209 Shares 6821 views

Rękodzieło z dziećmi: jak zrobić latający spodek

Bardzo często w przedszkolach i szkołach organizować wystawy rękodzieła do Dnia Kosmonautyki. Z dziećmi, można zrobić wiele ciekawych rzeczy. Niektóre z najbardziej popularnych klas mistrzowskich rozmawiać o tym, jak zrobić latający spodek. Najpopularniejsze materiały stosowane w pracach, – plastikowy naczynia kuchenne, tektura i niektóre części plastikowych zabawek.

Te unikalne rzemiosło, jak dzieci, bo one lubią grać w przestrzeni i reprezentują sobie wypoczynek. Ponadto Hack „latający spodek” – to nie tylko dobry pretekst, aby spędzić więcej czasu z dzieckiem, ale również, aby powiedzieć mu więcej na temat kosmosu, gwiazd, planet i wiele więcej.

Jak zrobić latający spodek z rękami

Do produkcji latającego spodka nie trzeba zbyt wiele materiałów. Podstawą jest stosowanie plastikowych rzemiosła płaskowyże. Mogą one być zupełnie inny kształt i rozmiar. Muszą trzymać się razem, jak pokazano na rysunku i wklejane folii. Samolot jest już prawie gotowy. Pozostaje symulować migające światła. Można użyć kolorowych przycisków.

Do Dnia Kosmonautyki , można uczynić bardziej złożoną odmianę UFO. Aby pracować w poręcznej plastikowej małej salaterki, dwa plastikowe talerze, kieliszki do wina, a trzy single-Melt. A jak zrobić latający spodek własnymi rękami, to zostanie wyjaśnione poniżej.

Krok po kroku

Przede wszystkim siebie trzeba skleić dwa talerze i top pasty plastikową miskę.

Następnie należy wziąć okulary i skrócić ich górną część nożyczkami. Szczegóły są przyklejone na drugiej stronie z klejonych płyt.

rzemiosło Podstawą jest gotowy, pozostaje ozdobić go z elementów dekoracyjnych, które można znaleźć na wyciągnięcie ręki. Ponadto płyty mogą być pomalowane srebrnym kolorze, a następnie będą dokładnie takie jak urządzenia obcego.

Myśląc o tym, jak zrobić latający spodek w domu, nie wyrzucaj najbardziej oryginalne pomysły. Podstawą pięknego rzemiosła może być stary CD lub DVD-ROM. Ponadto trzeba będzie piłki pianki, pokroić na pół, wykałaczki i różnych elementów dekoracyjnych.

Piłka z pianki mogą być cięte na dwie równe części, jedną z nich trzeba malować, a drugi – do dekoracji z cekinami i wklej przewód antenowy.

Półkule klejone na obu stronach płyty. Wykałaczek można dokonać „nogi”. Dodatkowo rzemiosło ozdobić Data plastikowych lub cekinami.

Jak zrobić latający talerz frisbee na 10 minut

Gra z latającego spodka jest kochany przez wielu. Frisbee przyjemność uruchomić dorosłych i dzieci, co więcej, psy też lubią dogonić tej zabawki. Są to świetna zabawa na świeżym powietrzu rozrywkowych w dobrej pogodzie. Frisbee mogą tworzyć własne ręce, zwłaszcza, że wymagałoby to nie więcej niż 10 minut.

Do pracy musi przygotować dwa jednorazowe płytki wykonane z kartonu i kleju (może on być zastąpiony przez taśmę klejącą, przylegających folii lub zszywacza). Ponadto, przydatne markery, farb lub znaczników.

instrukcja

Jak zrobić latający spodek? Bardzo proste – płyty tektury, które są doskonałym materiałem do wytwarzania krążek. Są one dość łatwe, a wypukły kształt ułatwi zdolność aerodynamiki. Aby Frisbee był jasny i oryginalne wypukłych płyt bocznych, trzeba malować znaczników.

Ponadto, w każdym zasobniku trzeba wyciąć część środkową koła, a jej średnica może być mniejsza niż średnica na dole. Poprzez takie manipulacje Spodek będzie latać bardziej pewnie.

Byłem w ostatnią fazę – w celu zebrania projekt. Płyty mocowane wewnątrz wklęsłych bokach. Opaski złożone razem, są związane lub połączone za pomocą zszywacza.

Gęstsze Płytki są zamocowane krawędzi, tym lepsza będzie właściwości aerodynamicznych. Jeśli nie na rękę dowolny klej lub zszywacz, można użyć folię, ponieważ przylega do powierzchni wystarczająco mocno. Do tych celów nadaje się również taśma.

astronauci każdym razem są wysyłane do tajemniczej przestrzeni wszechświata. Na ich cześć, jest święto – Dzień Kosmonautyki. Mieszka tam ktoś w przestrzeni – nie jest jeszcze znana, ale ludzie już dawno wymyślić wizerunku cudzoziemców i niezidentyfikowanych obiektów latających. I odnoszą się one do przestrzeni, wówczas rzemiosło może sprawić niezapomniany datę razem z dziećmi. I jak szybko i poprawnie zrobić latający spodek, powiedz nasze kursy mistrzowskie.