798 Shares 6009 views

Tushena ryby: i smaczne, i użyteczne

Ryba to jeden z najbardziej wartościowych produktów: i jest trawione znacznie szybsze mięsa i zawiera użyteczne aminokwasy i mózg i układ krążenia ma pozytywny wpływ.

A szczególnie przydatna tushena ryby. Może zaoferować, i małe dzieci, i tych, którzy mają problemy z trawieniem i osób starszych. Wiele osób również uwielbiam tę rybę tylko dlatego, że smakuje.

gulasz rybny jest bardzo prosta. Jedynym subtelność – konieczne jest, aby ten dobry specjalną potrawę. Lepiej, jeśli będzie pan lub utyatnitsu z grubym dnie i ścianach. Wstępnie wypatroszone, należy dokładnie czyścić wagi i płetwy, odcięcie głowy i ogona. Następnie, w zależności od receptury, ryby wciera solą, pieprzem i cytryną. Można również użyć specjalnego zestawu przypraw do ryb. Są one sprzedawane w dużych supermarketach. Można jednak zrobić podobny skład i siebie. To wystarczy kupić i wymieszać bazylię, musztardę, rozmaryn, kolendra. Taka mieszanina może sprawić, że mięso ryb każdy bardzo aromatyczny i daje bardzo charakterystyczny smak.

Następnie ryby (filet kawałki całe tusze) umieszcza się na przygotowanej płytce i wylano sos i (lub) wody. Na sos pasuje do wszystkich: solone mleko, śmietana, majonez, pomidor. Istnieje również wiele specjalnych przepisów na sosy rybne. Jednak, naszym zdaniem, powiedział dosyć, jeśli chcesz zachować nieskazitelną smaku ryb.

Następnie szkło jest postawić na ogniu. Czas gotowania zależy od rodzaju ryb i wyniku końcowego. Tłuste ryby: łosoś, rekin, pstrąg, – szybko ugaszony. Bardziej suche i twarde, odpowiednio, przez długi okres czasu. Zazwyczaj tushena przygotowanie ryby od dwudziestu minut do pół godziny. W tym ostatnim przypadku, można dostać praktycznie pozbawione kości delikatność, które jednak trzeba jeść łyżką zamiast widelca. Dlatego, aby określić, które ryby tushena pasuje do Twojego gustu.

Wiele gospodyń domowych praktyka dodać również w rybach i zielonych warzyw. Szczególnie smaczne ryby gulasz z marchwi. Przygotowany w ten sposób, że uzyskuje słodki smak i wzbogacony w dodatkowe witaminy. można zetrzeć na tarce marchewki (jeśli wolisz bardziej miękkie przystawka). Jest to możliwe – wystarczy pokroić w kostkę i miejsce wokół ryby. Następnie marchew zachowują swój pierwotny wygląd, a tylko nieco złagodniał. Nie zapomnij, że musisz dodatkowo szczyptę soli i pieprzu jak marchew aktywnie wchłonąć wszystkie przyprawy. Oprócz marchewki, można umieścić posiekaną cebulę, czosnek i świeże zioła. Można również pre-fry za bardzo ryb i warzyw, które można delektować ryby.

Bardzo smaczne gulasz rybny z ziemniakami. Pomijając fakt, że w wyniku przygotowują się do dekoracji, duszone ziemniaki zatem nabyć wspaniały pikantny smak.

Aby to danie trzeba wyciąć ryby na małe kawałki i ziemniaków i cebuli – na plasterki lub małe plasterki. Następnie wszystko układać w misce, doprawione przyprawami i sosem i umieścić w ogniu. Jeśli nie chcesz, aby zniszczyć rybę i ziemniaki są warte próby gaszenia całość. Będzie to wymagało znacznie więcej czasu, ale w wyniku można uzyskać estetycznie wspaniały posiłek w najlepszych tradycji restauracji. Niektórzy smakosze są również dodawane do ziemniaków plasterki jabłka. Tak przygotowany tushena ryby (zwłaszcza jeśli masz własny domowy jabłko) staje się jeszcze bardziej wyszukanym smakiem, ponieważ w zależności od odmian jabłek może być zarówno lekko słodki i kwaśny i kwaśny.

W każdym razie, cokolwiek to oznacza, że nie wyciągnął rybę, w końcu będziesz zawsze mieć użyteczne i smaczne danie.