567 Shares 1785 views

Jak zrobić efekt Biefield-brązowy z własnymi rękami?

Wydaje się, że wszystkie zjawiska na świecie od dawna nadana przez współczesnych badaczy. Ale tak nie jest. Istnieje jeszcze wiele nieznanych i niewytłumaczalne z naukowego punktu widzenia wydarzeń. Przykładami takich eksperymentów i zjawisk można nazwać zestaw. Mogą to być przejścia do innego wymiaru, nieprawidłowe punkty, które są na tej planecie, efekty ciężkiej antygrawitacji, i wiele innych. Nawet współczesna nauka to możliwe, nie należy dopuszczać, aby odsłonić swoje tajemnice.

Ale możemy powiedzieć na pewno tylko jedno: wszystkie te zjawiska występują w obecności pól magnetycznych i elektrycznych. Te dwie dziedziny są ze sobą ściśle współdziałać z efektem grawitacji w przestrzeni i czasie. Bardziej szczegółowe badania tego typu interakcji doprowadziło do odkrycia Biefield-Brown skutku. Z rękami takie zjawisko można uwidocznić nawet w domu.

Trochę teorii

Prawie sto lat temu, na początku lat 20-tych ubiegłego wieku, amerykański fizyk Tomas Braun otworzyła ciekawe zjawisko. Podczas powtarzanych doświadczeniach z lamp rentgenowskich Coolidge naukowiec sobie sprawę, że pod działaniem pewnej siły nieznanym charakterze asymetrycznym kondensatora mogą być podnoszone do góry. Ukazał się tej siły, kondensator musi mieć wysokie napięcie. Podczas eksperymentów, Brown pomógł inny amerykański fizyk – Pol Bifeld.

W 1928 roku badacze opatentował swoje odkrycie zjawiska, które zostało zwany efekt Biefield-Brown. Fizycy byli pewni, że znaleźli sposób wpływania za pomocą pola elektrycznego od wagi przedmiotów. Korzystanie efekt wystąpienia siły, można tworzyć tzw ionolet. Obecnie takie zjawisko można zaobserwować podczas tworzenia jonowe silniki, w której leży również efekt Podstawa Biefield-brązowy. Jak zrobić takie urządzenie w domu, powinniśmy zrozumieć poniżej.

Proces jest wyjaśnione przez jonizację powietrza wokół ostrych i ostrych krawędzi. Jony poruszające się w kierunku płaskiej elektrody, zostały zabite przez kontakt z nim. Zderzają się ze sobą, ale siła nie jest przekazywana. Gdy ta długość ścieżki jest znacznie niższa niż podczas jonizacji. Impulsy są przesyłane z powietrza jonowej. Elektrody tworzące pole, z uwagi na geometrię której jony ruch. Rezultatem jest pręt.

Zasada działania

Przed rozpoczęciem tworzenia efektu Biefield-brązowy z własnymi rękami, ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego występuje to zjawisko.

corona pojawia się w silnych pól elektrycznych. Prowadzi to do tego, że przy ostrych krawędziach jonizację atomów powietrza. W praktyce, najbardziej powszechnie stosowane elektrody 2. Pierwszy ma drobną i ostre krawędzie wokół którego stres pola elektrycznego osiąga wartość maksymalną. To wystarczy, aby rozpocząć jonizacji powietrza. Druga elektroda, w przeciwieństwie do tego, ma szerokie i gładkie powierzchnie. W celu dokonania obciążenia, napięcia między elektrodami powinna być kilkadziesiąt kilowoltów (lub nawet megawoltów). Efekt znika jeśli występuje podział między elektrodami. Efekt schemat Biefield-Brown jest pokazany na zdjęciach.

Przy ostrym elektrody jonizację powietrza. Wytworzone jony zaczynają przesuwać się do wielu elektrod. W wyniku ruchu zderzają się z cząsteczkami powietrza, co prowadzi do przenoszenia energii z jonów cząsteczek. Najnowsze albo zaczynają poruszać się szybciej, czy oni sami stają się jony. Prowadzi to do tego, że z ostrym do szerokiego elektrodzie zachodzi przepływ powietrza. Ta siła przepływu wystarczy podnieść mały model w powietrzu. Urządzenie to jest powszechnie określany ionoletom lub podnośnik.

Doświadczenia pokazują, że efekt Biefield-Brown nie działa w próżni. Obecność czynnika gazowego jest warunkiem koniecznym do ustanowienia tego zjawiska.

materiały potrzebne

Odtworzenie efektu Biefield Brown wymagane kawałek drutu miedzianego o przekroju poprzecznym 0,1 mm2. Rama jest złożona z drewnianych listew (balsy). Są one połączone Klej cyjanoakrylowy. Rama jest zbierana w postaci trójkąta o boku 20 cm. Zasilanie jest stosowany jako źródło napięcia. To może trwać na przykład od jonizator krajowym.

Jak będzie modelować?

Ionolet może być prosta konstrukcja, która może być montowane ręcznie. Efekt Biefield Brown odtworzone za pomocą asymetrycznego kondensatora. Aby to zrobić, należy cienkiego drutu miedzianego (jako ostry elektrody) i płytkę elektrody folii (br). Drewnianych desek będzie ramka, która rozciągniętej folii. W tym przypadku nie powinno stanowić ostre krawędzie, aby uniknąć załamania. Pomiędzy folią i drutu zachowana odległości około 3 cm.

Urządzenie podłączone do generatora wysokiego napięcia (rzędu 30 kV napięcie). Można użyć zasilacza. Przez „oraz” ostre łączy elektrodę (drutu). Do płyty folia jest zamocowana ujemny. Konstrukcja jest przywiązany do stołu za pomocą włókien nylonowych. To uchroni go od lewitacji. Efekt Biefield-Brown nadrobić w jonizator. Ciąg wiązanej ograniczyć wysokość jego „lot”: potrafi wspinać się tylko do wysokości równej długości gwintu.

Zwiększenia efektu życie

Uzyskany efekt własnymi rękami Biefield-Browna może ulec poprawie. Można to zrobić na kilka sposobów:

  • zmniejszenie odległości między elektrodami (to znaczy, zwiększenie pojemności kondensatora);
  • zwiększenie powierzchni elektrod (Prowadzi to również do zwiększenia pojemności);
  • zwiększenie potencjału pola elektrycznego (zwiększenie napięcia między elektrodami).

Są pewne sposoby wzrośnie wysokość, do której może wzrosnąć jonizator.

wniosek

Reprodukowane z rękami efekt Biefield-Brown na pierwszy rzut oka wydaje się niewytłumaczalne i bezużyteczne. Ale teraz jest on stosowany w praktyce. Daje to możliwość uzyskania energii z „nigdzie”. A to pozwala myśleć, że jest możliwe, aby uzyskać moc z „powietrza”. Do tej pory, ostra kwestia ludzkiej energii. Dlatego też, ten efekt jest badany w wielu prywatnych laboratoriów oraz programy rządowe.