136 Shares 1395 views

Poziomy pasek na ścianę z rękami

Na obecnym etapie, wielu ludzi dbać o swoje zdrowie i starać się utrzymywać odpowiedni styl życia. Odwiedzają stadiony, hale sportowe, baseny i inne instytucje, które pomagają pozostać w formie. Nie wszyscy, oczywiście, się to robić regularnie. Są tacy, którzy wolą studiować w domu. Dzięki temu oszczędzają czas i pieniądze. Ale dla takich działań należy zainstalować w domu, nawet jeśli poziomy pasek. Do tej pory istnieje ogromny wybór sprzętu sportowego. Ale kosztują dużo. Jeśli istnieje potrzeba i okazja, dlaczego nie ustawić poziomy pasek na ścianie przez siebie?

Podnieść poziomy pasek, aby dopasować swoje cele

Konieczne jest, aby poprawnie odebrać poziomy pasek na ścianie. Tylko w takiej sytuacji, używając go będzie możliwe uzyskanie znaczącego wpływu na treningi w domu. Poprzez regularne ćwiczenia opracuje różnych grup mięśniowych, tworząc piękną postawę. Pozytywny wpływ będzie wywierany na kręgosłupie. Odebrać sobie poziomy pasek, kierując się celami, które zostały ustawione. Jakie narzędzia mogą być montowane w domu?

model ścienny

Poziomy pasek na ścianie, gdy wykorzystywany do tego kotwy mogą być mocowane do każdej pionowej powierzchni. Jakie zalety ma modelu?

 1. Stosunkowo mały rozmiar. To poziomy pasek może się zmieścić nawet w małym pomieszczeniu. I odbędzie się w tym samym czasie bardzo, bardzo mało.
 2. To może być umieszczona na dowolnej wysokości. Ograniczeniem w takim przypadku będzie tylko na suficie.
 3. Model jest niezawodny system mocujący.

Nie tylko pozytywne aspekty innego ekwipunku. Podjąwszy dołączyć poziomy pasek na ścianie, konieczne jest, aby dowiedzieć się o swoich niedociągnięć.

 1. Zestaw ćwiczeń, które można wykonać jest ograniczona. Nie można zrobić rewolucje, a wiele sztuczek.
 2. Istnieją ograniczenia ciężar na co jest on w stanie wytrzymać.

Model drzwi

Można ustawić poziomy pasek na ścianie, ale można w drzwiach. Ten rodzaj pocisku znane i popularne. Z wyglądu przypomina sztangę. może być zamontowany pomiędzy dwoma ścianami, które są umieszczone obok siebie i mogą być w drzwiach. Jakie zalety ma ten model?

 1. Instalacja nie jest bardzo skomplikowane.
 2. Rod charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, co pozwala ustawić ją w drzwiach lub w korytarzu.
 3. Konstrukcja różni się wysokie bezpieczeństwo, ponieważ poziomy pasek jest w stanie wytrzymać znaczny ciężar.
 4. Może on być wyposażony w dodatkowe urządzenia (huśtawka, pierścienie do gimnastyki, gruszka bokserska).

W przypadku montażu poziomego paska na ścianie z ich rąk (lub drzwi), musimy pamiętać o wadach.

 1. Montaż ograniczoną wysokość otwarcia.
 2. Ściany korytarza utrudniać ruchów.
 3. Tylko podstawowe typy ćwiczeń, które można wykonać. O sztuczki nie może nawet marzyć.

Produkujemy sprzęt

W celu wytworzenia i zainstalować poziomy pasek na ścianie w korytarzu, trzeba kupić kilka dodatkowych szczegółów. potrzebne:

 • Złom rury o określonej wielkości;
 • wiercenia wiertłami do metalu;
 • sprzęgła;
 • Bułgarski.

Wykonując pracę, być bardzo ostrożnym. Należy również być bardzo ostrożnym. W przeciwnym razie, ryzyko urazu wzrasta znacząco. Ponadto może dojść do uszkodzenia instrumentów. W związku z powyższym, nie jest możliwe do zrobienia, a do ustalenia domu poziomy pasek na ścianie, nie kieruje się przepisami bezpieczeństwa.

