664 Shares 5867 views

W kuchni z rękami – podstawowe zasady

Wiele z wielkim entuzjazmem w sklepach patrząc na meble wersjach drogich zestawów do kuchni. Często ludzie marzą tylko o nich. Oczywiście, możliwe jest, aby zgromadzić niezbędną torbę lub kupić meble na kredyt. Ale istnieje inny sposób – do kuchni z rękami. Tak, to będzie trzeba poświęcić trochę czasu i nie może obyć się bez zamieszania, ale efekt końcowy jest niska cena i wyjątkowa wydajność mebli kuchennych.

Pierwszy etap – tworzenie projektu. Właściwy i właściwe rozmieszczenie mebli w pomieszczeniu zapewni maksymalny komfort i funkcjonalność kuchni. Podczas tworzenia projektu należy wziąć pod uwagę przyszłe kaptury lokalizacji, kuchenki, lodówki, kuchenki mikrofalowej (piekarnik), umywalka, itp Należy zwrócić uwagę na aneks kuchenny, co pozwala na właściwe wykorzystanie powierzchni podłogi. Projekt jest kuchnia, można tworzyć własne, na przykład znaleźć w Internecie spodobała Ci opcję z gotowych rysunków. I można również skontaktować się z salonu projektant, gdzie wielkość pokoju mądrze stworzy projekt, wybrać schemat styl i kolor.

Następnym krokiem jest stworzenie rysunku szafek kuchennych. Pomimo szerokiej gamy stylów, ustaw wspólną strukturę, która składa się z prostych składników. Ten przypadek i elewacje, które nadają mu wygląd. Tworzenie kuchnię z rękami, należy najpierw obliczyć liczbę i wielkość budynków. Jeśli masz małą kuchnię, to będzie lepiej umieścić meble wzdłuż ścian. Tworzenie rysunku należy kierować standardowych wymiarach, takich jak wysokość ciała (niskie) – 850 mm, wysokość podstawy – 100 mm. Wysokość górnej powłoki mogą być różne, ale standardowych 720 i 960 mm. Blat ma standardowej szerokości 600 mm i głębokości szafek – 300 mm.

Należy zdawać sobie sprawę, że głębokość dolnej szafce musi być mniejsza niż szerokość blatu. Staje się możliwa do utworzenia przedniego korpusu kołpak (50 mM) i tylną przestrzeń niezbędną dla rur (100 mm). Fasady są zwymiarowane w odstępach 100 mm, które rozpoczynają się od 300 mm. Przez szerokość obudowy i górnej i dolnej może wynieść do 800 mm. Najważniejsze – należy pamiętać, że tworzenie aneksem kuchennym, wszystkie obliczenia są prowadzone od narożnika.

Gdy rysunek jest kompletny, należy zanotować wszystkie wymiary elementów konstrukcyjnych i po dokładnej inspekcji można zamówić w ich produkcji. Choć będzie dokonywała części powinny być zakupione w sklepie meblowym akcesoriów, często jest oferowany, a także w produkcję materiału piłowanie.

Po otrzymaniu wszystkich informacji jest zebranie kuchnię z rękami. Co do zasady, zespół zaczyna się od dolnego modułu. Jeśli masz projekt aneks kuchenny, należy rozpocząć z szafek narożnych. Po zgromadzeniu wszystkich modułów i wystawia je na tym samym poziomie, są one mocowane razem ze śrubami, a dopiero potem można ustawić blat, który jest również przymocowany śrubami. Zamontować górne szafki odbywa się za pomocą specjalnych uchwytów ściennych. I ostatni punkt jest instalacja sprzętu i rozmieszczenie urządzeń.

Można powiedzieć, że kuchnia jest wykonany własnymi rękami!