623 Shares 7826 views

Jak zrobić jet ski własnymi rękami?

narty wodne różnych typów są idealne do aktywności na świeżym powietrzu. Obecne modele są dość drogie. Jak zrobić jet ski własnymi rękami? Pierwszym z nich jest, aby zapoznać się z modelem urządzenia.

prosty wodny

Zazwyczaj wzór zawiera obudowę, ramę, zatrzymuje silnik i podłużnicą. Wiele skutery wodne wykorzystywane pawęży. Jego mocowanie odbywa się na wspornikach. Wypełniacz jest często stosowany styropianu. Deck modele mogą mieć różne długości. Jeśli weźmiemy pod uwagę górną Stringer jest zainstalowany z owiewką. Należy również pamiętać, że dno z modeli jest wklejany nad warstwą ochronną. Kil jednostki pływającej wydali szerokie przystanków. Dla wału kierownicy na otwarciu obudowy jest przewidziane. Kiedy awarie pływających naprawić swoje ręce może być wykonane za pomocą małego zestawu narzędzi.

Wodne typ łodzi

łódź jet z rąk mogą być gromadzone. Aby to zrobić, przede wszystkim nabyte dolną część ciała. poręcze nosa mogą skaleczyć. Pracując na Stringer trzeba bułgarski. Ostrzenia powierzchni dolnej młynka używany. Szczególną uwagę zwrócono na tym etapie kilem. Ponton na jet ski własnymi rękami mogą być wykonane z prętów. Górna część obudowy jest przymocowany do wsporników. Dziura kolumny kierownicy można zrobić za pomocą wyrzynarki. W końcu będzie musiał tylko zainstalować silnik.

Dwukrotnie modelu

Zebrać jet ski dwukrotnie własnymi rękami (zdjęcie poniżej) jest możliwe jedynie na podstawie szerokiej Stringer. Pokład w tym przypadku powinna być ustalona na stojakach. Na początku ramki jest zbierana bezpośrednio. Górna podłużnica dopuszczone do montażu na podporach. Jako wypełniacz, eksperci radzą, aby zastosować piankę. Niższa Stringer ma być nitowane. Zgodnie z hakiem jest uprawniony do korzystania z profilu D16.

Model Trehpoplavkovaya

Trehpoplavkovy jet ski własnymi rękami jest łuk poręcze. Wiele modeli w pierwszej końcowej ścianki jest przymocowany. Następnie można ustalić dolną Stringer. Linia w tym przypadku wybrano małą szerokość. Górną Stringer jest ustawiony do końca. Przyczepa do nart wodnych z własnych rąk mogą być wykonane z blachy o grubości 1,5 mm. Opływowa obudowa przednia część powinna być wybrana małą grubość. Nakładki są najczęściej stosowane z pianki. Należy również zauważyć, że w trakcie pracy należy zwrócić uwagę na kolumnie kierownicy. Otwór na wale mogą być wykonane z układanki.

Urządzenie z jednej ogniskowania pawęży

Zrobić jeden przystanek jet ski z jego własnymi rękami jest bardzo prosta. W tym celu wybrano długi Stringer z małym profilu. Ster na poręcz przymocować pierwszy. Podszewka celowe, aby pianę. Należy również zauważyć, że eksperci doradzają, aby nie od razu zainstalować górną Stringer. talia jest ustalona na początku pracy. Podszewka dozwolone prokleivat małą szerokość. Wymagane jest, aby być dobrze chroniona kil jednostki pływającej.

W tym celu, z włókna szklanego służy ekspertów. Gdy wspomniana zaróbka stosowana jest w standardowej pianki. Sklejka bezpośrednio do ciała, można użyć serii C5. Dno jest najczęściej obsługiwane przez maszynę do mielenia. Na górze Stringer być zainstalowany pasek. Łączniki pawęży są ustalone w sekcji stępki. Gdy naprawa usterki wodny silnik z rękami można zrobić, jeśli wyjąć tylne słupki.

Model pawęży kilka przyczółków

Aby ski kilka przystanków jet własnymi rękami, będzie wymagać szeroki stance. Przede wszystkim nabywane dolną część podłużnicy. W tym etapie, powierzchnia materiału poddawanego obróbce szlifierki. Wielu ekspertów doradza w użyciu wypełniacz piankowy. Tylne listwy są mocowane Stringer. W podłużnice boczne zamontowane na wspornikach. Warto również zauważyć, że dla jednostki pływającej jest wymagane ramkę. Belka kil można bezpiecznie przyjąć serię D16. Podczas instalacji pokładu, szczególną uwagę należy zwrócić na poszycia. Pod koniec otworu jest pod kolumną kierownicy.

