524 Shares 1495 views

Obraz Halloween dla dziewczynek: wybierz opcję!

Uważa się, że Halloween – święto z siłami ciemności. Ale jeśli to było kiedyś, dziś jest inaczej! Dla wielu ten dzień – okazją do zabawy i zrobić prawdziwy karnawał. Jaki obraz Halloween dla dziewczynek byłby najbardziej odpowiedni? To jest coś, warto pomyśleć! Aby ułatwić, oferujemy różne obrazy na Halloween (zdjęcie w załączeniu). Wybierz, co do smaku!


Halloween obrazu dziewczęta: zło różniły

W tym dniu, można przekształcać, na przykład, do czarownicy. Ale czarownice może być inaczej! Baba Jaga, na przykład, nie jest szczególnie atrakcyjne. Ale uroczy Germiona Greyndzher w „Harry Potter” – to nic! Aby utworzyć obraz wystarczy tylko długą szatę, pasiasty krawat i magiczną różdżkę!

Oraz w filmie „Czarnoksiężnik z krainy Oz” czarownica było całkiem miłe! Aby utworzyć obraz Theodora, trzeba będzie czerwony kapelusz z szerokim rondem, pasować w tym samym kolorze, białą koszulę, czarne buty i skórzane spodnie są takie same! Wielki obraz na Halloween dla dziewczynek – czarownicą Evanor z tego samego filmu. Najlepszym rozwiązaniem dla kobiecego piękna! Trzeba genialny czarno-zielony strój na piętrze (z lurex i piór). Obraz czarownicy na Halloween – hit!

Może być wizualizowane i wampira. Istnieje szeroki zakres dla wyobraźni. Można nosić kombinezon skórzany lub rzeczy czarnego aksamitu. Aby pewna było jasne, że przed nimi – prawdziwego wampira, trzeba oderwać wzroku czarny (można nawet ustawić za pomocą ciemnych cieni, że coś jak cienie pod oczami), szminki jasne szminki czerwone, a wokół ust artystycznie stosowane błyszczące sztuczne krew.

Możliwe jest ucieleśnieniem obraz mumii – ale to jest dla tych, którzy są podatni na wstrząsy i nie jest skonfigurowany tak, aby wyglądać kobiecy! Wszystko, co jest bardzo prosty – należy owinąć oneself arkusza oraz elastyczny bandaż.

Dla tych, którzy obejrzeli film „Silent Hill”, dobry przykład do naśladowania mogą stać się pielęgniarki. Oczywiście, aby oszpecić twarz nie jest tego warta! Ale nosić krótką białą szatę, umazane krwią, czapki i stetoskop będzie bardzo przydatny!

Jak o spróbować na zdjęcie diabłów? Kombinezon – według własnego uznania. Wymagane elementy – rogami i ogonem!

Halloween obrazu dziewczęta: niepowtarzalny bohaterka

I możesz być Snow White (choć nieco inaczej niż Cutie z bajki). Do tego jest przydatna czarnej peruce (najlepiej z zamkami), krótka sukienka z gorsetu i spódnicy, nawiązującym do tutu. Nie przeszkadzają i pończochy w dużej sieci.

Godna opcja – kotka. będzie musiał zakupić czarny lateksowy kombinezon (kolor i opcję czarnej skóry, naturalnej lub sztucznej). Wymagany element – uszy!

Obraz Halloween: Czy to musi być straszne?

Oczywiście, że nie! można po prostu stworzyć fantastyczny make-up z kryształkami, brokatu, sztuczne rzęsy w różnych odcieniach. Pomóc Body Art, henna malarstwo. Po tym wszystkim, Halloween – doskonała okazja do eksperymentowania i umieścić na co od dawna chciał, ale wydawało się nie na miejscu! Powodzenia! Bądź odważny! Święto!