415 Shares 7220 views

Smaczne i szybkie klopsiki z kurczaka

Są to produkty, z których można się bardzo łatwo i szybko przygotować posiłki. Filet z piersi kurczaka i po prostu odwoływać się do takich produktów. Ponadto, dania z kurczaka charakteryzują się łagodnym i delikatnym smakiem. Oto kilka prostych i smaczne przepisy na kulki z mięsa kurczaka.


Klopsiki z kurczaka: pierwszy przepis

Niezbędne składniki:

– kurczaka (dwa fragmenty);

– ziemniaki (dwie rzeczy);

– cebuli;

– jedna łyżka majonezu;

– jedno jajko;

– dwa zubochka czosnek;

– dwie łyżki łyżki mąki;

– jeden mały kawałek bochenka;

– bułka tarta.

Przygotowanie kurczaka klopsy i łatwe. Aby rozpocząć melenko kotlet z kurczaka. Ziemniaki, cebula i czosnek ruszt. Następnie wymieszać wszystkie składniki i pasztecików formularza. Dalsze nasze placki zanurzone w bułce tartej i smażyć na oliwie z oliwek (możliwe roślinnego).

A następny przepis jest zdecydowanie dla tych, którzy oglądają swoje dane, lub tych z rodzina ma małe dzieci.

Chicken klopsiki parowy: drugi przepis

Niezbędne składniki:

– stu gramów kurcząt;

– polbatona;

– 30 ml mleka;

– jedną łyżeczkę oleju;

– trochę soli.

mięso z kurczaka trzeba przewijać maszynce do mięsa, a następnie dodać do niej wcześniej namoczone biały chleb, sól do smaku, a następnie przewinąć do mielenia mięsa. W dalszej części tej masy dodać masło i formularzy pasztecików. Gotowanie na parze są hamburgery.

Jeśli masz w lewo trochę czasu i trzeba ugotować smaczny poczęstunek dla gości, a następnie następujący przepis należy spełnić.

Klopsiki z kurczaka: przepis na trzecim – z ananasem i serem

Do przygotowania trzeba będzie te składniki:

– w przybliżeniu 700 g kurczaka;

– Jeden pojemnik z puszki w puszce;

– jedno jajko;

– 300 g ser topiony ;

– trochę mąki;

– przyprawy;

– sól (do smaku);

– olej roślinny.

Jak gotować klopsiki z tych kurcząt? Zażycie mrożone filety, najpierw trzeba rozmrażać. Cóż, jeśli masz czas, aby czekać, aż sama filet stopniowo rozmrożone. Pod wodą do rozmrozić filet nie jest pożądane, ponieważ mięso straci dużo składników odżywczych.

Kiedy mięso jest rozmrażane, konieczne jest, aby wyciąć go na kawałki i odpychają młotkiem po obu stronach. Każdy kawałek soli, trochę pieprzu i lekko doprawić przyprawami. Dalsze kotlety dip w ubite jajko, a następnie w mące. Następnie umieścić ścięcia na podgrzewanym patelni z olejem słonecznikowym.

Gdy kotlety smażyć dobrze po obu stronach, aby wysłać je na blasze. Ser ruszt. Ananas otwarty i wlać sok ze słoika. Weź kawałek ananasa i umieścić na bitochek i posypać serem.

Pieczenia miejsce w nagrzanym piekarniku przez pięć do dziesięciu minut. Gdy ser topiony – oznacza to, że hamburgery są gotowe.

Hamburgery, gotowane z recepturą, nieco przypominający słynnego „Chicken Kiev” tylko kurczak.

Klopsiki z kurczaka z serem: przepis czwarty

Potrzebne będą następujące produkty:

– około 400-500 g piersi kurczaka ;

– w przybliżeniu 150 g sera (startego);

– soli;

– trochę pieprzu.

Na ciasto:

– dwa lub trzy jaja;

– trzy łyżka majonezu;

– trzy do czterech mąki łyżka;

– soli i pieprzu.

Jak gotować klopsiki z kurczaka z serem? Wziąć piersi kurczaka, przemywa, suszy, a następnie siekać (można wyciąć piersi wzdłuż na dwie części, to jest możliwe, a w małych kawałkach. Każdy filet należy odzyskać z polietylenu.

Broken-off kawałki sól i pieprz, koncentrujące się na smaku.

Teraz przygotuj ciasto. Weź jajka, dodać do nich mąkę, majonez, sól, pieprz i dokładnie wymieszać. Konsystencja ciasta powinna Ci trochę grubsze niż zwykle ciasta na naleśniki.

Następnie wziąć łyżkę ciasta i rozprowadzić go po jednej stronie naszego kotleta. Umieścić ciasto ściąć na podgrzewanym patelni z olejem roślinnym. Na kotlet sera topionego. Na szczycie rozprzestrzeniania sera nadal łyżka ciasta. Posiekać smażyć z obu stron na złoty korochki.Pered obsługujących takie kulki mięsne z kurczaka można udekorować zielenią. Dekorować może wziąć każdy.

Teraz możesz łatwo ugotować hamburgery z kurczaka dla wszystkich smaków!

117 shares 7481 views
518 shares 1230 views