579 Shares 7055 views

Biografia Ivana Demidova. Gdzie jest dawny gospodarz „Muzoboz” Ivan Demidov?

Na pierwszy rzut oka, w biografii słynnego prezentera telewizyjnego, producenta, a później politykiem Ivan Demidov jest niczym niezwykłym i wyjątkowym. Jednak wielu uważa, że jest to zawsze powodzenia w biznesie i karierze, który stał się koroną wysokiego urzędu wiceministra Kultury. Jednocześnie powiedział, że showman, że nie pomaga w rozwoju kariery, a on po prostu osiągniętego w życie. Innymi słowy, ulubieńcem fortuny Ivan Demidov nie mogą być brane pod uwagę.

biografia

Iwan Iwanowicz Demidov urodził się 23 lipca 1963 w mieście Syzran. „Miłość sztuki” ukazał się we wczesnym dzieciństwie. Biografia Ivan Demidov Zadziwiające jest, że już w szkole średniej grał w dramacie, pomagając prowadząc lokalną telewizję. Takie perspektywy otworzyły się dla niego studio dla dzieci w Kujbyszewie telewizji, w zespole, gdzie był.

Następnie, w Kujbyszewie, otrzymał świadectwo ukończenia szkoły średniej, a następnie został wcielony do sił zbrojnych. „Obowiązkiem ojczyzny”, dał się wojsk powietrznodesantowych. urzędnicy wojskowi postanowili wysłać go na części w Litewskiej SRR.

Po wojsku (od ramiączka sierżanta) Ivan Demidov rozpoczyna życie w świecie cywilnym. Co robić i gdzie zacząć? Ivan Demidov, te pytania przeszkadza najbardziej. Przeniósł się do metropolii stołecznej i zaczyna zarabiać sprzedaży Pepsi-Cola. Ivan zdaje sobie sprawę, że bez szkolnictwa wyższego dużych wysokościach w karierze będzie bardzo trudne do osiągnięcia, dlatego, składa dokumenty do Plechanow Institute, gdzie ostatecznie zapisał. Jednocześnie jest on zajęty w poszukiwaniu pracy, a jego spojrzenie na ekranie telewizora, jak reflektorem.

Po pewnym czasie na aktywnym młody chłopiec zwraca uwagę autor programu „Co? Gdzie? Kiedy „Vladimir Woroszyłow. Po przypadek Ivan Demidov poszedł jeszcze lepiej: po pierwsze, był asystentem, a później, w 1987 roku – główne wydanie administratora programów młodzieżowych. Inteligentny kasyno stało się niezwykle popularne w radzieckiej publiczności, a częściowo – jest to zasługa Ivana Demidova asystował w organizacji strzelaninie, negocjował dla udogodnienia, aby to zrobić.

Spojrzał i nieopisany entuzjazm patrzył, jak materiał studio zamienia się niesamowity widok, który jest często namiętności była nadzwyczajna.

Muzoboz

W tym czasie los przynosi go do znanego dziennikarza telewizyjnego Anatolij Łysenko. Zaprasza Demidova w programie „Vzglyad” i zaprasza go, aby stać się autorem programu telewizyjnego przeznaczonego dla młodych widzów. W tym projekcie, Łysenko zaleca się skupić na muzyce współczesnej.

Demidov Iwan Iwanowicz natychmiast wskoczył na pomysł i zaczął realizować je w praktyce. Postawił sobie zadanie, jego program powinien być interesujące dla zwykłego widza.

W rezultacie, nie był to projekt telewizyjny o nazwie „Muzoboz”, który w swojej oryginalnej wersji składała się tylko z dwóch kolumn: wywiad z aktualizacjami newsy.

