400 Shares 5876 views

„Nadzór”: aktorzy i role. Opis fabuły

Gatunek kinodetektiva, historie kryminalne stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Oddzielna kinematograficzne stać się prawdziwymi bestsellerami. Istotnym wkładem w ten uczynił pisarz Andrey Konstantinov, spod którego pióra nie był popularny kryminał. Na jednym z nich opowiada serial „nadzoru”.

Historia „reklamy zewnętrznej”

„Nadzór” Film został wydany w 2012 roku. Czy krajowy serial telewizyjny, nakręcony w gatunku zbrodni detektywa. Opowiada o historii i specyfiki działu nadzoru, który jest zawarty w strukturze Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Jest to jeden z tajnej policji.

Film, który otrzymał szerokie uznanie, na podstawie powieści o tej samej nazwie, trzy tomy słynnego pisarza Andrey Konstantinov. historia Film wywołał bezprecedensowe zainteresowanie publiczności, a wiele zasłużone pochwały aktorów serii „nadzoru”.

Co widać?

Akcja tej historii filmu jest prosta i jednocześnie bardzo mylące. On obraca się wokół losów bohaterki Julia Mankovskaya – Captain nadzorem działu Pauline. Warto wspomnieć, że, sądząc po reakcji zwykłych użytkowników w sieci, po roli młodej i atrakcyjnej Mankovskaya były traktowane nie tylko jako piękna dziewczyna, ale także jako wielka aktorka.

Na początku filmu Polina traci jej kochanka i jego kolega – Siergiej Peregudova Hero – Anton. On zginął tragicznie podczas niebezpiecznej pracy – shadowing karnych. Po Anton zmarł, Pauline życie do góry nogami. Dała się w obietnicy za wszelką cenę odnaleźć sprawcę śmierci. Następny to idzie do syberyjskiego szefa mafii, który przyszedł, aby podbić Petersburgu. Nawet bez czekania na Pauline staje się ostatnią ofiarą dochodzenia tej niebezpiecznej działalności, kiedy jej porwana.

Morał z tej historii jest prosty

Wokół tej wojnie między prawem i przestępczości, policji i działki karnego i zbudował serię „nadzoru”. Aktor, który go grał, miał już doświadczenie z opowiadań pisarza Konstantinov.

Jak wspomniano powyżej, autor powieści, która stała się podstawą dla filmu telewizyjnego „nadzoru”, – Andrey Konstantinov. Jest to dobrze znany rosyjski pisarz, który zasłynął pierwszą powieść „Gangster Petersburg”. Został on również do filmu, ale okazało się znacznie wcześniej, w 2000 roku. Seria miała bezprecedensowy sukces i przyniósł chwałę utalentowanego autora.

doświadczeni aktorzy

Niektórzy aktorzy filmu „nadzoru” wcześniej grał w serialu oparty jest na powieści tego autora. Na przykład, Yuliya Mankovskaya zagrała w filmie „Tula Tokarev”, który jest również pisarzem kryminał zobrazowania pozwalające. W jego książki zostały dokonane w filmach, „przyjaciel czy wróg” i „Agencja” Złota kula ".

Aktor Maxim Drozd, który omówiono w taśmie odegrały podpułkownika Nesterov, szef Pauline i jej zmarłego kochanka, Anton, jest znany z innych dzieł. Stał się powszechnie znany po wydaniu taśmy „Dwie historie o miłości.” Jego praca filmografia w filmach „Russian double”, „brat brata” i tak dalej. D. Teraz on ma kluczową rolę w filmie „nadzoru”. Aktorzy, którzy zagrali w tym karalności, zadowoli fanów gatunku. Działka, tak blisko do prawdziwego życia, przyciąga uwagę publiczności od pierwszej minuty i nie pozwala przejść do ostatnich punktów.

Można w tym samym oddechu, aby zobaczyć pokaz „nadzoru”. Aktorzy z pewnością otworzy do fanów w nowy sposób. Z pewnością docenią ten poziom, który zdjął współczesny rosyjski serial, i stać się prawdziwym koneserem gatunku telewizyjnego serialu zbrodnia.

„nadzór”: aktorzy i role

Oprócz już wymienionych, film z udziałem innych aktorów znanych rosyjskich odbiorców. Jedną z ról zagrał Lev Tsveyg. Wielu pamięta go do serialu kryminalnym „Opera”. Zapalił się w filmie, a 52-letni aktor Oleg Geraskin, długi czas pracował w teatrze. Ostatnio, wiele z nich jest usuwany, nie tylko w telewizji. Po wydaniu „nadzór” Geras'kin zagrała w filmie „Blizzard” (kamea), „dwie legendy”, „Próby”.

