861 Shares 3251 views

Mały domek: jak zbudować własnymi rękami? Wskazówki dotyczące projektowania wnętrz, zdjęcie

I tak często chcą uciec od zgiełku miasta, w spokojnej okolicy, blisko natury i zanurzyć się w swoich myślach. To pragnienie, aby pomóc wielu podróży do miejsca, w którym ulubionego domków działkowych. Jak urządzić dom dla najbardziej komfortowy i relaksujący rozrywką, można znaleźć w tym artykule.


Ogólne porady ekspertów

Kraj dom – miejsce, przytulne, ciepłe i wygodne, będąc w którym człowiek powinien czuć się komfortowo i pewnie.

Porady ekspertów, rozwijać podmiejskiego domu – jest uniknięcie powielania wzorów mieszkania w mieście i ogrodu. Należy pamiętać, że dom w kraju nie powinien pamiętać o codziennym zgiełku i muszą być związane z relaksem.

Niezależnie od liczby pokoi i łącznej powierzchni wiejskiej musi być obecne ścisłe rozdzielenie obudowa do pracy i relaksu strefy, i oczywiście nie zapomnij o miejsce do gotowania i konsumpcji żywności.

Szczególnie ostrożny i rozważny wnętrze wymaga małego domku. Jak wyposażyć mały dom wizualnie rozwinąć swoją wewnętrzną przestrzeń? Pomoże to osiągnąć kilka sztuczek projektowych do zdobienia.

oświetlenie

Miękkie oświetlenie – idealne do domku na wsi. Ten rodzaj światła jest bardziej miłe dla oka. W tym celu można użyć abażury, żyrandole i lampy podłogowe.

Ale dla obszaru roboczego, takich jak biura lub oświetlenie w kuchni powinno być jasne. Doskonale światła wisiorek pod szafki kuchenne lub punktowe.

konstrukcja ściany

Kolor ścian powinny być lekkie, naturalne. Może to być tapeta, naturalny materiał z nadrukiem w małych kwiatów lub kropki.

Do dekoracji wnętrz ze ścian małym ogrodzie nadaje się również panele z drewna lub płyt warstwowych, wiele osób lubi używać do zastosowania tego gatunku drewna iglastego, posiada dobre właściwości termoizolacyjne. Jest to również dobre ratuje od letnich upałów, a ponadto, w domu będzie wypełniona przyjemnym zapachu sosnowym.

dekoracja

Z akcesoriów i elementów dekoracyjnych w projektowaniu małego ogrodu jest lepiej wziąć to łatwe. Dobre złoży odgrywają rośliny, odmiany rocznych kwiatów w doniczkach – doskonały pomysł, aby rozcieńczyć monotonii tępym światła.

Można również rozcieńczyć atmosfera jasne plamy jasnej wypoczynkowego w postaci małych akcesoriów i elementów dekoracyjnych, takich jak poduszki, małe figurki, wazony i obrazy. Elementy te zapewniają dodatkowy komfort i uzupełniać konstrukcję stylistyczną. Ale najważniejsze tutaj – poczucie proporcji, zbyt wiele małych veshchichek stworzyć iluzję zaśmiecanie.

meble

Wielu naszych rodaków jest mały domek na terenie kraju. Jak urządzić dom, więc to był wygodny i komfortowy pobyt, z pomocą odpowiednich mebli, opisujemy poniżej.

Wyposażanie mały domek, powinien zrezygnować z tworzywa sztucznego, błyszczącego metalu meble, które nie radzą sobie z zadaniem dodanie komfort i przestrzeń ekspansji.

Ale meble z drewna i wikliny daje dodatkowy komfort i przynieść do domu charakter wnętrza. Ale i tu są pewne niuanse: po pierwsze, meble powinny być praktyczne, a po drugie, to proste. Przykłady obejmują szafę, skrzynię lub komodę. W odniesieniu do tapicerki, koc rzucony na nią z naturalnego materiału doda domową atmosferę. Również w tym celu zrobić dobrze klocki i peleryny.

Little House na miejscu, można zrobić to przestronny i praktyczny, ale wymaga to trochę i spróbować pokazać całą swoją wyobraźnię i kreatywność.

Co do wielkości mebli, średnia nie jest na ogół nadaje się do wnętrza takich pomieszczeń, jak to jest duża i zajmuje dużo miejsca. Lepiej zrobić to na prośbę od kapitana, albo spróbować je stać.

