535 Shares 2604 views

Mądry, piękny. Dziennikarz Voskoboynikova Evgeniya

Uśmiechnięty, słodki twarzy dziennikarz na wózku inwalidzkim Voskoboynikova Eugene zawsze przyciąga uwagę. I to nie tylko ze względu na jego szczególny status, ale także ze względu na jasny wygląd i znaczącym stylu dziennikarskiego. Wyróżnia się zaskakującym połączeniem kobiecości i delikatności i silnego charakteru.


szczęśliwe dzieciństwo

Urodzony Voskoboynikova Evgeniya 10 stycznia 1984 w Woroneżu. Była bardzo aktywnym dzieckiem, dobrym uczniem w szkole, zaangażowani w pracę publiczną, miał wielu przyjaciół. Jej dzieciństwo, pomimo trudnych czasach w kraju, był zadowolony. Rodzina nie miała wiele bogactwa, ale to była miłość i opiekę.

rok studiów

Dobra szkoła wykańczania, Voskoboynikova Eugene wchodzi do State University Woroneż na specjalności „Ekologia”. Ona genialny student idzie na „czerwonej dyplomu” i w tym samym czasie pracuje jako model. Na etapie życia jest teraz Eugene pamięta ze zdziwieniem. Mówi, że był zniekształcony moralne i wartości. Było dużo fanów, ale prawdziwa miłość nie było. Model biznesowy wyszło z chęci zarabiania pieniędzy, i że mogła, ale życie tego świata jest zbyt ograniczona. Dzisiaj nie komunikuje się z byłą dziewczyną model, gdyż ich interesy są bardzo rozproszone. W ciągu 20 lat, była zainteresowani karierą, dużo imprezowania, wygrała konkurs „Lady Perfection 2005” i myśli, że jej życie zostało wykonane doskonale. Ale wszystko zmieniło się w ciągu kilku chwil.

cios śmierć

17 lutego 2005 agencja modelek obchodził swoje urodziny po imprezie pięciu młodych mężczyzn w samochodzie, w tym Eugene Voskoboynikova. Do wypadku doszło natychmiast: kierowca stracił kontrolę i uderzył z dużą prędkością w drzewo. Wszystko zostało rannych o różnym nasileniu, Żenia kręgosłup piersiowy hotel został uszkodzony, powodując paraliż kończyn dolnych. Przeszła dwie operacje, ale nie udało się odzyskać mobilność. Eugene powiedział, że po raz pierwszy nie było rozpacz, pomyślała życie się skończyło, zaczął przybierać na wadze, nie chce wychodzić z domu. Ale w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że w ciągu 20 lat życia nie kończy się i zaczął uczyć się żyć w nowy sposób. Według niej, aby zaakceptować jej sytuacja jest trudna, ale można się przyzwyczaić i nauczyć się żyć w danych okolicznościach.

Życie po tragedii

Pomimo dużej liczby trudności: Przyzwyczajenie do wózka nieprzyjaznym środowisku miejskim, brak zrozumienia ludzi – Eugene zaczyna komunikować się, pracować w dziennikarstwie. Voskoboynikova Eugene cały rok działa prowadzący kolumnę o nowych książek na stacji telewizyjnych Woroneżu „Prowincja”. Jack nauczył się jeździć, choć było to bardzo trudne, odnosi się do obcych ludzi o pomoc. Jej życie zmieniło się radykalnie po wypadku, ale mówi, że tragedia pomógł jej przemyśleć swoje życie i nauczyć się go używać w pełni i na rzecz innych.

„Rain” w życiu Zheni Voskoboynikovoy

Raz Jack był zaangażowany w prowadzeniu eteru w radiu „Srebrny Deszcz” wspólnie z Irinoy Hakamadoy i jej słyszał Natalia Sindeeva – Dyrektor TV „deszcz”. Zadzwoniła i zaprosił Eugene do pracy. Eugene był kotwica aktualności i korespondentem rubryce społecznej. Eugene Voskoboynikova, którego zdjęcia można zobaczyć w magazynach mody i materiałów o udanych osób niepełnosprawnych, łącznie z „Rain” aktywnie działa na postawy wobec osób niepełnosprawnych, jest zaangażowanych w działania na rzecz budowy rampy, przyczyniając się do realizacji programu do zatrudniania osób niepełnosprawnych.

aktywna pozycja

Eugene Voskoboynikova, biografia jest zawsze związana z osobami niepełnosprawnymi, jest bardzo bogate życie towarzyskie. Poszła razem z udziałem niepełnosprawnych sportowców na Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie, był komentatorem. Jack – aktywny członek ruchu Bezgraniz Couture, która broni praw osób niepełnosprawnych, uczy ludzi, aby upewnić się, że osoby niepełnosprawne nie potrzebują litości, ale potrzebują pomocy oraz możliwość socjalizacji. Ruch posiada pokazy mody dla osób specjalnej konstrukcji nadwozia i Eugene jest twarzą konkurencji i jej lidera. Pracowała także w jury Festiwalu Filmowego „Kino bez barier”, ona dużo podróżuje, komunikowania się z przyjaciółmi.

Jack mógł Voskoboynikova swoje życie, aby udowodnić, że osoba niepełnosprawna – osoba, podobnie jak każdy inny. W sieci społecznej, poznała swojego przyszłego męża, i był w stanie urodzić córką Marusya.