90 Shares 6807 views

Instalacja żaluzji z rękami

Kiedy zaczęły się pojawiać, a powszechne plastikowe okna, montaż żaluzji stał się bardzo popularny. Ich zapotrzebowanie jest ze względu na prostotę obsługi i eksploatacji, a także estetyczny i oryginalny wygląd.

Te typy kurtyn szczególnie praktyczne i wygodne dla okien balkonowych, ponieważ dla małych pomieszczeń tradycyjne zasłony na okapu może być zbyt uciążliwe.

Dlatego konieczne jest, aby porzucić zwykłe zasłony

Kradną powierzchni użytkowej, co czyni go znacznie mniej zewnętrznie. Wiele z nich do gustu sposób, aby zamknąć okna, ale niektórzy konsumenci to odstrasza fakt, że skrzydła potrzeba, aby otwory na uchwycie, co narusza profil integralności. Jednak montaż żaluzji Dziś, dzięki nowym technologiom, przy pomocy specjalnych narzędzi wykonanych bez wiercenia.

Jakie są rolety

Rolety – tej struktury, które mają Żebra tworzą i trzpienia uchwyt, za pomocą którego do zginania i rozciągania, a także do mocowania wewnętrznej struktury. Wiele modeli nie wskazują na potrzebę klap perforacji i śrub. Działanie tych systemów opiera się na zasadzie rolety rzymskie, ale dostosowane do współczesnych elementów mocujących i materiałów.

Instalacja rolety sugeruje możliwość zastosowania takich układów jako oddzielny dodatek lub w połączeniu z zasłonami. Pozwalają one na wyeliminowanie spalania tkanki pod wpływem słońca, a jeśli podejść do problemu z wyborem poważne, jak zespół jest w stanie działać jako prawdziwy dekoracji wnętrz.

Instalacja żaluzji z rąk może obejmować zastosowanie monochromatycznego powierzchni tkanin lub interesującą wzoru. Wybierając te zasłony, można wybrać różne przezroczyste albo taki, który będzie całkowicie blokują promienie UV z wejściem. Wygoda takiego systemu polega na tym, że w internecie można zastąpić. W okresie letnim można korzystać parasole, natomiast w zimie może być zastąpiony przez bardziej żywe, wykonane w letnich kolorach.

Zbiór pomiarów przed zainstalowaniem

Montaż rolety powinny być wykonywane po będzie można określić rozmiar okna. Zasłony można znaleźć na rynku, którego długość wynosi od 1600 do 2200 mm. Jeśli chodzi o szerokość jest w zakresie od 300 do 1400 mm. Zwykle odpowiada standardowych ramek wielkości i skrzydeł. Jednak szerokość problemów czasami wystąpić, ponieważ skrzydło w niektórych przypadkach mają zwężony kształt.

Przed żaluzji zakupu pomiary muszą być pobrane z tego procesu i będzie zależeć od Twojego wyboru. Jest to konieczne, aby zmierzyć szerokość szkła, dodając do niego szerokość listew. Kolejnym krokiem będzie określenie długości skrzydła okiennego, wyniki muszą być rejestrowane.

Aby ustalić, powinna istnieć mechanizm zarządzania. Zwykle znajduje się on po stronie zawiasów. Teraz można wybrać rodzaj przywiązania do okna: może to być na czas określony lub na skrzydle otwarcia.

Montaż bez wiercenia Profil zasłony

Montaż rolet do okien z tworzyw sztucznych mogą być wykonywane przez technologię, która nie wiąże się z ramki perforację. W pierwszym etapie wytwarza się elementy do żaluzji. Są one umieszczone na stole, aby móc prawidłowo zmontować strukturę. Wliczony znajdziesz haczyki, które są wsporniki, które posiadają zasłony na skrzydle okiennym.

Zwracać uwagę na szczegóły, z jednej strony, że nie jest to element półkolistym kształcie. Jednym z nich jest otwór w inny – wystające części. Te elementy współpracujące powinny być umieszczone po obu stronach wałka. Jeśli instalacja rolet do okien plastikowych prowadzona jest na technologii, gdy klapka jest otwarta, należy przygotować:

  • rolety;
  • wsporniki;
  • pałąków;
  • mechanizm podnoszący;
  • Specjalna taśma dwustronna.

