118 Shares 3224 views

Jak wyłączyć subskrypcji MTS? MTS: Jak wyłączyć wszystkie subskrypcje

MTS jest jednym z trzech największych operatorów rosyjskiego komunikacji komórkowej. Liczba abonentów korzystających z usług tego przedsiębiorstwa milionów ludzi. Karty SIM MTS zapewnienia wysokiej jakości Komórka komunikację nie tylko w Rosji, ale także w krajach WNP. Jednak wielu użytkowników skarżyło się, że pieniądze z ich kont znikają. Z pewnością cały sens płatnego abonamentu. Mogę się ich pozbyć? Aby dowiedzieć się, jak wyłączyć subskrypcję MTS, i zostaną omówione w tym artykule. Będziesz zbierać dla siebie wiele przydatnych informacji.


Sprawdzanie istniejących zapisów

Istnieje kilka sposobów, aby uzyskać informacje na temat możliwości aktywnego telefonu. Oto niektóre z nich.

Apel do operatora

W tym celu konieczne jest, aby wybrać numer 0890. Następnie kliknij na zero. Jeśli wszystkie czynniki są zajęte, to trzeba trochę poczekać. Postaraj się dokładnie wyjaśnić problem, że masz do czynienia. Jest możliwe, że operator poprosi dyktować dane paszportowe (nazwa, miasto zamieszkania, i tak dalej).

Widziany MTS najbliższy urząd

Metoda ta jest uważana za najbardziej wiarygodne. To proste: uzyskać potrzebne informacje i wyłączyć wszystkie subskrypcje do MTS, który uważamy za bezużyteczne i niepotrzebne.

Odwiedzenie oficjalnej strony operatora

Jak wyłączyć MTS Service”. Zapisy „sam, bez żadnej pomocy? Po pierwsze, znaleźć w zakładce „Moje konto”. Aby się zalogować, musisz się zarejestrować. Wprowadź swoją nazwę użytkownika i silne hasło. Po rejestracji, spróbuj zalogować się ponownie. Znaleźć pozycję „Opcje” i wybierz „My Services”. Jeśli poprzednie kroki zostały wykonane poprawnie, na ekranie pojawi się lista wszystkich subskrypcji.

Wyślij USSD-żądanie

Uzyskanie telefonu * 152 # i nacisnąć przycisk połączenia. Po kilku sekundach, numer telefonu otrzyma wiadomość zawierającą listę podłączonych usług.

reklama i dystrybucja SMS

Telefon jest stale odbieranie wiadomości z ofertami wydać kredytu, zamówić taksówkę i kupić artykuły gospodarstwa domowego? Chcesz pozbyć się niechcianych reklam i spamu? Nie wiem, jak usunąć subskrypcję do MTS? Mamy Spieszę zapewnić, że wszystkie te problemy można rozwiązać za jednym zamachem. Skorzystaj z „Zakaz odbierania promocyjny SMS”. Aby połączyć konieczne jest numerem * 111 * 374 #.

Jak oszuści żerują na nieświadomych abonentów

Odpowiedź na pytanie, jak wyłączyć subskrypcję MTS, jest szczególnie ważne dla tych ludzi, którzy starają się zaoszczędzić pieniądze na telefon komórkowy. Często stają się ofiarami oszustwa. Istnieje wiele programów, które pozwalają napastnikowi wypłacić pieniądze z kont telefonów komórkowych. Oto żywy przykład. Abonent otrzyma SMS zawierający link na stronie. Załóżmy, że wiadomość jest interesujące dla niego. Przy wejściu do tego abonenta zasobów jest oferowana subskrypcji. Fakt, że usługa jest wypłacane, człowiek uczy się później. Kwota, że oszuści mogą wycofać się zmieniać w szerokich granicach – od kilkudziesięciu do kilku tysięcy. Wszystko zależy od aktualnego stanu równowagi.

