400 Shares 8382 views

komora chłodnicza z rękami. Jak aby komora chłodzenia

Jeśli masz swój własny sklep piwny, który sprzedaje około 10 odmian projektu napoju, byłoby chłodniej zupełnie in-line, natomiast jeśli masz do czynienia z 30 odmian, nie będzie komora chłodzenia musi być używany. Taki sprzęt jest dość drogie, ale na szczęście, to może być wykonane niezależnie. A jedynym wymogiem działa, że wybrany obszar musi mieć pewne konfiguracje, jak również pewnego obszaru.

Opis komory chłodzenia

Jeśli zamrażarka zostaną wykonane własnymi rękami, trzeba najpierw określić, jakie funkcje projekt będzie miał. Tutaj możliwe jest wykorzystanie jednego z istniejących możliwości, pierwsza to tani, drugi – kapitał. Struktura rzemiosła, w szczególności jego rama może być wykonana z belek, których szerokość wynosi 5 cm lub więcej. W wnętrza tuszy trzeba będzie zainstalować arkusze pianki należy wybrać te, które mają grubość 5 cm. Każde połączenie powinno być wypełnione pianki budowlanej, aby zapobiec wnikaniu gorącego powietrza wewnątrz komory. Gdy zamrażarka jest wykonany własnymi rękami, parametry ramach systemu trzeba zaplanować z wyprzedzeniem, w zależności od dostępnych wymiarów arkuszy pianki. Jest to konieczne, aby być w stanie zaoszczędzić materiał i produkować cięcie. Po użyciu zszywacza meble musi być zamocowana na obu stronach izolacji, zaleca się stosowanie paroizolacji and roll, korzystne jest, aby wybrać taki, który jest wykonany na bazie folii. Pozycjonowanie musi być błyszczącą stroną na zewnątrz. Zastosowanie takich paroizolacja najskuteczniej pozwolić, aby zapewnić utrzymanie w zimnie, a także wykluczyć przenikaniu ciepła. Między innymi, materiał ten będzie w stanie chronić konstrukcję przed wilgocią. Jak wiadomo, grzejnik, który był mokry, traci połowa jej właściwości izolacji cieplnej.

Zalecenia postępy w pracach

Gdy chłodni rękami, następnym krokiem jest uszczelnienie połączeń z izolacją za pomocą taśmy klejącej na bazie aluminium. Za pomocą śrub musi tworzyć mocowanie poszycia wewnątrz i na zewnątrz ścianki. W tym przypadku można używać sklejki lub płyty OSB. Jeśli zdecydujesz się korzystać z arkuszy sklejki, trzeba będzie zakupić te, które mają grubość 10 milimetrów. Paul, jeśli chcesz zrobić doskonały design musi być izolowany. W tym układzie urządzenia muszą obejmować fornir powierzchni podłogi, której grubość powinna być tak duża, jak to możliwe. Natomiast górna utrzymuje blachy stalowej. Gdy produkowane komora chłodnicza z rąk, nie jest wskazane, aby zaoszczędzić pieniądze, jeśli nie zdecydujesz się zrobić tak, system podłogi mogą być pokryte z ostrzem ze stali, której grubość wynosi 1 milimetr. Takie manipulacje pomoże utrzymać na powierzchni, jeśli są one przenieść beczki, ponieważ mogą one uszkodzić poszycie ze sklejki.

Cechy dzieła

Wzdłuż ściany w wewnętrznym miejscu zainstalowania stanowiska, jego wytwarzanie może być wykonane z elementów ze stali. Dopuszcza się stosowanie w tym przypadku i bar. W zasadzie, pojemniki mogą być montowane na siebie, ale w tym przypadku złożoność powstaje, gdy jest to konieczne, aby usunąć dolny pojemnik utylizować. Self-produkcja komorze chłodziarki muszą być wykonane na podstawie parametrów, które zorganizuje dla ciebie i pasują do wielkości pomieszczenia i sklepu. Ważne jest, aby zidentyfikować, a następnie ile produktu będą przechowywane w lodówce. Tak więc, w konstrukcji szerokość powinna być mniejsza niż 1,5 m, w przeciwnym razie nie można włączyć do środka urządzenia. Należy pamiętać również, że zbyt duża przestrzeń wnętrza oznaczałoby konieczność potężny cooler, który pociąga za sobą koszty.

Wykonywanie dodatkowych komponentów

W produkcji drzwi szafy Należy zauważyć, że ten element powinny być izolowane, zaś na krawędzi może być ustalona gumową uszczelkę. Bardzo ważne jest zapewnienie dostępności wysokiej jakości ryglem, który zapewni szczelne odcinającym.

Alternatywą komora wytwarzanie płyt wielowarstwowych

Chłodziarka jest wykonana z płyt warstwowych własnymi rękami może być wykonana. Pomiędzy parą stali laid pianki polistyrenowej lub poliuretanowej, przy czym szerokość jest równa 30 mm. Ponieważ korzyści z takiej komorze przeprowadza jego przenoszenia, łatwość montażu i demontażu. Między innymi taki projekt będzie miał bardziej imponujące właściwości izolacyjne przy mniejszej grubości ścian. Płyty nie powinny być cięte, są zbierane przez szczeliny znajdujące się na brzegach.

Monoblok lub split-System

Jak najszybciej do komory chłodzącej, aby ich własne ręce mogłyby trzeba myśleć o tym, co powinno być temperatura w przestrzeni wewnętrznej, który jest uważany za najbardziej optymalny, który utrzymuje się w ciągu 5 stopni. Jeśli mówimy o tradycyjnych klimatyzatorów, nie są w stanie na to, z tego powodu konieczne będzie użycie jednostki zamrażarki produkcji przemysłowej, które muszą być wysokiej pojemności.

cechy monoblok

We wszystkich mono elementy chłodnicy znajdują się w jednej obudowie. Przed dokonaniem komorę chłodziarki, trzeba myśleć o tym, że batonika kosztować mniejszą ilość pieniędzy w porównaniu do split-systemu. Ale takie rozwiązanie oznaczałoby konieczność bardziej imponującą przestrzeń dla instalacji.

Ponadto batonika wymaga wentylowanym miejscu, to dlatego, że sprzęt jest silnie ogrzewane i wydają dźwięki. Monoblok być włączone w ścianę komory chłodniczej. Pomiędzy zewnętrzne i wewnętrzne bloki muszą być zamontowane uszczelkę izolacyjną, która zapewni szczelność konstrukcji. Monoblock dość łatwe do zainstalowania, eksploatacji, jest skromny, i można go używać do małych kamer. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na maksymalną możliwą ilość schłodzonej pokoju. Ten wskaźnik jest wyrażone w metrach sześciennych. Możesz być wytwarzane i zamrażarki niskotemperaturowe, z ich rąk, taki sprzęt będzie dość łatwe do zainstalowania.