120 Shares 2935 views

Jak napełnić maszynę do szycia, albo zacząć uczyć się szyć

Niedoświadczony, krawcowa dopiero zaczyna początkowo muszą być zaznajomieni z głównych istotnych zagadnień teoretycznych, ponieważ zdał sobie sprawę, w jaki sposób tworzą linię, jak wybrać stosunek igły i nici, a jak wypełnić maszynę do szycia, można uniknąć najbardziej prosty, ale istnieją wspólne błędy w pracy sprzętu do szycia , Praktyka jest z pewnością ważne, ale teoria pozwoli natychmiast zabrać się do pracy przy założeniu, że będzie to możliwe, aby poprawnie obsługiwać różne rodzaje tkanin i grubości bez błędów i splątanych wątków.

Przed sezonem z maszyną do szycia, trzeba poprawnie zainstalować igły. Nigdy nie należy mylić z której strony maszyna musi być igły, trzeba zrozumieć zasadę tworzenia ściegu na maszynie do szycia. Zwykle igła stebnówka ustawić długą rynnę po lewej stronie, oraz w urządzeniach z zygzakiem – z przodu. Co do zasady, wszystkie problemy w pracy szwaczki rozpocząć z niewłaściwej pozycji igły. Czasami, oczywiście, i tak, że jest prawidłowo zainstalowana i vdet żarnik z instrukcjami, a samochód, który przechodzi właśnie sprawia, że wszystko przebija tkankę, nie łapanie nici dolnej. I jest to, że igła jest nieodpowiednio dopasowane do grubości nici. Ten problem występuje często z powodu zbyt drobnych igieł w rowku nie pasuje do gwintu, która ma tworzyć pętlę, do chwytania bobiny. Zgodność z igły i nici – to jeden z najważniejszych punktów w przepisach dotyczących sposobu wypełniania maszynę do szycia.

Nowoczesna maszyna do szycia, w przeciwieństwie do produkcji samochodów z ubiegłego wieku, na ciele mieć etykiety i wskazówki dotyczące wypełniania górną i dolną nitkę, a wiele wyposażone są w automatyczną tankowania, co znacznie ułatwia użytkowanie.

Jest jeszcze jedna ważna rzecz, aby odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób napełnić maszynę do szycia – to naprężenie nici. Prawidłowe naprężenie nici zapewnia gładką i piękny linii. Linia urządzenie jest nie do przyjęcia, gdy wiatr nici z wewnątrz, przy czym jest naprężona. Jeśli nadal problem w mniejszym napięciu, jest dostosowana trybikiem w bębenku. Właściwe napięcie – jest przeplatanie górnej i dolnej nitki w tkaninie jest grubsza, więc regulacja nie jest to konieczne, w celu osiągnięcia tego wyniku.

Warto zauważyć, że jeśli zdecydujesz maszynie do szycia nową próbkę, takie jak komputer lub elektroniczny, problem regulacji naprężenia nici zniknie, jak zostanie on zainstalowany przez siebie przy wyborze konkretnego programu.

Tak więc, aby podsumować, istnieją trzy podstawowe wymagania dotyczące prawidłowego wypełniania maszyny do szycia:

  • Prawidłowe ustawienie igły;
  • dopasowania igły i nici;
  • Napięcie nici.

Jeśli zastosujemy się do tych zasad, proces szycia nie staje się nerwowy maszyny skurcze i tkaniny i pozostawić do szycia i do przełożenia na rzeczywistość wszystkie pomysły.

Na rynku maszyn do szycia istnieje wielu producentów, wiele z nich oferuje maszynę od dłuższego czasu, takich jak samochody piosenkarz, które służą ludzkości od wieków i jest stale poprawie. Ale jeśli przestrzegać zasad użytkowania, każdy, nawet bardzo starych lub prostych niewiele mógł służyć i aby zadowolić kochankę. Po tym wszystkim, maszyna musi być ostrożny i szacunku postawa, w zamian za co pokaże linię prostą bez splątania i opuszczeń.