Jak wyłączyć płatne subskrypcje na MTS

Szczegółowe instrukcje:

  • Wybierz * 152 * 2 #, aby sprawdzić subskrypcji. Otrzymasz wiadomość na ich liście. Jak wyłączyć subskrypcji MTS? Zadzwoń 0890. Automatyczna sekretarka daje dalsze instrukcje. Jeśli nie możesz sobie z tym wszystkim, można skontaktować się z pracownikiem pomocy technicznej.
  • Jeśli masz wolny czas, zalecamy, aby osobiście odwiedzić salon MTS. Proszę skontaktować się z którymś z pracowników z prośbą o jak wyłączyć płatne subskrypcje. Aby przeprowadzić te procedury, trzeba pokazać paszport.
  • Cofa efekt płatnych abonamentów i może być na własną rękę. Aby to zrobić, należy użyć Asystenta internetowego. Przejdź do oficjalnej strony internetowej operatora telefonii komórkowej i zarejestrować. W „Moje konto” można aktywować / dezaktywować różne usługi. Aby się zalogować, musisz podać swoją nazwę użytkownika i silne hasło. Wybierz zakładkę „Internet Assistant”, a następnie znaleźć w pozycji „Opłaty i usługi.” Zawiera informacje o subskrypcji. Jeśli są wśród nich te, które nie potrzebują i nie są zainteresowani, a następnie kliknąć przycisk „Usuń”.
  • Należy zwrócić uwagę na charakter usług oferowanych w komunikatach. Jeśli przyjdzie SMS z numerów skróconych, o wygaśnięciu ich potrzeby dystrybucji, aby wysłać odpowiedź z zatrzymaniem. Po tym powinno pochodzić ze zgłoszeniem komunikatu transakcji.
  • Aby dodatkowo uniknąć spamu, zalecamy, aby połączyć jedno z usługi: „content” lub „zakaz numery blocker krótki.” Wyjaśnienia kosztów, można mieć operatora.

Jak wyłączyć krótkie numery

Nie wszyscy rozmówcy wiedzą, jak chronić się przed spamem. Firma MTS ma kilka usług. Na dwóch z nich są już wspomniano powyżej. Najbardziej popularny serwis „zawartość Zakaz”. Istnieje kilka sposobów, aby się połączyć.

opcja numer 1 – wezwanie do centrum kontaktowego. Dial 0890 i rozmawiać z operatorem. Musisz podać usługę, aby aktywować wybrany telefonicznych dane osobowe (nazwisko, miasto zamieszkania, itp.) Czasami jest to bardzo trudne do osiągnięcia operatora. Ale trzeba zrozumieć: inne strony też potrzebują pomocy. W związku z tym, należy odczekać kilka minut. Z pewnością należy odpowiedzieć.

opcja numer 2 – odwiedź najbliższe biuro MTS. Warunkiem usługi połączeniowej jest przedstawienie paszportu. Jeśli karta SIM nie jest zarejestrowana do ciebie, możesz mieć problemy.

Jak wyłączyć „Zawartość zakaz”:

  1. W ramach programu „Internet Assistant”. Przejdź do konta osobistego i wybrać odpowiednią opcję. To zajmuje tylko kilka minut.
  2. Zadzwoń na infolinię (0890). Do numerów miejskich bezpłatny infolinii 8-800-333-0890 podświetlona.

Zanim wyłączysz tę opcję, trzeba myśleć o tym. W rzeczywistości, po to, że na telefon znów będzie odbierać wiadomości zawierające spam i reklamy.

wniosek

Mamy nadzieję, że pojawi się kompleksową odpowiedź na pytanie, jak wyłączyć subskrypcję MTS. Nie trzeba dużych inwestycji czasu i pieniędzy. Skorzystaj ze specjalnych usług operatora można, bez wychodzenia z domu. Przyjść z pomocą Internetu. Pamiętaj czas działania pozwoli na znaczne obniżenie kosztów i ochronę przed spamem.