358 Shares 1861 views

Dokonywanie strony ogrodu własnymi rękami – twórcza praca

Dokonywanie strony ogrodu własnymi rękami – zatrudnienie jest tak fascynujące, że czasami staje się jeszcze ważniejsze dla właścicieli niż uzyskiwanie plonów. Po ogrodzie – miejsce, gdzie dana osoba jest w stanie spoczynku dusza na łonie natury.

Korzystanie z nieprawidłowości w zakresie projektowania krajobrazu

Oczywiście, optymalnie, aby zaprojektować stronę ogrodu własnymi rękami nie zepsuć naturalny wygląd, a jedynie podkreśla cechę krajobrazu. Jeśli, na przykład, charakter stwierdzonych nieprawidłowości w tym obszarze, wzgórz i zagłębień w ziemi, jeśli nie ogród położony jest na zboczu dużej skoczni, można skutecznie pokonać tę niedogodność. Nie jest konieczne, aby odciąć wzgórza, sztucznie wyrównywania krajobrazu – prawdopodobne jest uszkodzenie warstwy ornej. Z tego powodu właściciel interferencji brutto następnie może kupić grunt pod wprowadzenie niektórych na szczycie w miejscu, gdzie kopiec kiedyś. A może po prostu wydać na wzgórze w formie łóżka, Ambush kwiaty tej samej wysokości. Ze względu na wzrost kwiat łóżko woli luzem, wszystkie rośliny będą doskonale widoczne nawet z dużej odległości. Dokonywanie strony ogrodu z rękami na wzgórzu polega schodkowe łóżka i łóżka, które okazuje się być bardzo piękne. A małe wąwozy i zagłębienia w ziemi mogą być stosowane do sztucznych stawów. Nałożyła staw lub jezioro, wykonany własnymi rękami, kamienie, można stworzyć wspaniałe miejsce do wypoczynku.

Ścieżki w ogrodzie

Nawet ścieżki w „Paradise” mogą być różne. Ktoś lubi bardziej niż utwardzonych dróg płytki chodnikowej, cegła, betonowych lub asfaltowych. A niektórzy wolą naturalistyczny zakątek przyrody. Następnie można śledzić roślin specjalne zioła, przykryć piaskiem lub dokonywania wzdłuż ścieżek lub radzić granic rekreacyjnych, część pokrywy małego żwiru, keramzytu. Dokonywanie strony ogrodu własnymi rękami – czysto osobistej sprawie, więc właściciel ogrodu dyktować znacznie wszelkich zasad, nikt nie może.

figury ogrodowe – dekoracji i oprawy oświetleniowe

Dziś jest szeroko stosowany do projektowania ogrodów specjalnych kształtach: zwierząt, rzeźby, stylizowane starożytności, bajkowych postaci. Układ i projektowanie ogrodów takich elementów jest oparty na indywidualnych gustów właściciela i ogólnym stylu ogrodu. Na przykład, sztuka rzeźba imitująca minionych wieków w postaci dziewcząt z dzbanków lub opalać półnagich dziewcząt powinny być dobre na działkach stylizowane „pod antyku”. Następnie musimy rozważyć, co będzie światła w ogrodzie, ławki, ogrodzenia. Wszystko powinno „grać unisono” odpowiadają sobie wzajemnie uzupełniać. I dla ogrodów, gdzie dzieci będą miały odpoczynek, odpowiednie znaki postać z bajki, zwierzęta. Ozdoba ogrodu miejscu może być nawet przydatne, jeśli rzeźba odbędzie się w rolę podpory dla oświetlenia ulicznego, stoły, ławy. Tygrys leżący przy stole może służyć jako doskonały kanapa i gnome będzie sprawować latarnię; ogromny skorupa żółwia lub hipopotam na swoim szklanym blatem będzie na bieżąco, a bocian stoi na jednej nodze, można trzymać w dziobie ulicy próżności. Nawiasem mówiąc, dane mogą nie tylko kupić, ale także tworzyć własne z plastikowym gliny, gipsu, a nawet nasączone i wykręconą miazgi, a następnie pomalować.