251 Shares 6809 views

Życzenia urodzinowe ojciec-wierszem i prozą

Po ślubie panna młoda nabywa nie tylko męża, ale także innego tatę! Teść – współpracownik i patron. W większości przypadków, nowy związek ojca i córki sumują się doskonale. Zwłaszcza jeśli człowiek całe życie marzył o córeczką. Jeżeli planowane jest święto w rodzinie, trzeba starannie przygotować. Aby odebrać kartę urodziny może być ojciec-wierszem i prozą. Najważniejsze, że były one szczere i rzeczowe.


rybak

Większość mężczyzn lubią wędkowania. Nawet w uroczystym dniu, zapalony wędkarz nie odmówi, aby złapać zdobycz od stawu. Zorganizować niezwykłe ryby urodziny! Aby to zrobić, iść do sklepu i kupić tam zabawki wędkę z magnesem na końcu. To dziecinnie proste – nie jest rzadkością, a zdobi każde okno wystawowe najbliższym supermarkecie. Jako stawie możliwe jest użycie papieru lub niebieskiej miski. Pisać wnioski bohater okazji na małych karteczkach, złóż je w probówce i chipsy klipu! Wszystkiego najlepszego złapać „ryba” i czytać tekst. Takie nietypowe życzenia urodzinowe ojciec na pewno cieszyć się!

Krótkie i słodkie

Przy wariancie z połowów dopasować ostre i krótkie wypowiedzi. Po tym wszystkim, nie może być kilkadziesiąt, ale też nie powinien być przeładowany urodziny.

  • Bądź silny, energiczny, silny i trochę kochać;
  • Życzę dobrego zdrowia i umysłu wytrwały;
  • udany i szczęśliwy, czy i wnuki na weekend, nie zapomnij zabrać;
  • morze szczęścia i wielkiej miłości, tak szczęśliwy byłeś!

Te śmieszne życzenia urodzinowe od ojca-in-law, aby rozładować sytuację i wywołać uśmiech na wszystkich obecnych.

smaczne pozdrowienia

Co może być bardziej smaczne pieczone w domu? Troskliwy i uprzejmy córka-in-law można upiec na elegancki tort! Suchar, Napoleon, Pancho – to nie ma znaczenia! Najważniejsze, że był on duży, smaczne i piękne. Można wykonać arcydzieło cukierniczej w formie książkowej. Prawo na górnej płaskiej Babka z krem zapisu urodzinowe teścia. On ocenia obecny doceniane.

Życzę Wam w tym wakacje,

Dokonuje wielkich rzeczy!

ojciec dusza w prawo, jesteś piękna!

Tak zawsze pozostanie tym!

Zabawa, podniecenie, humorysta,

Jego intencje są czyste.

Szacunek i miłość,

Atrakcyjny, niepowtarzalny!

Życzę ci dobrze,

I ciepło w domu,

Uwielbiamy bardzo dużo wszystko mamy!

Mój teść – Tato prostu klasa!

Udekoruj tort z kwiatów kolorowych cukierków, śmietany lub marshmallows. Jeśli zdecydujesz się na uzupełnienie słodki cud świece, niech to będzie numery osiemnaście! Taki spokój urodzinowe teścia pozostanie w pamięci na długi czas!

gazeta ściana

Dla niektórych młodych ludzi, słowo „gazeta ściana” całkowicie nieznany! Ale dla starszego pokolenia – to wspomnienia z najszczęśliwszych dni jego młodości. Daj ojciec-stronicowy dobry humor i śmiech! Złóż aplikacje, historie w obrazach, wybierz odpowiednie życzenia i pożegnalne słowa. Użyć zdjęcia z urodzin i wszystkich krewnych. W centrum, miejsce gazeta wiersze urodzinowe teścia.

Mój ulubiony, wspaniały teść!

Dziękuję – przez długi czas chcesz powiedzieć,

Jesteś człowiekiem honoru,

A więc jego syn mógł podnieść!

Happy Birthday, tato!

Mogę to nazwać?

