223 Shares 5266 views

Leonid Jakubowicz – niekwestionowanym czołowym kapitał-show "Field of Dreams"

Jednym z najbardziej popularnych prowadzącej Rosji – Leonid Jakubowicz. Biografia aktor i piosenkarz jest pełen różnych wydarzeń. W artykule opisano w skrócie historię swojego życia i ciekawych faktów.


o świcie

Urodził się trochę Lenya 07.31.45 w Moskwie. Ojciec Arkady Jakubowicz, były szef biura projektowego. Matka, Rimma Schenker, pracował jako lekarz-ginekolog.

Chłopiec otrzymał surowe wychowanie. Ojciec nawet nie sprawdzić dziennik, wierząc, że edukacja – prywatny romans jego syna. Z chuliganami SERF Lenya nie był napędzany studiował również do rodziców z szacunkiem.

Pomimo dobrego zachowania w swoim 8 klasy I został wydalony ze szkoły za wagarowanie …. W rzeczywistości, Leonid Jakubowicz i jego przyjaciel poszedł do pracy na Syberii. Tu pracował jako „przynęta”. Siedzę w krótkich spodenkach wysmarowane kremów przeciw komarom, w lesie na pniu i zapisane w zeszycie, kiedy i w jakim miejscu został ugryziony przez komara. Więc naukowcy wolontariuszy testowano skuteczność kremów przeciw komarom.

Nieszczęsny uczeń nadal jest absolwentem szkoły wieczorowej. Miał do czynienia z wyborem zawodu.

Która ścieżka wybrać?

Powrót w 6 klasie, Leonid Jakubowicz, którego biografia jest opisana w artykule rozwinął działając umiejętności. Grał rolę błazna w szkolnej sztuce „Wieczór Trzech Króli” i wtedy zrozumiał, że jego powołaniem – na filmie i telewizji. Dlatego zaraz po szkole, Leonid Jakubowicz uczestniczących bezpośrednio w trzech metropolii teatrze uniwersyteckim.

Rodzice, że to niepoważne. „To zajmie kaprys” – byli pewni. Ojciec umieścić chłopca przed faktem: powinien on uzyskać prawdziwy zawód, a dopiero potem iść do teatru. Dlatego młodzież weszła Instytut Elektrotechniki. Ale natura przejął i zaczął grać w Teatrze Studenckim Miniatures.

Później przeniósł się do myszy artykuł bohatera. Kuibyshev. Powód – nie najlepsza jakość edukacji i doskonały zespół KVN, który stał się częścią Lenya.

Wraz z zespołem udał się w całym kraju. W jednej ze swoich podróży spotkał się z solistą „mieszczuchów” Galina. Młodzi ludzie są małżeństwem, a w 1973 roku para miała syna Artem.

Wiadomym jest, że była to druga próba ustanowienia życia rodzinnego. Pierwsza żona Leonid Jakubowicz – Paradise, student w szkole zawodowej – złamał serce z kolegami.

Po ukończeniu studiów, Leonid pracował w fabryce, ale w 1980 roku ostatecznie wybrał własnego losu kreatywność.

twórczy lot

Leonid Jakubowicz próbował pisać nawet studenta. W 1980 roku został przyjęty do Moskiewskiego Związku Zawodowego dramatopisarzy. Do tej pory, jego pióro pozostawił ponad 300 prac. Pisał dla artystów – Vinokur, Petrosian Vaynarovskogo i inne gwiazdy. Był autorem popularnych skryptów telewizyjnych „Shire Krug”, „Zwyciężymy jak powietrze jest potrzebne”, „grawitację Ziemi”, „Parada parodysty”, „Z Olimpu do Łużniki”, „szwów-track”, „Fulcrum”, magazyn komiks dla dzieci " galimatias „i wiele innych, ulubiony publiczność.

Jego słynna piosenka – „Tutti”, „Kukułka, człowieku”, „hotel jest nawiedzony”. W 1988 roku napisał scenariusz do udanego pierwszego konkursu piękności w Moskwie. Brał udział w tworzeniu programu „grę zgadywania”.

Kiedy przyszła sława

Dziś niemal każdy mieszkaniec Rosji i WNP wie, kim jest Leonid Jakubowicz. „Field of Dreams” – program telewizyjny, który przyniósł mu sławę i miłość ludu.

W tym programie aktor został zaproszony w 1991 roku. Od tamtej pory prawie ćwierć wieku jego stałego lidera. Program posiada wszystkie lata najwyższych ocen. Ta żywotność w połączeniu z niezwykle popularne – unikalny zapis w telewizji.

Prowadząc Jakubowicz wniesiona w serialu „Pole Cudów”, który jest analogiem amerykańskim „Koło Fortuny”, nowe elementy, takie jak czarna skrzynka, dwa pola, program Muzeów. Najnowsze innowacje pojawiły ponieważ prawie każdy chciał obdarzyć swoich umiłowanych pamiątek mistrzowskich. Kulinarne Korzyści prostu zjedzone ekipę i aktorów, ale inne prezenty, takie jak kombinezon przeciwpożarowej i obrazy lokalnych artystów, Leonid Jakubowicz wynalazł przechowywane w specjalnym muzeum.

Oprócz „Fields cudów” aktor był wiodące programy, takie jak „Analiz tygodnia”, „Koło historii”, „Dikanka”, „najsłabszym ogniwem”, „mycie na milion”, „Ostatnie 24 godziny”, „Who Wants to Be a Millionaire?” , Od 2000 roku jest członkiem ligi Wyższego KVN.

Od 1980 roku zagrał w prawie 30 filmach, a nawet kilku reklamach.

W Jakubowicz wielu nagród i tytułów.

życie osobiste

Trzecia żona Leonid Jakubowicz – Marina – Pracowałem z nim w telewizji „VID”. Ona jest młodsza artykuł bohater przez 18 lat. W 1998 roku mieli córkę Barbarę, a po 2 latach Jakubowicz został dziadkiem. Wnuczka Zofii dał mu najstarszy syn żony Artyom z jego drugiego małżeństwa.

Ex-żona Galina w wywiadzie powiedział, że nie obsługują relacje z jej byłym mężem. Ona również skarżył się, że jej ojciec, Leonid nie był bardzo opiekuńczy. Oprócz pracy w pracy, zawsze miał wielu przyjaciół w branży lotnictwa, zbieranie referencji i monety, lubił bilard, narty, preferencji. Popłynął, skok ze spadochronem, pływał na łodzi podwodnej, coraz dreszczyk narty wodne, brał udział w wyścigu samochodowym na afrykańskim safari. On jest doskonałym kucharzem. Tak wiele do zrobienia! Kiedy został zaangażowany w jego syn?

W swojej nowej rodziny Jakubowicz znaleźć także ciekawe przepisy: mieszka w mieszkaniu w Moskwie, a jego żona i córka – w domu na wsi. I nikt nikomu nie przeszkadza …