216 Shares 7829 views

Co może uniemożliwić sukces ukochanego serialu „Przyjaciele”?

może być trudno wyobrazić sobie historię serial, w którym nie ma serialu „Przyjaciele”, jeden z najbardziej popularnych na świecie. Niemniej jednak, ta seria naprawdę nie mógł pojawić. Pierwsza seria została oceniona biedny, odlewanie nie było łatwe, więc sukces „Przyjaciele” była prawdziwa powodzenia. Widzowie mogą nigdy dobrze poznać znaków, co jest teraz bliskich w wielu krajach.

Monica mogłaby wyglądać zupełnie inaczej

Nie ma wątpliwości, że serial nie byłby tak udany, gdyby nie dobry mecz z głównych bohaterów do siebie. Kortni Koks, David Schwimmer, Jennifer Aniston, Metyu Perri, Lisa Kudrow i Matt LeBlanc dopasowane do ich roli idealnie. W tym przypadku każdy z nich były powody, które mogłyby uniemożliwić im przyłączyć się do grupy podmiotów, które zmieniły cały istotę serii. Na przykład, do roli Moniki chciał podjąć zupełnie inną aktorką, a nie było nawet Ellen DeGeneres, jak wielu myśli. Pierwotnie zaproponował rolę Rachel Kortni Koksu, ale ona powiedziała, że chce być Monica. Courtney tylko zmieniła istotę charakteru i choć inne aktorki i słuchać, zbyt, to nadal trwało. Teraz nikt wentylator nie mógł sobie nawet wyobrazić, w jego miejsce kogoś innego.

Metyu Perri chciał zagrać w innym serialu

Perry była pierwotnie planowana do roli Chandler Bing, ale w tym czasie miał inną pracę: zagrał w serialu LAX 2194. Była to seria walizek personel na lotnisku w Los Angeles w 2194. Perry był w futurystyczne ubrania, a wokół niego byli obcy, to było istotą show. Czytał scenariusz do „Przyjaciele” i chciał strzelać, ale seria fikcja była jego praca! Na szczęście, show okazał się nieopłacalny, więc umowa została anulowana i Perry był w stanie dostać rolę Chandler Bing. To dobrze, bo trudno sobie wyobrazić, w jego miejsce innego uczestnika.

Jennifer Aniston nie może być Rachel

Rola, która stała się podstawą do kariery aktorki, a ona nie mogła dostać. właściciele kanałów oferowanych roli aktorki Dzheymi Gerts, nie jest zbyt zadowolony z twórców serialu. Na szczęście aktorka nie została zatwierdzona, ale rola zaczęła próbować Aniston. Pomimo faktu, że ma w tym czasie miał umowę z innym show, była w stanie dostać rolę. Stało się idealną Reychel Grin i otrzymał zasłużoną sławę. To niesamowite myśleć, że sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej.

Pozostali członkowie zespołu byli również problemy

Rola Joey Tribbiani nie został napisany tak zabawny, ale LeBlanc rozbili przed słuchając jego twarzy i przyszedł z plastrem na nosie. Dlatego autorzy zdecydowali, że będzie on odgrywać wielką prostak. Kudrow natychmiast chciał wziąć, bo miała już sporo fanów po jej roli w serialu „Mad About You”. Jednak z reżyserem miała niełatwe relacje – odprawił go z innego projektu. Dlatego Kudrow bała, że nie pozwolił jej grać. Wreszcie, David Schwimmer natychmiast został wybrany do roli Ross, on nawet zaproponował, aby przyjść na przesłuchanie, ale nie chciał grać. Potem chciał założyć firmę teatru w Chicago i nie był zainteresowany filmowania. Aktor już próbował pracować w telewizji i byłem rozczarowany w niej. Wszedł do zestawu tylko z szacunku do dyrektora, a następnie zdecydował się pozostać w zanurzeniu.

W pierwszej serii ocenach były straszne

Co dziwne, pierwszy odcinek nowej serii nie jest zbyt chętnie publicznie. W maju 1994 roku, przed tym premiera, pierwsza seria wyglądała specjalną grupę widzów, co stawia niskie wyniki. Głównym powodem było to, że bohaterowie nie budzą sympatii. Według raportu, podobnie jak Monica, ale znaków Rachel i Joey były nieatrakcyjne. Wielu myśli, że pokaz nie był zbyt interesujący ani oryginalne, nie ma obietnicy intelektualnej. To była porażka.

Kanał serial też nie podoba

Po tych ocenach kanał oferowany dokonać pewnych zmian w strukturze show. Zdecydowano, że ludzie nie chcą oglądać pokaz o młodzież potrzebuje bohatera starszą, która wprowadziłaby dojrzałą punkt widzenia na to, co dzieje się z bohaterami. Pisarze odmówił, ponieważ wydawało im historie dość wszechstronny. Niemniej jednak, kilka starszych postaci w serii jest nadal tam: rodzice lub Rachel Geller. Twórcy serii przyznać, że zawsze chciałem pracować na pokaz około sześciu przyjaciół, aby go zmienić, nie mieliby w każdym przypadku. Teraz możemy powiedzieć na pewno, że to była słuszna decyzja, ale wtedy nikt nie wiedział.

Seria może być odwołany z powodu niemoralności

Poza tym kanale właściciele mają swoje własne poglądy na ten temat, nie było jeszcze inny problem: jeden z liderów czuł, że serial wyświetlany nieodpowiednie związek. W dzisiejszych czasach trudno w to uwierzyć, jednak w latach dziewięćdziesiątych filmy o postawach młodych ludzi nie zostały jeszcze rozdzielone. Znaki miały być żywy, jest sympatyczny. W związku z tym Monica Paul podniósł pytania. Niektórzy uważali, że jest to bardzo niezdyscyplinowany zachowanie. Ponadto, musieliśmy wyciąć jakieś żarty, na przykład na temat korzystania nadlewom byłą żonę Rossa jako wkładki do butów.

Transmisja rozpoczęła ze względu na fakt, że nie było nic, aby pokazać

Powodem, dla którego „Przyjaciele” pojawiła się na ekranie, mimo wszystkich problemów i obaw, jest niezwykle prosta: kanał był tylko pusta przestrzeń w audycji harmonogramu. Kanał nie podoba to przedstawienie, ale miałem coś do pokazania w czwartek wieczorem. Właściciele kanału i nie miał pojęcia, że show będzie hitem, przyciągnie dużą publiczność i otrzymał najwyższe noty. Niemniej jednak, w wyniku „Przyjaciele” okazał się prawdziwym fenomenem kulturowym.

Zaskakująco popularny pokaz

Pomimo wszystkich menedżerów obawia kanałowych, „Przyjaciele” od razu stał się wielkim sukcesem. Występ był częścią tradycyjnego programu wieczorem w czwartek. Najnowsza seria serialu w 2004 roku wyglądał pięćdziesiąt dwa miliony widzów! Każda gwiazda serii zaczął bogatą karierę. Stało się popularne nawet aktor, który grał Gunther. I niech menedżerów myślał, że nic nie przyjdzie z tego pokazu, przyszedł nieoczekiwany niespodzianka.