277 Shares 7999 views

Międzynarodowy Dzień leworęcznych: wakacje z rozumieniu

Międzynarodowy Dzień leworęcznych jest obchodzony corocznie w dniu 13 sierpnia. To było tego dnia, zgodnie z decyzją Konfederacji osób leworęcznych w 1976 roku będzie obchodzony oznakowania walkę o godność i wolność wszystkich leworęcznych świata dzień. Tak głośno oświadczenie zostało wzmocnione przez „Bill of lewaków” i początek ruchów masowych ludzi piszących lewą ręką. W 1980 roku obywatele USA zgromadzonych na wiecu poparcia Franklin Uinborga policjanta, który został zwolniony ze względu na fakt, że nosił kaburę nie są po prawej stronie, jak wymaga tego ustawa.

Dzień Pierwszy mańkut był obchodzony w 1992 roku. To wydarzenie przyczyniło się do brytyjskiego klubu, jednocząc ludzi podobnie myślących. Przede wszystkim, to nie jest powierzchowne uroczystości, stworzony w celu uzyskania więcej powodów, aby chodzić, a to ważny dzień, ponieważ w którym spółka mówi o problemie nastawienie psychiczne dzieci, które różnią się od swoich rówieśników. Brytyjski Klub mówi światu, że w żadnym wypadku nie jest to konieczne w celu reedukacji dzieci urodzonych leworęczny, może to doprowadzić do poważnego uszkodzenia systemu nerwowego. Ponadto, członkowie klubu zwrócić uwagę na materiały biurowe i producentów sprzętu AGD w celu zapewnienia, że produkowane więcej towarów dla leworęcznych osób.

Istnieje wiele teorii na temat, dlaczego niektórzy ludzie, a oni obecnie około 10% świata różnią się od większości. Lekarze i naukowcy są skłonni do teorii, że leworęczność jest utworzona z powodu naruszenia mózgu płodowego dziecka, ale odchylenie od normy, fakt ten nie jest. Inni narzekają na predyspozycje genetyczne. Bądź co bądź, Dzień na mańkut jest przypomnienie społeczeństwu, że wszyscy jesteśmy na tym świecie jest inna, i to jest w porządku.

Pomimo faktu, że ludzie używali prawą rękę jako punkt odniesienia, wraz z innymi pracę w fabrykach, prowadzić samochód z manualną skrzynią biegów, należy użyć myszy komputerowej, sztućce, dyskomfort w życiu występują one dość często. Na przykład, wiele dziewcząt nie są w stanie zaangażować się w drutach i szycia. Ale to jest czysto indywidualne cechy.

Dzień lefties – niezwykłe święto, a jeśli na cześć tego wydarzenia, chcesz dać „specjalnego” przyjaciela prezent, wybrać coś, co na pewno będzie musiał go w domu, takie jak materiały biurowe dla leworęcznych.

Jak psychologowie mówią ludzie, którzy mają tę funkcję fizjologiczną, są podatne na kreatywność i niestandardowe, aktywność twórcza. Żyją na emocjach i nie są skłonni myśleć przestrzennie. Międzynarodowy Dzień lewy zakręt – święto ludzi różniących się od mas. Nawet jeśli jest ona uważana za fizjologiczną (lub psychologiczne) odchylenie między naukowcami, wszyscy wiemy, że ludzie leworęczni na innych nie robi nic innego, i jeszcze raz pogratulować ukochanej i bardzo ładne.

Jeśli chcesz Dniem mańkut stała się popularnym wydarzeniem w kraju – leworęczny zebrać przyjaciół i zorganizować flash mob! Jest to nie tylko zabawa, ale także użyteczne. Wykazywania aktywności, należy zwrócić uwagę na siebie i rzucić wyzwanie dla społeczeństwa.