trójkąt będzie przyjemny wieczorny relaks. Ale jeśli jesteś zainteresowany szczegółami wojennych i powojennych realiów życia codziennego, to obraz nie jest zdecydowanie dla Ciebie.

dramatis personae

Cała fabuła obraca się wokół kilku głównych bohaterów, a dwa lub trzy znaki wtórnych. I zdecydowana większość podmiotów należą do tej samej rodziny, która obejmuje: Działając Przewodniczący Fyodor kołchozie, jego żona Maria, syn Grzegorza, córka Galia i jej chłopak Nick. Główny bohater – Katarzyna, który pochodził z miasta, aby zająć miejsce Przewodniczącego.

Inną naprawdę barwny charakter – to dziadek pysk, działając dozorca. Więcej o tej historii pojawiają się niekiedy zaledwie kilka kobiet wiejskich.

Historia

Tak, wiosna 1945. W odległej wiosce wysłał absolwent Instytutu Katarzyny Ovsyannikov. W imieniu komitetu okręgowego, powinna ona przyjąć stanowisko kierownika kołchozu, zastępując zabitego przewodniczący Iwan Michajłowicz Konyukhov.

Od początku dyrektorem wyznacza tematykę filmu, pokazując, że obecna sytuacja groteskowa. Młoda dziewczyna w eleganckim płaszczu z walizką niewygodnej jazdy w otwartym tyłu samochodu ciężarowego na drodze kraju.

W następnym ujęciu jej towarzysz lekkie fala strony wskazuje, w jaki sposób nowo wybite przewodnicząca powinna przenieść się do lepszej przyszłości, w celu podjęcia przypisanej jej siedzibę, a następnie ukryty w samochodzie za horyzontem.

Słowo o scenerii

Jak już wspomniano, jest to stopień niezawodności transmisji okresie powojennym – pięta achillesowa serii «Wczoraj zakończył wojnę.» Krytycy bezlitośnie wskazują na wiele braków w kadrze. I rzeczywiście, co widz widzi na ekranie, bardziej ekologicznymi będzie wyglądać na scenie podczas występu.

Istnieją przykłady podziwiając wspaniałe występy, nie powinniśmy zapominać, co kwota pieniędzy zainwestowanych w to, aby odpowiednio wyświetlić wszystko, aby nakręcić film, który służy jako tło dla każdego działania i dialogu. Ale w serii, która należy do klasy, a „Wczoraj zakończył wojnę”, budżet jest bardzo skromny, nawet skromne.

Dlatego, jako dowód, że walki niedawno przeszedł powiatu, widzimy samotnego haubica rovnenko na polu, tak chwiejne napis: „wydobywa”.

Niedawny rozwój banalna sytuacja

Jeśli chodzi o „Wczoraj zakończył wojnę” z fabuły serialu. Directed podniósł go na zwykłym miłosny trójkąt. Przeciwnie, nawet na niektóre z trapezu połączonych ze sobą ludzi. Kohl – pierwszy człowiek w wiosce. Piękny, pewny siebie, zepsute żeński uwaga, a zatem zakres zarozumiały. Grisha – spokojny, wierny i nieco nudny, ale w tym samym czasie – jest trwała i celowy. Kate – dumny i schemat z przepełnione entuzjazmem pod względem dostatniej komunizmu i edukacja „ciemny” wieśniaków. I Galya – siostra Grisha i kochanką Koli.

Chłopcy, oczywiście, na pierwszy rzut oka zakochał się w głównego bohatera i zacząć szukać jej przysługę, konkurujące ze sobą. Gal próbuje zachować nieuchwytny narzeczonej i pozbyć się rywala. Katya jest skąpane w dbałością wytrwale, udając, że nie obchodzi niskolechko. Jednak pod koniec tej historii powstała pisarz raczej nieoczekiwane.

Wykonawców głównych ról

Pod względem scenariusza i występów może być znacznie się przyczepić, ale w serialu „Wczoraj zakończyła się wojna” odegrała bardzo utalentowanych aktorów. W rzeczywistości, to jest ich niezwykła praca i nie pozwolił utopić ten projekt, mimo wszystkich jego wad.

Rola nieprzejednanym rywalem Katarzyny poszedł Elena Dudin który postanowił zmienić teatralną scenę światła reflektorów kinowej. To właśnie po tej roli aktorka zauważył. I jest w pełni zasłużony. Jej jasny i wyrazisty gra często w cieniu jako profesjonalny wykonawca głównego bohatera.

Nie możemy powiedzieć, że Julia Mayboroda – grający Katarzyna Ovsyannikova – grał źle lub niewystarczająco żyje. I tutaj głównym roszczenia do najbardziej prawdopodobnego scenariusza niż aktorka. Ale chciałbym zobaczyć bezwarunkową miłość męskiej populacji specjalnemu dać nam coś logicznie uzasadnione, a nie został przedstawiony tylko jako fakt.

Przedstawiciele silniejszej płci

Strategia jest wybór konkurencyjnych młodzieży został wybrany win-win. Na tej samej zasadzie producenci odebrać grup muzycznych młodzieży. Powinny one przedstawiać facetami rzutowania typów – .. Poważne, pogodny, skromny, tajemniczy, itd. Jest on wygrał szerszej publiczności fanów.

Jednak widzieliśmy w serii „Wczoraj zakończył wojnę.” Sugerują, że widzowie armia jest podzielona na dwa obozy – tych, którzy preferują bezczelny Kohl, i tych, którzy wolą poważne i wierny Grisha.

Nicholas grał rolę Anatolij Rudenko – aktora, za którym w czasie kręcenia show było ponad trzy tuziny główne prace. Tall, sportowiec blond z niebieskimi oczami, regularnych rysach i rozbrajającym uśmiechem – tylko standard nowoczesnej Apollo. Jak można było oczekiwać, zdecydowana większość młodych (i nie tak) fanów z ściśniętym sercem współczuł był jego bohaterem.

Grisha grał Konyukhov Nikolay Ivanov. Jego postać – kilka miło i romantycznie – lubił bardziej dojrzałą telezritelnitsam. Ci, którzy rozumieją, że entuzjazm pierwszej miłości i przechodzą stosunkowo szybko, a człowiek, któremu można polegać, jest to bardzo cenne dla ich wiarygodności.

postacie wtórne

Mówiąc o aktorów, to byłoby nie wspomnieć pomyłka matryc – Bohdan Stupka i Lubow Rudenko. Pomimo rolach drugoplanowych, ich wkład w serii jest bardzo znacząca. Kolorowe charakter dziadek dimes przez Alekseya Shevchenkova całkowicie zasługuje na nagrodę.

Więc jeśli chcesz po prostu przejść się wieczorem oglądając pokaz świetlny – bezpiecznie skręcić „Wczoraj zakończyła się wojna” i nurkować do atmosfery nie jest szczególnie głęboka, ale w swoim słodkim filmie.