129 Shares 7308 views

Jak zmienić larwy w drzwiach zamek: Znaki stłuczenia i zamiennych instrukcji

Drzwi są w większości przypadków wiarygodnym barierę dla przenikania obcych do domu. A przede wszystkim niezawodność tej ochrony daje blokadę, szczelnie zamykając nos przed potencjalnymi intruzami. Jednak lock – mechanizm jest dość skomplikowany, z zastrzeżeniem regularnych obciążeń. A jeśli drzwi otwierają się bezpośrednio na ulicę, a efekty od warunków pogodowych. Tak, że w czasie będzie on na pewno nie, często blokując wejście do mieszkania jest nie tylko „wrogów”, ale także właścicieli. I tutaj ważne jest, aby wiedzieć, jak zmienić larwy w drzwiach zamek, tak aby nie spieszyć na próżno znaleźć wyjście z tej sytuacji. Cieszę się, że może to zrobić żadnej rukasty człowiek, który wie, po której stronie objęciem śrubokręta.

Kiedy potrzeba, aby zmienić

Oznaki tego, że puka swój zamek, może być kilka:

 1. Klucz nie zmieni. W niektórych przypadkach jest on zatrzymany w pół obrotu, a następnie wyciągnij urządzenie nie będzie działać.
 2. Kluczowymi zakręty, ale na próżno, bez wpływu na mechanizm blokujący.
 3. Kluczem jest zakleszczony. Jako opcja – drzwi są odblokowane, ale można je dostać tylko w pozycji pośredniej.

W ostatnim przypadku można uznać za najprostszy. Jest to „strzał ostrzegawczy”, który zostanie następnie kłopoty. Tak masz czas, aby pomyśleć o tym, jak zmienić larwy w drzwiach zamek, podnieś nowy rozmiar i rozpocząć prace remontowe w swoim wolnym czasie, a nie w pośpiechu.

powoduje problemy

Jeśli nie brać pod uwagę normalne zużycie części zamku, nieoczekiwane problemy mogą pojawić się w takich okolicznościach:

 1. Projektujemy przebita wskutek prób demontażu. Celem tych prób mogą być analfabetami zawarte pragnienie po prostu do smaru zaparcia.
 2. Uderzenie w zamku, przypadkowo lub celowo (w celu szczelnie zamknął drzwi), zła dla kąta larw.
 3. Próbuje otworzyć zamek bez klucza, jeśli zapomnisz go w domu.
 4. Włamania lub nieudana próba.
 5. Utrata klucza – jeśli żaden z rodziną lub przyjaciółmi nie jest duplikatem.

We wszystkich przypadkach, niezdolność zaparć trzeba zdecydować, co zmienić: Zamek w drzwiach żelaza lub larwy. W większości przypadków, ta ostatnia możliwość jest bardziej korzystne, ponieważ może to być wykonane w sposób niezależny, i wymaga minimalnych kosztów. Na większości drzwi są zamki bębenkowe, których zmiana „sekretki” nie powodują trudności. I to jest szczególnie istotne dla zaparcia, takich jak „Krab”, jak zmiany napastnik drzwi w zamku będzie dużo tańsze niż w całym systemie: może obsługiwać tylko profesjonalny, plus koszt robocizny i części jest bardzo wysoka, a zmiana czasu zabierze dużo.

Istnieją wyrafinowane zamki wysokiej niezawodności: nie zaleca się wspinać laika, choć wymiana larw i możliwe. Lepiej zadzwonić do pana: płacić za pracę, ale nie wydawać zamek jako całości.

Gdy larwa nie może być zastąpiony

W niektórych przypadkach nadal trzeba zmienić blokadę całkowicie. Należą do nich przede wszystkim dysk: rodzeństwo często podnieść cylinder jest po prostu niemożliwe.

Ponadto, nie jest to rodzaj zamku, popularne ze względu na niezawodność, ale wymaga całkowitej wymiany. Wynika to z faktu, że mechanizm kod do zapewnienia, że sekret otwarcie, jest wbudowany w strukturę zamka. Larwy jako taki nie ma. Ustalić, co masz do czynienia z takim urządzeniem mocującym, który jest łatwy w kluczu: ma „vintage” wygląd, ze skrzydłami po obu stronach pręta i skomplikowanej wzór na obu. Nie można nawet spróbować zrobić trochę krwi i natychmiast przygotować zastąpienie całego zamku.

Instrukcje jak zmienić drzwi zamek cylindryczny

Pierwszym etapem działania będzie usunięcie uszkodzonego mechanizmu. Całkowicie zdemontować i ciągnąć cała struktura nie jest konieczne. Dość odkręcić śrubę blokującą koniec (czasami się dzieje, 2) w celu wywierania nacisku na odsłoniętej części i wyciągnąć cylinder. Łatwo wychodzi z gniazda.

Drugi krok: podwyżka w sklepie z narzędziami z larwy i dokładnego doboru siłownika. Powinien on być dokładnie taki sam ze starym, a nie tylko w wielkości, ale także w sposobie mocowania.

Trzeci etap – instalacja nowego cylindra. Aby zmienić cylinder zamka w metalowych drzwi, konieczne jest, aby dostać się do gniazda w tej samej pozycji, w jakiej był stary, to naprawić, i naprawić śruby usunięte. Będzie miał tylko upewnić się, że blokada zostanie ponownie uruchomiony normalnie.

W najgorszym przypadku

Najgorsze jest to konieczne, aby osoba, która odkrywa, uszkodzenia z zewnątrz i nie jest w stanie przygotować się do wymiany. Najpierw trzeba postarać się w alternatywnych sposobów (na przykład przez okno) i spróbuj otworzyć wejście od wewnątrz. Jeśli nie jest to możliwe – trzeba wiercić larwy. Wiertło może pożyczyć od sąsiadów lub wypożyczyć w biurze najbliższej skrzynki ponieważ przed larwa zmiana w zamku drzwi, musi być wyciągnięty stamtąd. Wiertło jest umieszczone wiertło do metalu, to skupia się na miejscu flagę, a wierci dziurę na środku zamku. Wkrętak jest włożony w otwór, która jest obrócona i pola. Po otwarciu drzwi, śruba mocowania jest przykręcone, a larwa zostaje wypchnięty z gniazda. Wtedy to wszystko – zgodnie z powyższym: kupić nowy cylinder i zainstalowany w miejsce starego.

Blokada na samochodach

Zamki i nie w samochodach, czasami nawet szybciej niż drzwi. Najczęściej cierpią od właścicieli pojazdów krajowych. Właściciele klasycznych modeli trzeba dokładnie wiedzieć, jak zmienić cylinder zamka na drzwiach Vaz nie znowu wędrować w warsztacie. Procedura jest prosta i łatwo wykonalne.

 1. Klamka zewnętrzna jest zdemontowana.
 2. Szydło lub śrubokręt krzyżakowy lub drut pin korek jest wciśnięty.
 3. Od wewnątrz usuniętego smyczy blokującego.
 4. Wiosna w larwy, aby podłączyć za pomocą śrubokręta i usunąć.
 5. Blokada klawiatury jest wkładany i obracany o pół obrotu, aby zablokować. Zamontować kluczem larwa zostanie usunięty.

Wymiana – w odwrotnej kolejności.