Pływająca o prostych płytek

Zrób model z prostymi płytkami jest dość prosta. Aby to zrobić, należy użyć Stringer o niskim profilu. W celu zbudowania jednostki pływającej głównie zbierane modelu pokład. Następnie trzeba zainstalować dolną Stringer. Eksperci doradzają, aby nie używać tanie uszczelnienie. Ster na szynę na wsporniku. Dno pływającej powinny być dokładnie oczyszczone szlifierki. Bezpośrednio pokrywa są instalowane w boku Stringer. Dziura kolumny kierownicy można zrobić na końcu robota.

Model z płytami skośnymi

Zrób skuterów wodnych z płyt skośnych tylko długie podłużnice. Zacznij modelu zespołu wartości, obliczając długość regału. Jeśli podnieść małych zatrzymuje się, trapez można stosować o niskim profilu. Przed zainstalowaniem dolną Stringer pełni klejone dno jednostki pływającej. W tym przypadku możemy od razu zrobić dziurę w wale do kontrolowania modelu. Pokład w tym przypadku są montowane na stojakach. Poszycie często dołączone do kleju. Górna podłużnica zaleca się naprawić szyn. Pod koniec pracy będzie naprawić tylko pawęży. naprawa kadłuba jednostki pływającej własne ręce, aby zrobić to trudne.

Model z włókna szklanego klejenia

Zrób skuterów wodnych z włókna szklanego klejenia jest bardzo łatwe. W podłużnice mogą korzystać różne długości. Na początku planszy zebranej pod pokładem. Dno zaleca się dobrze szlifować. Eksperci twierdzą, że górna podłużnica wskazane jest używanie niski profil. Ścianka końcowa musi być ustalona na ramie podstawy. Sklejka do tego celu nadaje się oznakowane C5. Progi dla Jet Set pianki. Eksperci radzą, aby dokładnie oczyścić krawędzie słupków. Ponadto, ważne jest, aby pracować na instalacji kolumny kierownicy. Przy tym celu w pokładu rozszerzony otwór wału.

Urządzenie podwójnie owiewki

W razie potrzeby można złożyć model własnej podwójnego kaptura. Rozpocząć montaż urządzenia powinny być standardowe z pustymi liczników i przyszłość dolnej modelu. Niższa policzkowe można naprawić na podporach. Górna okładzina przyklejone wzdłuż szyny. Wielu ekspertów doradza w użyciu jednostki pływającej serię sklejka C5. Warto również zauważyć, że wycięcie pod wałem mogą być wykonane pod koniec roboty. Wklejanie powinny być traktowane bardzo ostrożnie. W tym przypadku ważne jest, aby nie uszkodzić integralności Stringer. Pawęży dla skuterów wodnych tego typu nadaje się ze skórą. Warto również zauważyć, że część paszy mogą być wykonane z uszczelniaczem.

Model długi Stringer

Urządzenia z długim podłużnica mogą być wykonane na podstawie szerokości ramki. W tym celu nie tylko zbierane Stringer, ale pod płytą pomostu. Osobno wybrany sklejki pod paskiem. Przytwierdzania dolnej Stringer prowadzi się na ramieniu. Opływowa obudowa musi wielkości poziomo. Warto również zauważyć, że eksperci radzą, aby używać dużych nitów. Otwór wału odbywa się za pomocą wyrzynarki. Aby wyciąć górną Stringer potrzebę bułgarski. Płyta pawęży może być wykonana ze zwykłej sklejki. Aby zainstalować drążek kierowniczy potrzebują kilku posiadaczy.

Urządzenie z krótkim Stringer

Model z krótkim Stringer może mieć swoje własne. Na jej dopasowania rygli o różnych profilach. Modyfikacja głównej zalecany zespół z kopii preform. Na pawęży potrzeba małego biurka. Sklejka może być stosowany szereg C5. Eksperci twierdzą, że wypełniacz może wyjąć z pianki. Aby zainstalować łatki użycia kleju. Kil jednostki pływającej musi być starannie wyrzucenia. Górna podłużnica z modelem ustalonym za pomocą wsporników. Dno jednostki pływającej jest ważne, aby starannie polskim.

Urządzenie do wzdłużnej redanami

W celu wytworzenia modelu z podłużnym redanami bardzo trudne. Głównym problemem w tym przypadku polega na doborze Stringer. Dla jednostki pływającej odpowiedniej pozycji tylko z wysokim profilu. Jeśli to konieczne, stojak można zrobić niezależnie przy pomocy szlifierki. Sklejka jest stosowanie serii C5. Eksperci twierdzą, że szyna łuk powinno odbywać się na końcu.

Stępka musi być częścią redanami. Górną Stringer jest zamocowany na wspornikach. Ścianka końcowa powinna być z płyt. Wypełniacz jest zalecane, aby użyć piany. Warto również zauważyć, że eksperci zalecają, aby wykorzystywać szeroki przywiązanie do pawęży. Wszystko to jest niezbędne w celu odciążenia na stępce jednostki pływającej. Jednocześnie znacząco zwiększyć wytrzymałość ramy.