To pochodzi z serca,

Czy to pragnienie nie do zatrzymania!

Jesteś miły, mądry i piękny,

A nasz ukochany!

Niech będzie w naszej rodzinie tak zawsze,

Wiele wzajemnego!

Zawsze jesteśmy z Ciebie interesujący,

Pochwała jest pochlebne usłyszeć,

Jesteś zawsze uprzejmy,

To jest najlepsza cecha!

Życzę zdrowia, życzę,

Wszystko inne – Wiem.

Jesteśmy bratnimi duszami,

Zawsze będę słuchać rad.

Pobyt w tym panem na wieki,

Cieszę się, że przywieźliśmy przeznaczenie.

Bohaterem tej okazji został dotknięty przez te pozdrowienia, gotować chusteczkę!

przyjemna atmosfera

Jeśli już żonaty, wiesz dokładnie o preferencjach swojego teścia. Każdy człowiek ma swoją małą słabość: piwo, cygara, sport, motocykl. Dowiedz się więcej o swojej pasji i zaskoczenia. Urodziny byłoby miło swojej uwagi i opieki. można zbudować z puszek ciasta, związaną za pomocą taśmy izolacyjnej. Ozdobić ten produkt doskonale nadaje się suszone płoć, chipsy, krakersy.

Chcę dać coś,

Czego chcesz od dłuższego czasu!

Pienisty, zimno,

Smaczne i modne!

Jeśli zorientujesz,

Jako prezent można dostać ryby,

Ale to nie jest złoto, i smaczne, suche.

Ta strofa może śpiewać jak Ditty. Bohaterem tej okazji, aby dojść do pełnej radości z takiego prezentu i przy akompaniamencie muzycznym! Po wszystkich śmiechem na chwałę, powiedzieć główne życzenia urodzinowe in-law własnymi słowami. Humor zawsze jest właściwe, ale proporcja wagi musi być obecny w swoim życzeniem.

kawaler

Według nieoficjalnych informacji wiadomo, że największym problemem kawalerów – skarpetki. Są one zawsze gdzieś znikają, należy je umyć i wysuszyć. Aby takie ofiary mężczyźni mają trudności! Jeśli teść jeszcze nie dostał drugą połowę, która będzie obserwował jego ubrania, dać mu roczny zapas skarpetek! Delikatnie umieść je w dużym oknie i oryginalna ozdobić go. Prawo na okładce, można napisać życzenia urodzinowe teścia prozę.

„Gratuluję wam na wakacjach! Chcę życzyć dobrego, szczęścia i czystości! Ten dar mówi samo za siebie! Dokładnie rok później pokazać się tutaj z taką samą walizką, czyli trzysta sześćdziesiąt par skarpetek! Niech stopom szczęśliwych nowych rzeczy, a poczujesz naszą miłość i troskę! Miłość do was i obecnego szczęścia ".

Ten dar i przyjemne słowa są jak urodziny. Po raz pierwszy w życiu dostanie taki niezwykły dar. Jeśli poczucie humoru, że jest wszystko w porządku, ten prezent będzie pamiętał go przez długi czas.

zabawa

Wciel się w organizację imprezy, przygotowanie najjaśniejsze urodzinowe pozdrowienia od ojca-in-law!

Być twoją córką, jestem bardzo zadowolony,

Jest to najlepsza nagroda!

Czy jesteś człowiekiem, nie jest łatwe,

Naughty i porywające!

Gdzie zabawa, tu jesteś!

Niech twoje marzenia!

Zdrowia, szczęścia, pragnienie,

I Ściskam Cię mocno!

Załóżmy, zamknąć, zawsze,

Po tym wszystkim, jesteśmy szczęśliwą rodzinę!

Ozdobić pokój, stworzyć smaczne posiłki i przekąski, podnieś ognistą muzykę. Następnie uroczystość odbędzie się Hurra! Zadowolić bliskich osób z niespodzianek, imprez i ciepłych słów. Pamiętaj, aby zrobić dużo jasnych obrazów, wypełnić rodzinnego albumu!