601 Shares 4170 views

Jak zrobić mikrosomów karty SIM z rękami?

Każdego roku w Rosji są wszystkie nowe i nowe wersje US „iPhone” i „iPad”, ale jak każda technologia poprawy, głównym problemem z kartą SIM pozostaje w planie pióra. Nasz Simcoe na rozmiary są zbyt duże, aby zmieścić się w gnieździe. Ale jak to możliwe? Idź do Ameryki i tam kupić pakiet startowy? Nie, oczywiście. W rzeczywistości, z tej sytuacji dwa. Pierwszy – przyjść w prawo na karty SIM wielkości oficjalnej siedzibie spółki w Rosji i tam porządek. Druga opcja jest bardziej prosty i tani – kupić standardowy pakiet, aktywować kartę (oczywiście, na drugim telefonie, podobnie jak w iPhone nie zmieści), wyciąć go do standardowej wielkości według amerykańskich standardów i łatwo włożyć ją do urządzenia w zwykły telefon komórkowy. Właśnie dzisiaj, będziemy płacić ostatni aspekt osobnym artykule i powiedzieć w szczegółach, należy kartę Mikros SIM.


instrukcja

Teraz możemy zauważyć, że różnice między nimi są tylko w rozmiarze. Z kartą SIM, MicroSIM, które działają na tej samej zasadzie i mają podobną budowę. Dlatego wszystko, co potrzebne jest, aby kupić odpowiedni pakiet startowy i zaczynają się „dopasować” wielkości gniazda karty „iPhone”. Co konkretnie należy zrobić, proszę zobaczyć poniżej.

Po pierwsze, musimy wziąć kawałek papieru i narysować wzór na który będziemy nadal przekształcać SIM do MicroSIM. Potem bierzemy naszą kartę i umieścić na tej samej kartce papieru z wzorca. Ponadto należy umieścić w taki sposób, że linie na obrazie papieru pokrywa się z krawędziami plastikowej karty – przyszłość mikrosomów. Następnie, za pomocą uchwytów należy starannie wyciąć wokół obiektu wzdłuż konturów. W rezultacie, karty liniowe powinny widoczne na odwrotnej stronie papieru. Dla tych można używać ołówka, ale trzeba użyć tylko zaostrzony lub obwody będzie niedokładny, a w rezultacie dostać niechlujstwa pracę.

Teraz zwracamy się nad arkuszem i przezroczystą taśmą klejącą kotwiącego SIM na jego powierzchni. Jak więc zrobić mikrosomów z rękami? Aby to zrobić, weź linijkę i nożem ostrożnie wyciąć plastikowych linii prostych.

Kolejnym krokiem jest usunięcie karty przygotowane z powierzchni arkusza papieru. Tutaj musimy nożyczki (najlepiej małe rozmiary). Dorezaem nadmiar plastiku na ścieżce i zrobić to samo z taśmy.

Ostatnim etapem

Teraz nasi mikrosomy z rękami prawie gotowy, nie tylko są szlifowane krawędzie urządzenia. Zbędne puch to nie rozwiąże szlifierkę, cięcie nożem lub nożyczkami do paznokci małych.

rada

Przechodząc zwykły SIM w mikrosomach z rąk, nie wyciąć duże kawałki plastikowego noża. Lepiej jest pozostawić krawędź, a następnie dopasować je do wymiarów szczeliny niż stosowane następnie wełna czy innego jako materiału ustalającego, odprowadzając ją w dół, przerywając warstwę metaliczną. Nie spiesz się do działania, i pamiętaj, aby mieć pewność, aby aktywować przetwarzania kart na normalnym telefonie komórkowym. Wszystkie mikrosomy z rękami dobrze zrobione! można zacząć go używać i korzystać z wolności komunikacji. Ale to znów zdobył zwykłego telefonu, trzeba będzie kupić adapter Micro SIM.