181 Shares 3646 views

Uchwyt elektryczny kominek Sami: sztuczny kamień w projektowaniu

Wiele wieków temu, człowiek wynalazł użyteczną rzecz jak ognisko. W pierwotnej wersji, która była rodzajem budowy kamieni w którym mogą ogień do celów ogrzewania i gotowania. W naszych czasach, ten wynalazek jest tak zmieniona, że stracili swoją pierwotną funkcję i stają się grzejnik elektryczny, który jest zaprojektowany przede wszystkim do dekoracji wnętrz, a dopiero wtórnie – do ogrzania domu. Oczywiście, kominki z prawdziwym ogniem występować częściej, niektórzy „na żywo” prawo w ich domach, podczas gdy inne zostały zmodyfikowane do ulicy grillem. Montaż kominka w pokoju – to jest kosztowne, wymagające imponującą finanse i skomplikowanej instalacji i produkować elektryczny kominek może być szybko, niedrogo, i robią to po prostu na własną rękę. Elektryczny podgrzewacz – kopia kominka, to jest bardzo naturalne symuluje ogień, bo to jest łatwe w pielęgnacji, w przeciwieństwie do oryginału, to szybko zainstalować i kontrolować jego funkcje mogą być nawet dziecko. kominki elektryczne są w różnych wersjach:

– piec drzewny. Przedmiotem symuluje prawdziwy piec, kominek i drzwi otwierane rury, które mogą przejść bezpośrednio do ulicy.

– drovnitsa. Kominek metaliczny kosz ma kształt, w którym spalanie drewna opałowego. Drovnitsy mogą być różnych rozmiarów, są łatwe do wykonania, nie są one przypisane do żadnego konkretnego miejsca.

– Wbudowany szafy kominek jest zamontowany bezpośrednio na ścianie, może mieć różne kształty i wzory.

I sztuczny kamień – do wykończenia portal.

Electros są często dostarczane z różnych funkcji, w tym ustawienie różnych trybów pracy, temperatury, rodzaju i wielkości „płomień” zdalne sterowanie za pomocą pilota.

Więc podjąć decyzję o: zainstalować kominek i zrobić na własną rękę. Od czego zacząć?

Jeśli nie można sobie nawet wyobrazić, jak to będzie wyglądać swoją pracę, przejrzeć magazynów projektowych odpowiednich tematów, zobaczyć kominki galeria w Internecie, w skrajnych przypadkach, należy skontaktować się z osobą, która będzie znaleźć odpowiednią alternatywę. Potem, już w procesie produkcyjnym, zawsze można wprowadzić zmiany do swoich potrzeb.

Przede wszystkim, należy zdecydować się na miejscu instalacji, grzejnik elektryczny może być w niemal dowolny wygodne miejsce dla ciebie. Po wybraniu żądanej lokalizacji i wielkości pożaru, można przystąpić do elementów selekcji. Trzeba będzie zakupić portal i „piec”, można je kupić w specjalistycznych sklepach.

Następnie przystąpić do produkcji ramy, to zalecane, aby użyć profile ocynkowane i piankę, wszystko zamontowane na śrubach, szwy dogodnie tuszować kit gipsu. Po zainstalowaniu nabytych części w ramce, która jest przeprowadzana zgodnie z instrukcjami załączonymi do części elektrycznych, przychodzi kolejny etap – dekoracja. Wystrój może być wykonana przy użyciu samego betonu komórkowego, ale można po prostu kupić sztuczny kamień oblitsevat nimi a ścianą elektryczny kominek.

Doskonałe dopasowanie do wnętrza z portalem kominkiem, ozdobione takiego wspaniałego materiału podobnego gruzu – to jest nieszkodliwe, niepalny i nietoksyczny. To symuluje naturalny kamień, ale jest to bardziej mobilne i łatwo zamontować pod względem dalszego wycofania.

Ten kominek elektryczny nadaje się do niemal każdego domu czy domku lub miasta apartament, domek wiejski lub pomieszczenia biurowego. Kominek elektryczny nie tylko daje ciepło w domu, ale także przynosi spokój i komfort jego mieszkańców.