210 Shares 3757 views

Gratulujemy Dzień nauczyciela – jak nie wpaść w pułapkę?

Wśród tradycyjnie obchodzone święta w naszym kraju w ostatnim czasie wziął Dzień Nauczyciela. W tym dniu, ogromna liczba uczniów i ich rodziców, mają tendencję do pogratulować nauczycielom , wyrażając w ten sposób szacunek dla ich pracy i mówiąc dzięki za cierpliwość i życzliwość. Ale do gratulacji w Dniu nauczyciela to został przyjęty przychylnie, jak nie zaszkodzić reputacji dzieci, być bardzo ostrożnym. Wybierając tekst powitania, starają się uwzględnić wszystkie znane wam cechy danego nauczyciela i starannie je kontrastować ze słowami, które idą powiedzieć lub napisać na pocztówce.


W każdym razie nie warto zaryzykować i powiedzieć podczas uroczystości w szkole komicznych gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela. Będą one bardzo pomocne w przyjaznej firmy, jeśli ktoś ze znajomych lub krewnych nauczyciela, ale w formalnym otoczeniu, pojawia się ryzyko bycia marką jako człowiek bardziej niż dziwne poczucie humoru. A jeśli ironia postrzegają jako obraza, możliwe jest, że w następnym roku szkolnym, można pogratulować nauczycielom w zupełnie innej szkoły. Dlatego znajomość, sarkazm i ironia w nadmiarze okolicznościowych wierszy – nie jest najlepszym wyborem dla tej uroczystości.

Ponadto, wybierając gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela, staram się być oryginalny. Oczywiście, można kupić standardowe karty z już napisane na nich gratulacje tekstowych, ale pomyśl, ile razy nauczyciel usłyszał utartych i brak oryginalności stemplowane słowa. Dlatego, jeśli masz nawet niewielki dar poezji, nie leń się i spędzić wieczór na sporządzenie jasnym, indywidualny i ciekawy werset, który jest „zamknięty” w ramach konkretnego nauczyciela.

Jeśli zaufanie tak naprawdę nie wierzą, można pogratulować swoich ulubionych nauczycieli i prozę. Advance, wygłosić mowę, która będzie mówić do Dnia Nauczyciela. Gratulacje proza może być tak wzruszający i przyjemne niż rymowane linii. Co więcej, takie podejście, jeżeli adresat jest nauczycielem nauk ścisłych, daleko od iambs i chóru, na których najbardziej przyjemne być normalne, ale gratulacje. Nauczyciel geografii, na przykład, można powiedzieć, dziękuję za to poszerza umysł swoje dzieci i chcą odwiedzić miejsca, które mówi z entuzjazmem. Nauczyciel języka rosyjskiego docenią komplementy z wdzięczności za to, że to właśnie on położył podwaliny dla przyszłości dzieci – bo bez znajomości języka rosyjskiego, z tonokstyami i przepisów, aby nie budować karierę i osiągnąć sukces w życiu. Dla kazhogo podlegające nauczyciele mogą znaleźć własne życzenie „z niespodzianką”, najważniejsze – wymyślić wyobraźni do wyboru gratulacje. Dzień Nauczyciela – to świetna okazja, by powiedzieć, jak docenić nauczycieli i ważną rolę, jaką odgrywają one w życiu, więc nie skąpić na słodkie słowa i komplementy.

Inna opcja inna niż gratulacjami – to jest dobrze zaprojektowany plakat lub gazeta ściana interesujące. Można to zrobić samodzielnie, i można zamówić w wyspecjalizowanej firmie, która oferuje oryginalne i innowacyjne pomysły projektowe. Takie gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela będzie znacznie bardziej ekscytujące i niezapomniane niż banalnych wersów odczytanych z karty. Ale plakat i wymaga długich przygotowań – a przynajmniej powinien mieć kilka zdjęć nauczycieli. I lepiej, jeśli nie są one wykonane w oficjalnym portretu, ale jako ilustracje do życia szkolnego. Ta żywa opowieść o codziennym życiu szkoły, a następnie ciepłe i szczere życzenia, stopić serca nawet najbardziej wymagających nauczycieli.

I nie zapomnij obowiązkowe w tym przypadku, bukiet kwiatów. Odpowiednio dobrane, pięknie urządzone i czas prezentacji, jest to najlepszy uzupełni gratulacje z okazji Dnia Nauczyciela. Nie jest konieczne, aby zatrzymać wybór na zbyt duży bukiet, bogato zdobione i nieporęczne. Lepiej jest dać oryginalny układ małym kosz kwiatów lub mały bukiet drogich kwiatów.

Jeśli chodzi o droższe prezenty opcji – wszystko zależy od rodziców, a w każdym przypadku decyduje indywidualnie. Mimo to, należy pamiętać , że te prezenty nie muszą nosić zbyt intymne, więc ich wybór należy podchodzić z ostrożnością.