I uczyć się z doświadczeń zagranicznych kolegów

Należy zauważyć, że coś koncepcyjnie nowy Ivan Demidov nie stworzył: on po prostu przeniesione z doświadczeń amerykańskich i brytyjskich osobistości telewizyjnych na rosyjskiej ziemi. Nawet nazwy, takie jak „Party Zone” – w dosłownym tłumaczeniu z języka angielskiego. Taki czy inny sposób, ale jakoś inaczej na początku było niemożliwe do zrobienia, bo trzeba było utworzyć przynajmniej trochę rosyjski występ telewizyjny, nawet jeśli jest on skopiowany z Zachodu.

Mijały miesiące – i ocen „Muzooboza” popularność rzucili się, program stopniowo formatu zmieniło. Teraz był to projekt, w którym wyczerpująco wystąpił analizę ostatnich wydarzeń muzycznych. Część z pozycjami, jak „rekinów pióra” i „Party Zone” zostały przekształcone w niezależnych projektach. „Muzooboz” zamienia się w centrum produkcji, która jest zaangażowana w doborze nowych gwiazd na rosyjskiej scenie. Ivan Demidov w swoim programie do authoringu rozmawiał z wielu lokalnych gwiazd muzyki pop. Staje się znane osobowości mediów, a Ivan Demidov zdjęcie wydrukowane na okładkach swoich magazynach prawie wszystkie popularne odbitki epoki.

kariera startu

We wczesnych latach 90-tych ubiegłego wieku, to działa jako współautor telewizji „Widok”, a następnie jej rękę, a głowice. W 1994 Demidov zaufany stanowisko szefa TV-6 Moskwie dotyczącej MIBC. W rok później, był asystent generalny dyrektor Moskiewskiego Niezależnego Broadcasting Corporation.

Równolegle do tego, mistrz pragnie zostać studentem Pyatigorsk Państwowego Instytutu Pedagogicznego i wybiera wydział języka rosyjskiego i literatury. Udaje mu się zrealizować swój plan, a w 1995 roku stał się posiadaczem dyplomu ukończenia powyższej uczelni.

Po pewnym czasie Ivan Demidov zaczyna tworzyć projekt to nowe autora w telewizji. W kompleksie sportowym „Olimpijski” na dużą skalę odbywa się koncert galowy poświęcony rocznicy programu „Muzoboz”, która ma 5 lat. I to wydarzenie stało się swego rodzaju punktem odniesienia dla jego uwolnienia. Projekt jest pozycjonowany jako światło nocne show.

W 1998 Demidov zrealizował kolejny projekt telewizyjny. została uruchomiona TV-6 serię poświęconą stulecie Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Jest on udział takich popularnych aktorów jak: Sergey Yursky, Wiaczesław Niewinny, Stanislav Lyubshin, Aleksandra Kalyagin.

Na wiosnę 2001 roku, Demidov z własnej inicjatywy odwołany ze stanowiska zastępcy dyrektora generalnego w Moskwie Niezależnego Broadcasting Corporation. Potem postanawia stworzyć własny kanał telewizyjny, w rezultacie nie jest zasobem mediach nazywany „Zbawiciel”, utworzony w 2005 roku.

polityka

Od 2006 roku, Ivan Demidov jest aktywnie zaangażowany w działalność polityczną. On staje się koordynatorem ideologii i pracy politycznej organizacji młodzieżowej „Młody Gwardii Jednej Rosji”, a następnie stanął na czele Rady Koordynacyjnej. Następnie powierzono mu zarządzanie Departamentu Polityki Humanitarnej i Public Relations w tej samej strukturze. Potem, w 2010 roku został zastępcą szefa wydziału polityki wewnętrznej administracji prezydenckiej. W 2012 roku Ivan Demidov otrzymał stanowisko wiceministra kultury. Później wychodzi ze swojego stanowiska na własną prośbę.

Oto oszałamiająca kariera czy Ivan Demidov. Który działa obecnie byłego showmana? Obecnie zarządza narodowy park rozrywki „rosyjski”, który znajduje się w Moskwa Domodiedowo.

rodzina

Ivan Demidov jest żonaty i ma córkę, która studiuje w szkole.