Wsporniki jest ważne nie tylko do mocowania na liściach, są dodatkowo mocowane za pomocą taśmy dwustronnej. W związku z tym, w miejscu, gdzie będzie zastosowanie taśmy klejącej należy odtłuścić i dokładnie wysuszyć. Dopiero potem można przystąpić do manipulacji szkockiej.

Metodologia pracy

Instalacja żaluzji z rękami na następnym etapie obejmuje wsporniki połączenia z uchwytami, z których te ostatnie połączenia blokującego. Z jednej strony rolki muszą być umieszczone na mechanizmie łańcuchowym, aby zamocować podstawkę do wspornika.

Zmontowana konstrukcja jest konieczne, aby spróbować, kładąc ręce na górze otwartego okna. Oni są wyrównane. Pozwoli to ustalić pozycję niewidomych. Dokładna lokalizacja powinny być odnotowane. Jest to konieczne do odtłuszczania powierzchni na taśmy klejącej i uchwytów mocujących.

Użyj na tym etapie może być regularne specjalne narzędzia ani alkoholu. rozpuszczalniki organiczne są zabronione. Gdy taśma jest przyklejona do wsporników, konieczne jest, aby zdjąć górną warstwę, umieszczanie elementów w górnym pasku otwartego okna.

Powierzchnie są dobrze wciśnięty razem. Uchwyt zaciskowy trzeba zatrzask, aż się zatrzyma. Ta sama zasada instalacji rolety z ich rąk i linii, gdy jest to niezbędne do ustalenia drugi wspornik.

zalecenia ekspertów

Mechanizm łańcuch powinien być ustalany na drugą stronę, gdzie można znaleźć stadninę z kołem zębatym na wsporniku. Mechanizm będzie odpowiedzialny za zamykanie i otwieranie przesłony.

Wsporniki są wstawiane w rolkę w następnym etapie. Aby przeprowadzić te prace muszą być bardzo ostrożny, aby uniknąć uszkodzenia części plastikowych. W końcowym etapie konieczne jest sprawdzenie, czy konstrukcja pozostaje sprawny. W tym celu, łańcuch trzeba dokonać pewnego wysiłku.

Zainstalowania żaluzji na ścianie

Instalacja żaluzji z rękami na ścianie nie będzie realizowany za pomocą wsporników w postaci haczyków. W tym przypadku konieczne jest użycie płyty ze szczelinami, które będą niezbędne do zatrzaskiwania posiadaczy. Na płycie, która musi być najpierw odtłuszczone i suszone, konieczne jest, aby trzymać taśmę dwustronną. W kolejnym etapie, że wzmocnione uchwyty boczne.

Przekładnia musi być zamontowana do mechanizmu łańcuchowego w nawiasach rolkowych są zainstalowane. Budowa może przymierzyć, zwracając uwagę na przyszłą pozycję niewidomych.

Wsporniki powinny być ustalone tylko na taśmie klejącej. W miejscu, gdzie chcesz wkleić płytkę ze wspornikami bocznymi należy odtłuścić. Z taśmą klejącą, aby usunąć folię ochronną, wsporniki są ustawione w miejscu i dobrze wciśnięty.

Instalacja żaluzji z ich rąk, zdjęcie które zostały przedstawione w artykule, następny etap polega na montażu mechanizmu łańcuchowego wałka gdzie biegów znajduje.

wniosek

Jeśli zakupiono kaseta rolety, możemy mieć nadzieję, że wszystkie elementy, które muszą być dołączone do powierzchni, producent zapłacił specjalną taśmę. Aby to zrobić, instalacja wystarczy zdjąć folię ochronną i ustawić elementy na swoim miejscu.

Takie zasłony są powszechnie sprzedawane w postaci zmontowanej, dlatego wstęga jest stała w oknie, ale instalacja nie będzie towarzyszyć szczególne trudności.