346 Shares 8031 views

Aktorka Viktoriya Soloveva – gwiazda „udaru słonecznego”

O aspirujących aktorka, można znaleźć najbardziej minimum informacji. Powodem tego – popularność, która przybiera na sile tylko. Ukraińska Sołowjow obudził się sławny po wydaniu „Sunstroke” Nikity Mihalkova. Jak dotąd jest to jedyny film w karierze dziewczyny. Kim jest ta aktorka Viktoriya Soloveva? Biografia nowej gwiazdy na horyzoncie krajowego – głównym tematem tego artykułu.

Co jest specjalnego o mnie?

Miasto Victoria Vitalievna – Region Torez Doniecku. To właśnie tutaj w 1989 roku urodził się przyszły muzę wielkiego reżysera, który będzie go wybrać z tysięcy kandydatów do tytułowej roli w swoim nowym filmie.

Vicki dzieciństwo minęło w Torez. W szkole, była dobrą uczennicą, a na jej końcu, jak wielu rówieśników, myśleć o przyszłości. Miasto nie miało mnóstwo szkół, ponieważ dziewczyna podbić Kijów. Kapitał powitał ją serdecznie. Vick wszedł Instytut Pedagogiczny przez psychologię specjalności.

fatalne spotkanie

Zostań gwiazdą ekranu jeśli Sołowjowa i rozumowania, nie podejmować żadnych działań. Dopóki nie przypadkowo spotkał się z Nikitoy Mihalkovym, który przybył do miasta na motywie. W ten sposób narodził się z aktorką Viktoriya Soloveva. Słuchanie wybitnych twórców, nagle zrozumiał, którzy dalej widzi siebie. Edukacja nigdy nie będzie koniec, pomyślała, ale niestety, psychologia będą musiały zostać przełożone. Przynajmniej przez jakiś czas. A teraz jest czas, aby zrealizować marzenie z dzieciństwa wielu lat stanic w głębi duszy.

Jego muzyczna Michałkow nie zapomina

Przeprowadzka do Moskwy była jedyna możliwość, aby dostać się do ekranu. Vick wszedł Schepkinskoe szkoły. Tutaj aktorka Viktoriya Soloveva nabyte oficjalnego statusu. Nauka nie była łatwa. Kilka razy Vick zamierza odebrać dokumenty, ale nadal pozostał. W swoim wyznaniu, płakała wiele łez na początku, zanim został zaangażowany w proces, aby dać się, że stało się niemożliwe.

W trzecim roku, ponownie spotyka Michałkow, który jest zaangażowany w odlewaniu „Sunstroke”. „Mosfilm” przygotowuje pawilony. Reżyser planował malarstwa więcej niż 30 lat, które zainspirowały dzieła Iwan Bunin, co znajduje odzwierciedlenie w scenariuszu. W Solovieva widział dokładnie to, czego potrzebował. Analizy i badania musiała połączyć.

Co to było? Po prostu "Sunstroke" …

Na tym etapie swojego życia Sołowjow przypomniał z sentymentem. Okazuje się, że Nikita Michałkow pamiętać ją z Kijowa w godzinach wieczornych, a gdy wykonawca chwila Szukaj filmie zagrał wykręcił jej numer. Po raz pierwszy aktorka Viktoriya Soloveva czuł na miejscu nadmiarze: nie wiedziała, co robić i czego chce od jej dyrektora. Dopiero później uświadomiła sobie, że on po prostu dając jej czasu, aby przyzwyczaić się do jego charakteru. Rodzice martwić się o córkę, przez długi czas nie mógł uwierzyć w to co się dzieje. Aktorka mocno wspierany zagra początkującego aktora – łotewski Martins Kalita. On nie był mniej przerażające niż to.

Kolejnym sposobem

Po Sołowjow ukończył szkoły, teatru, „Lenk” Mark Zacharow chętnie otworzył drzwi dla niej. Wśród jego trupy byli znani aktorzy, którzy początkowo spowodowane strachem. Z biegiem czasu, Victoria przyzwyczaiłem, zauważając, że wszystkie one są dobrodusznie do jej reakcji, bez patosu i gwiazdy.

Jej pierwsza rola na scenie był spektakl „Jester Bałakiriewa”, gdzie zagrała w obrazie cesarzowej Katarzyny I. Rok później aktorka Viktoriya Soloveva Hiszpan grał w rock operze „Juno i Avos”.

„Sunstroke” nie może jednak mieć wpływ na karierę debiutant. Ciekawe propozycje często wpadają w ręce Victoria, ale w tej chwili jest to skupia się na grze w teatrze. W niedalekiej przyszłości planuje się rozpocząć próby do „Nocy Walpurgii”, gdzie gra Afrodyty.

Wraz z wydaniem „Sunstroke” to zwrócił uwagę nie tylko na dyrektorów. Na zdjęciu publiczności pojawiła niewiarygodnie piękne, urocze Viktoriya Soloveva. Aktorka, wzrostu i urody tajemnice, które pobudzają wielu fanów gotowych z radością podzielić je na łamach kolorowych magazynów, częstym gościem, który ona stała. Tak więc, aby zachować piękną figurę, że nie korzysta z żadnych specjalnych diet. Victoria uprawiania sportu i stara się wyglądać naturalnie.