170 Shares 2272 views

Jak wyciąć szklanej butelce normalny gwint? Szybko i łatwo!

W zdolnych rękach nawet zwykłej butelki w dzieło sztuki projektowania. Ludzka wyobraźnia może obrócić butelkę do oryginalnej dekoracji wnętrz, użytecznego dla ogrodu i domu. Niektórzy rzemieślnicy korzystania szklany pojemnik jako materiał budowlany.


Przeciąć butelkę? Proste!

Czasami jest to kwestia o tym, jak wyciąć szklanej butelki. Zwyczajne nici, nóż do szkła, plik, szlifierka kątowa – dużo opcji. A wszystkie one wymagają umiejętności i zgodność z przepisami bezpieczeństwa.

W domu, można stosować stosunkowo prosty sposób, który będzie potrzebny do grubszej nici, łatwopalnej cieczy (wody kolońskiej, alkoholowego rozpuszczalnika i t. P.), miskę z zimną wodą i bezpośrednio butelki. Przed rozpoczęciem cięcia szklanej butelce zwykły gwint, trzeba dokładnie umyć butelkę. Konieczne jest również, aby usunąć naklejki. Wątki mogą używać zwykłej wełny, pożądane jest, aby wybrać grubszą włóczkę. Zmierz długość tak, że wystarczy przez 5-6 obroty. Zanurzyć gwintowaniu w małej ilości palnego płynu. Powinno być dobrze zaimpregnowane, ale nie powinien spuścić nadmiar płynu.

W rzekomym miejscu rany cięte nici, tak że leży płasko na szybie. Zapalić. Butelkę trzymać równolegle do podłogi, przekształcając go kilka razy, aby Szkło ocieplenie poszło gładko. Czekać, aż gwint spala – a tym samym obniżyć butelkę w zbiorniku z dużą ilością zimnej wody. Jeśli eksperyment się powiedzie, to będzie słychać charakterystyczny dźwięk kruchego szkła. Być może trzeba będzie dołożyć starań, aby nie zdezorganizować popękane obszary. Że będzie mieć dwie połówki, a krawędzie muszą być szlifowane papierem ściernym lub kamieniem szlifierskim. To wszystko.

Wiedząc, jak wyciąć szklanej butelce zwykły gwint, można urozmaicić wnętrze – aby wprowadzić różne rzemiosła do dekoracji. Od dołu oryginału można wytwarzać kubki, wazony i donice. Górna połowa umieścić na produkcji lamp, świeczniki oraz innych kreatywnych veshchichek.

Zastosowanie szklanych butelkach we wnętrzu

Dzisiejsi producenci oferują swoje produkty w atrakcyjnym opakowaniu. Czasami ręka nie wzrośnie wyrzucić butelkę nietypowym kształcie. Takie pojemniki mogą być bezpiecznie stosowane do rękodzieła. Jakie mogą być wykonane z szklanych butelkach, powiedzieć fantazji. Przezroczyste butelki mogą być wypełnione z różnych zbóż, vsyp ich warstwami lub kolorowego piasku. To może być składany na piękne kwiaty pojemnikach i przykryć je roztworem gliceryny. Metoda ta pozwala na trwałe zapisać pąki przetargowych i dekoracji wnętrz.

Butelki można owinąć sznurek lub kolorowe wątku i zamocować elementy dekoracyjne. Szkło może być malowane przy użyciu barwionego szkła farby, lub użyć techniki decoupage. Zastosowania tary szklanej, najważniejsze – aby to fantasy.

Butelki szklane w ogrodzie

Nadanie lub bramkowe – wolność dla zręcznych rękach. Jeżeli dom gromadzi dużą liczbę pojemników szklanych, możliwe jest, aby wydać im kwietnik lub Aleje. Nawiasem mówiąc, do bramy lub wejście nie jest woda deszczowa gromadzi się, zaleca się kopać w ziemi kilka butelek do góry nogami.

Rzemieślnicy użyć butelki na budowę ogrodzenia, budowa pawilonów i szklarniach. Aby związać taki wspaniały materiał budowlany wymagają zaprawy i układania technologia jest podobna do układania cegieł lub kamieni w budownictwie.

pojemniki szklane mogą zanieczyszczać środowisko i być traumatyczne. Umiejętne wykorzystanie tego materiału pozwala nie tylko zdobią wnętrza, lub ziemię, ale także pomaga chronić środowisko. Wiedząc, jak wyciąć szklana butelka lub konwencjonalny gwint do stosowania w całości, można przyczynić się do ochrony środowiska.