Ściana musi być silna

Przede wszystkim zdecydować, gdzie będzie umieszczony poziomy pasek między niektórych ścian. Punkty mocowania powinny charakteryzować się wysoką wytrzymałością. Jest to konieczne w celu wytrzymywać ciężar stosunkowo ciężki akcji. Instalacja poziomy pasek na ścianie powinny być wykonywane dokładnie tak, że mocowanie nie jest odrzucany podczas ćwiczeń.

schematyczny symbol

Aby zmniejszyć ryzyko błędów, wykonać rysunek poziomą poprzeczkę. Na to jest konieczne, aby wzmocnić ściany, biorąc pod uwagę nawet najmniejsze szczegóły. W związku z tym konieczne jest, aby starannie rozważyć schematyczny rysunek określający wysokość, na której zostanie zainstalowany sprzęt, miejsce i głębokość montażową. Należy również wskazać odległość między ścianami. Będzie to następnie tnie rurę o odpowiedniej wielkości. Planują połączyć poziomy pasek z barów? Proszę wskazać, to na rysunku.

Tworzenie artykułów sportowych

Weź rurkę. Na swoich końcach mają zrobić 4 niezbyt głębokie wycięcie. Poza powinny one być umieszczone w równych odległościach. Po tym wszystkim działanie okaże się unikalne płatki. Dwa z nich, które znajdują się naprzeciw siebie, muszą być odcięte. Na pozostałych płatków wykonać otwór, którego średnica jest równa 4 mm. Następnie trzeba zgiąć je poprzecznie do rury tak, aby tworzyły kąt prosty. Po wykonaniu powyższych wszystkie kroki, otrzymasz uchwyt, za pomocą którego można ustawić swój domowy poziomy pasek na ścianie. Wyobrazić, jak to będzie wyglądać w rezultacie można zobaczyć w trakcie czytania przeglądu.

To samo można powtórzyć dla drugiego końca rury. Następnie bierzemy plik i czyścić kolejną poprzeczkę poziomą, aż zacznie świecić. Kiedy wszystko jest zrobione, możemy ustawić poprzeczkę w otworze. To musi być zrobione za pomocą wkręcania śrub otwory wcześniej otrzymanych.

Inną opcją montażu

Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób tworzyć poziome paski na ścianie domu, konieczne jest, aby wiedzieć o istnieniu innego sposobu mocowania. Trzeba korzystać z dwóch kątowników stalowych. Muszą zgrzewania końców rur. Po tym, w ścianie, za pomocą stempla, wykonać otwory do elementów mocujących. W tym przypadku należy podchodzić w sposób odpowiedzialny, za pomocą poziomicy. poziomy pasek powinien wisieć prosto, a nie pod kątem.

Na ścianie rury jest wkręcany za pomocą wsporników. Zatem konieczne jest użycie wkrętów samogwintujących lub kołków.

Korzystanie z prętów

Można użyć innego rodzaju przywiązania. Weź stalowy pręt z końcówek gwintowanych i nie wyginają się w łuk. Po tym, rurka powinna zostać zawieszona na ścianie są już przymocowane do rogów wywierconych otworów w nich. Wtedy bar są wyrzucane przez wygiętego pręta, tak aby jego końce są wprowadzane w otwór w rogu. Wtedy ostatecznie ustalić strukturę z orzechami.

To zawsze jest możliwe, aby produkować pręty

można dokonać nie tylko poziomy pasek. Deski dla domu ściany mogą również i zainstalować. Procedura jest prawie taka sama. Produkcja sprzętu sportowego – choć kłopotliwego zadania, ale nie jest to trudne. Jeśli chcesz, będziesz w stanie osiągnąć pewne rezultaty. Szkolenie na podobnym pocisku skorzystają i przyjemność.

wniosek

W tym przeglądzie, procedura tworzenia poziomy pasek i instalowania go na ścianie uznano. Należy rozumieć, że jest to tylko jeden z przykładów wykonania mnóstwo. Można wybrać odpowiedni dla siebie narzędzia siebie, zgodnie ze swoimi preferencjami i podejmowania wstępnych rysunków. Jeśli masz chęć i wytrwałość, w wyniku, można uzyskać oryginalny projekt, którego celem jest rozwój różnych mięśni. Dlaczego nie spróbować zrobić poziomy pasek na ścianę z rękami z dodatkowymi symulatorach? Wynik będzie zadowolić każdego sportowca, zarówno początkujących jak i doświadczonych.