Innym bohaterem serii „Opera”, a jednocześnie filmie „Streets of Broken Lights 2” i „Bum”, 31-letni Artem Karasev po „nadzór” odegrała wiodącą rolę w serialu funkcja „Dalej piranii”, który został wydany w 2014 roku ,

Jedną z ról poszło nie trzeba przedstawiać Daniilu Strahovu. Laureatem licznych wyróżnień i nagród, aktor filmowy i teatralny zagrał rolę trzciny Eugene w serialu „nadzoru”.

Można zauważyć w filmie filmowego i słynny aktor teatralny i filmowy Siergiej Gorobchenko. Jest dobrze izvestven rosyjskiej publiczności dla tej opowieści „oficerów”, a także zdjęcia z „Ash Waltz”, „Cyganka z wydaniem”. Gorobchenko kilka lat pracował w teatrze „Lenk”.

Aktorzy, którzy lśniły w filmie filmowego, jest mało odpowiednie nawet na jednym arkuszu. To Nina Guseva Yuri Nifontov Artem Kryłowa Fedor Dobronravov, Michael Sedash i wiele innych.

Popularność rośnie historie kryminalne

Rzeczywiście, obsada gwiazda sprawia, że obraz na swój sposób wyjątkowy. W rzeczywistości, „nadzór” budzi gatunek krajowy samego serialu na zupełnie inny, wyższy poziom. Opowieść zbudowana wokół skomplikowanych i odważnych zbrodni i opisuje prawom świata przestępczego, charakter nowoczesnych bandytów, a także męstwo i honor ludzi, którzy zawodowo stykają zła, zbliżona do jakości bojowników obcych.

Gatunek kinodetektiva, historie kryminalne stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Oddzielna kinematograficzne stać się prawdziwymi bestsellerami. I znaczny wkład do niej tworzył pisarz Andrey Konstantinov, spod którego pióra nie był popularny kryminał.

Cechy serii

Seria „nadzór” dość długo. W sumie, to obejmuje 24 odcinków. Czas trwania każdego z nich – około 40 minut. W tym czasie widzowie będą mogli cieszyć się grą nie tylko aktorów, ale także zobaczyć liczne bójki, strzelaniny, pościgów samochodowych. nie odejdzie miłość, ból i utratę ludzkich relacji.

W filmie pięciu dyrektorów uczestników. Ten Yuri Nifontov Igor Kopylov Andrei Saveliev, Wasilij Chiginsky i Wiaczesław Sorokin. Nifontov znany z filmów „obejmując niebo” i „Hello, Kinder!”. Chiginsky – autor ponad dwieście reklam, który był zaangażowany w obrazach fotografowania „Red streptocid” i „Mirror Wars. Odzwierciedleniem pierwszy. " Saveliev pojawił wyreżyserował dwa odcinki ósmego sezonu serialu „Foundry”. Jest również znany jako scenarzysta filmu „Tuła-Tokarev”, który oparty jest na powieści Konstantinov. Sorokin był współautorem "śmiertelnej siły-4", a Kopylov – "filmy Goryunov" i "Black Crow".

Kto jest Andrei Konstantinov?

Jest to nowoczesny rosyjski pisarz i dziennikarz, którego prace są popularne ze względu na realizm opowieści i niezrównanego stylu.

Jego prawdziwe nazwisko – Bakonin. Andrei Dmitriewicz urodzony 52 lat temu w rejonie Astrachania. Początkowo chciał zostać archeologiem, a następnie – jako nauczyciel historii. Jednak wola los był w służbie wojskowej, gdzie przez wiele lat pracował jako profesjonalnego tłumacza. Na początku lat 90. wyjechał z usługi i rozpoczął pracę jako dziennikarz w Leningradzie. Zajmował różne stanowiska w kilku dużych wydawnictw, w tym „Komsomolskaja Prawda”. Jest autorem licznych śledztw dziennikarskich. Przez długi czas szef Petersburgu Związku Dziennikarzy. Był współautorem „Złote Pióro” dziennikarskiej nagrody. On często daje wykłady i uczestniczy w seminariach. Przyznano mu nagrodę rządową, jak również liczne medale. Według nieoficjalnych informacji, całkowity nakład jego książek przekroczył 20 milionów egzemplarzy.