596 Shares 3780 views

Jak zrobić plac zabaw dla dzieci własnymi rękami

W ostatnich latach, ożyły place zabaw i miasteczek, które zostały skradzione lub uszkodzone z powrotem w latach dziewięćdziesiątych dzieci. Urzędnicy miejscy i posłowie pamiętali o tym problemie stosunkowo niedawno, że bezpośrednio wpływa do sądów państwowych, które zaczęły pojawiać się huśtawki, piaskownica i karuzela, zamieniając teren pod dywan miasteczku prawdziwy dzieci. Takie projekty są wykonane z drewna lub specjalnego tworzywa, które nie stanowią wielką wartość dla grabieży, co oznacza, że nie są one narażone na akty wandalizmu i kradzieży.


Jednak nie wszystkie sądy media i władze do przeprowadzenia takich działań. Dlatego dość często plac zabaw na podwórku trzeba instalować zmusza mieszkańców i obywateli. I w większości przypadków odbywa się to za własne pieniądze i ze złomu. Dlatego często można usłyszeć pytanie: „Jak zrobić plac zabaw dla dzieci własnymi rękami”

Większość przejażdżki i huśtawki może być stosunkowo prosta. To może się przydać konwencjonalnych płyt, starych opon i innych materiałów pod ręką. Z nich może zrobić piaskownicę i huśtawki. Należy jednak mieć na uwadze, że wszystkie karty muszą być dobrze traktowani, że nie mają zadziory i wióry. Opony nie powinny być zwęglone lub podarte, a liny dla huśtawki powinny wybrać z tych obliczeń, aby wytrzymać ciężar dorosłego. Konieczne jest także do rozważenia pokrywę do piaskownicy, aby chronić je od psów i kotów.

Jeśli plac zabaw dla dzieci własnymi rękami zostanie zainstalowany w swoim własnym podwórku, to jest możliwe, aby wszystko Shoplifting atrakcji. Są one sprzedawane w postaci oddzielnych elementów lub jako gotowego kompleksu. Jest możliwe, aby zebrać je tak, że wszystkie urządzenia zlokalizowane są zwięzłe i nie zajmują zbyt dużo miejsca.

Kiedy zrobić plac zabaw dla dzieci własnymi rękami, jak to często jego posadzki piasek używany. Ta decyzja jest błędna, bo zawsze rysuje zwierzęta Yard jako WC. Ponadto, może skończyć różnych owadów i pasożytów. Dlatego obecnie wykorzystywane do tych celów specjalną powłoką z gumy. Jest przyjazny dla środowiska, promuje dobrą przyczepność do powierzchni buta i zmiękcza wpływ na ziemi w upadku. W tym przypadku, często pod nim ująć inną izolację, co czyni tę powłokę najbezpieczniejszym i najbardziej praktyczne.

Dlatego, aby stworzyć plac zabaw dla dzieci własnymi rękami w naszych czasach jest dość prosta. Jeśli finanse pozwalają, można kupić gotowe projekty, które zostały przetestowane i posiadają odpowiednie certyfikaty jakości. Podczas pracy z materiałami pod ręką zabaw dostać mniej kolorowe i praktyczne, ale w przypadku braku innych rozrywek również przyniesie wiele radości i dobrych wspomnień. Najważniejsze – należy pamiętać, że czas inwestowania i pieniądze są zawsze w plecy dziecka w całości.