Sypialnia w małym domku

W zależności od wielkości domu sypialni może być w osobnym pomieszczeniu, lub umieszczone na werandzie na poddaszu jest również możliwe z siedzących połączony sypialni.

Łóżko w tym pomieszczeniu nie powinna być dodatkowa przestrzeń, doskonałe dla jednej lub samochodu ciężarowego. Dobrym rozwiązaniem – łóżko strych (góra – dół łóżko – klatka piersiowa, część szafka lub praca), łóżko-transformator, hamak-osobowe lub piętrowe łóżka (szczególnie lubiany przez dzieci w wieku średnim).

Jak zorganizować domku, tam zmieścić wszystkie niezbędne meble, ale nadal jest miejsce dla swobodnego przemieszczania się?

Dobrym rozwiązaniem – meble składane i przesuwne, takie są stoły, krzesła, łóżka, które są bardzo różnorodne sklepach detalicznych, a także na stronach internetowych fabrykach mebli.

muszą być umieszczone jak najbliżej ściany meble. W szczególności odnosi się to do sofy i łóżka, które powinny znajdować się blisko ściany, pozostawiając tylko jedno podejście do pomieszczeń sypialnych.

Nawet najmniejsze możliwe domek do maksymalnej pojemności, najważniejsze – wszystko przemyśleć i zorganizować meble prawidłowo.

meble wielofunkcyjne pomoże również zapisać obszar. Na przykład, jeden stół może służyć jako dzieło, lunchu i pracy.

Stojak może być umieszczony w tym samym czasie i potraw oraz dekoracyjne ornamenty i kwiaty.

Szafa może przechowywać i rzeczy i pracy zapasów.

Jak wyposażyć kuchnię w domku z małym rozmiarze?

Pierwsza zasada przy dokonywaniu pomieszczeń o małej powierzchni – to wielofunkcyjne meble i jasne kolory we wnętrzu.

Jeśli chodzi o kuchnię, to musi być naturalny, pastelowy lub jasne odcienie klasyczne (beż, mleczny, jasnoniebieski, kawa, jasnożółta).

Często projektanci proponują użyć do zamontowanych szafek kuchennych przezroczystych lub lustrzanych fasad, pełniąc funkcję obszaru ekspansji.

Widziane przez obecność ślizgowy, dobiegu transformatory-box, które są zdolne do zwiększenia użytecznej przestrzeni pomieszczenia.

Dobrze, jeśli tabela kuchnia będzie miał pull-out półki (mogą być składane naczynia kuchenne).

Blat może być podnoszona lub sprawnie przepływać z próg do stołu.

Jak również możliwość oszczędność miejsca tabeli stoi w postaci pręta, okrągłe lub składany stolik.

Obrotowe, przesuwne i mechanizmów przesuwnych w rogach kuchni ustawić wielką pomoc do racjonalnego korzystania z szafek.

Wbudowany sprzęt również sprawia, że przestrzeń bardziej wolny.

Zaleca się umieścić litery kuchennych P lub T, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń i daje bliskie wszystko, co niezbędne do gotowania wygody i dostępności.

Stylistyczny wnętrza mały ogród

Wielu właścicieli podmiejskich nieruchomości zastanawiają się, jak zbudować dom własnymi rękami. Jest całkiem możliwe do zrobienia, ale proces ten zajmie dużo czasu i wysiłku, choć będzie to tańsze niż budowniczych i projektantów Services.

Aby pomóc w tym przypadku można skorzystać z bezpłatnej porady profesjonalnych artystów, zobacz zdjęcia i przeczytać kilka przydatnych artykułów o tym, jak zbudować kraj. Zdjęcia pomysłów i wskazówek można dostrzec także w tym artykule.

Jeśli określone zbudować mały domek w jednym z stylach, trzeba wiedzieć, które z nich są w projektowaniu sytuacji wewnętrznej nie nadaje się do małych pomieszczeń.

Jest to przede wszystkim klasyczne, orientalne i kraj. Obszary te wymagają dużej przestrzeni wewnętrznej, a classic – a nawet znacznych inwestycji materialnych.

Najbardziej odpowiednia konstrukcja opcja mały ogród jest styl Prowansji (francuskim lub wsi). Charakteryzuje się stonowane kolory, naturalne materiały, eleganckie jeszcze proste umeblowanie.

Obszary takie jak minimalizm lub hi-tech, projektanci są również mile widziane, ale dobór stylizacji pokój zawsze pozostaje z właścicielem.