181 Shares 7538 views

Prezent dla dziadków, aby być z duszą

28 październik to dzień babek w Rosji. Dla każdego z nas babka – to drogie i blisko osobą. Kiedy byliśmy mali, ona opiekowała się nam, przebacz nam drobne figle, dał nam swoją miłość i opiekę. Babka psuje nam od wczesnego dzieciństwa różne prezenty, smakołyki. Dorastając, możemy wyrazić wzajemną opiekę, po przedstawieniu jakąś miłą niespodziankę. dziadkowie dzień – to doskonała okazja, aby zadowolić swoją babci ciekawy prezent. Ale co można dać? Mimo wszystko, wydaje się, że moja babcia ma to wszystko. Ale aby pokazać wyobraźnię, można znaleźć prezent (lub nawet zrobić to sam), który przyniesie radość.

Prezent dla dziadków nie jest łatwo wybrać. Żałuję, że była to przydatna rzecz, ale także sprawiają, że to przyjemne zaskoczenie ukochanej. W rzeczywistości, pomysły na prezent bardzo dużo. Może to być jakiś piękny czajnik, komplet łyżeczek niezwykłym, pyszne herbaty w pudełku. Może to być również pozytywkę, budzik z przyjemną melodią, piękny skórzany portfel, zestaw pachnących mydeł ręcznie robionych, egzotycznych roślin doniczkowych.

Jeżeli wszystkie powyższe nie jest odpowiedni dla swojej babci, a następnie spróbuj dać ją jako obecnego doświadczenia. Na przykład, zaproś ją do restauracji lub kawiarni. Ten dar z pewnością zaskoczy i zachwyci swoją babcię. Inna opcja – można zorganizować wycieczkę babka zakupy. Oczywiście, jeśli miłośnik takich wyjazdów. Podczas spaceru, można łatwo znaleźć prezent, który będzie miał dokładnie do swojego gustu.

Bardzo ciekawe niespodzianką jest zdjęcie babcia wydrukowane na T-shirt, kubek, poduszki, itp Jest to bardzo nietypowe i oryginalne!

Idealny prezent dla dziadków – to sprawa autograficzny produkcji. Taka niespodzianka i radość do ogrzania serce każdego. Istnieje wiele opcji do produkcji prezentów własnymi rękami. Można zrobić ozdobne butelki, które będą ozdobą wnętrza kuchni. Trzeba będzie piękny słoik niezwykłego kształtu i materiałów sypkich kontrastowych kolorach. To może być ryż, gryka, kasza kukurydziana, fasolę, hibiskus herbata, i tak dalej. Żeby było łatwiej napełnić butelkę z produktów sypkich, można użyć konewkę. Zacznie lać warstw płatków. Należy to zrobić ostrożnie, upewniając się, że kolory nie mieszają się ze sobą. Nie rób tego zbyt grubych warstw, inaczej będziesz musiał wylać zawartość, która będzie prowadzić do wymieszania wszystkich składników. Najlepiej jest na przemian na podstawie ciemności – światła, aby jasność i kontrast o ostatecznym składzie. Porcelanki i można ozdobić swoją naklejkę z ciepłymi życzeniami.

Dobry prezent dla dziadków – domowy odświeżacz powietrza. Aby to zrobić, musisz suszone płatki róż, olejki eteryczne i pachnące przyprawy – ziele angielskie, goździki, cynamon i gałka muszkatołowa. Nadal trzeba piękny statek, na którym można umieścić wszystkie składniki aromatyczne. Tak więc, dolna warstwa wstępna umieścić suche płatki róży i nawojowy w mieszaninie z przyprawami. Możesz umieścić swoje warstw składników smakowych po brzegi. Na koniec dodać kilka kropli olejku i zamknąć pokrywę. Pachnąca niespodzianka gotowa!

Kolejny świetny prezent dla dziadków – to kolaż wykonany zdjęć swojego stawu. Taka niespodzianka zajmie honorowe miejsce na ścianie i przypomni wam przyjemnych chwil życia.