451 Shares 3453 views

Jakie rodzaje stacji telewizyjnych istnieją?

Dobry stary telewizor w dzisiejszych czasach stał się prawdziwy cud techniki. I projektowania, a także możliwość połączenia internetowego, a sam bezpośredni telewizji znacznie rozszerzył swoje granice – ogromną liczbę kanałów telewizyjnych i olśniewający. Pozostaje tylko wybrać i zdecydować, co i kiedy oglądać. I nie tracić czasu na nic, to lepiej mieć pomysł, jakiego rodzaju stacji telewizyjnych istnieją pewne kanały nadawcze mogą być niedostępne.


Nadawca według zawodów

Trzy główne grupy można wyróżnić:

1. Przekaz telewizyjny, główną cechą, która ma pełne prawo do nadawania, dowód licencji. stacje telewizyjne tego typu mogą tworzyć i produkować własne programy telewizyjne, a także kupić je od innych nadawców. Najbardziej popularne rodzaje firm rosyjskich i kanałów telewizyjnych w tym formacie – TNT, NTV, STS.

 • TNT. Wolny kanał rozrywkowy z milionami widzów. Jest ono zawarte w pierwszej piątce wśród kanałów krajowych.
 • NTV. Ogólnopolski kanał transmisji zegar. Stale poszerzamy granice nadawania, obejmujące niektóre kraje zarówno blisko i daleko za granicą.
 • CTC. Rosyjska Federalna kanał rozrywkowy. Wśród dziesięciu najlepszych kanałów krajowych. Jednym z pierwszych, którzy prowadzą współpracę z kanałami regionalnymi.

2. Programmoproizvodyaschie (producent), telewizor nie posiada licencji, a pośrednikiem dla nich są firmy nadawcze. Ale różnią się one nietypowe, kreatywne podejście. Należą do nich: gry, rodzaj i kilka innych.

3. Dystrybutorzy (brokerów), telewizor nie ma prawa do ustanowienia programu, ale z wielkim sukcesem odkupiła je na rynkach filmowych i telewizyjnych. oni również stają się częścią filmów i programów (takich jak napisami), będzie je poprawić i oferują do sprzedaży nadawców.

od formy własności nadawcy

Kształt typów własności stacji telewizyjnych to:

 • State. Stworzony w celu promowania idei rządu. Finansowane przez państwo. To zależy od tego, jak ciekawe i istotne dla danego kanału na widza.
 • Prywatne (komercyjne) są tworzone, istnieć i rozwijać się kosztem reklamy i inwestycji. Ich bezpośredni cel – zysk. Na przykład w Stanach Zjednoczonych jest absolutnie wszystkie komercyjne kanały telewizyjne.

 • Publiczny nadawca stworzony dla publiczności. I to oni decydują, które będą nadawane programy. Główną zaletą nadawców publicznych jest niemal całkowity brak reklamy.

Najbardziej popularne kanały telewizyjne – pierwszy multipleks

Główne rodzaje nadawców, możliwe jest zidentyfikowanie najbardziej popularnych wśród telewidzów.

 • Pierwszy kanał. Audycji pierwotnie wykonywane wyłącznie na terytorium Rosji, aw 1999 roku wyjechał na nadawanie światowej.
 • "Rosja-1", "Rosja-24", "Rosja-Culture" – grupa kanałów RTR, informacyjnych i edukacyjnych.
 • „Karuzela” – ulubieniec dzieci i ich rodziców, dzieci kanału telewizyjnego założonej przez pierwszy kanał i RTR.

Najbardziej popularne kanały telewizyjne – drugi i trzeci multipleks

Drugie i trzecie multipleksuje już wyżej wymienione kanały – TNT STS NTV. Ale oprócz nich istnieją inne dobrze znane i lubiane przez widzów kanałów.

 • „Piątek”. All-rosyjski kanał rozrywkowy, którego podstawowa idea – lekkość i łatwość, całkowity brak programów informacyjnych politycznych i poważnych. Zasadniczo, można oglądać i humorystyczny przekaz informacyjny, który wytwarza sam kanał.
 • "Home". Rosyjski kanał telewizyjny z głównej grupy docelowej – kobiety od 25 do 60 lat. Programy domu, komfort, kuchnię i dużą liczbę filmów i seriali. Można powiedzieć, kanał dla gospodyń domowych.

 • TV-3. Jednokanałowy, mówienie i pokazywanie mistyczny charakter programu. Filmy dokumentalne, pokazy nieznane i zaświatach przyciągnąć widzów i kanał ma dość szeroką publiczność.

Po zbadaniu rodzajów kanałów oraz nadawców, jest o wiele bardziej interesujące i ekscytujące transmisja widok broadcast. Po tym wszystkim, to nie będzie po prostu kliknięcie pilota i świadomego wyboru.