704 Shares 1094 views

Jak podłączyć internet nieograniczony na „Beeline” przez telefon i osobistej szafce?

Ludzkość jest tak przyzwyczajony do Internetu, to nie chce rozstać się z nim przez chwilę. Taka okazja swoim klientom zapewnić wszystkich operatorów komórkowych, oferując bardziej wygodne i konkurencyjne ceny. Coraz częściej internauci zastanawiają się, jak połączyć się z nieograniczoną Internetu „Beeline”, „Megafon” i MTS?


Ograniczony ruch stopniowo oddala się w przeszłość, dziś nie jest zaskoczeniem, niedrogich nielimitowane taryfy dla usług internetowych dla smartfonów i telefonów.

Usługa ta umożliwia regularnie sprawdzać pocztę, „podróży” w internecie w poszukiwaniu informacji, oglądać filmy, a nawet pobrać całkiem dużych plików. Nie musisz myśleć o odpisanie środków z rachunku jako opłata abonamentu jest tylko kilka centów dziennie.

Jesteś karty SIM operator komórkowy „Beeline”? Jak połączyć nieograniczony dostęp do Internetu w takim przypadku? Nie trzeba stosować bezpośrednio do operatora. Obecnie wszystkie funkcje i usługi łączności, można podłączyć własne (bezpośrednio w urządzeniu lub na koncie osobistym na oficjalnej stronie internetowej).

Jak podłączyć internet nieograniczony na „Beeline” na telefonie? Najpierw trzeba zdecydować się na opcję. Abonenci oferowane są różne opcje, takie jak Mini, Light, Super Maxi, Extra. Przedstawione opcje różnią progową liczbę ruchu, który to związek po spędzeniu zmniejszenie szybkości. Na przykład opcja Mini jest przeznaczony do 500 megabajtów, a za dodatkową Internet liczba ta będzie równa 5 gigabajtów. Cena oczywiście zależy od wielkości progu ruchu i mieści się w przedziale od 200 do 800 rubli miesięcznie użytkowania.

I jak podłączyć internet nieograniczony na „Beeline” dla różnych opcji? Aby to zrobić, trzeba wybrać telefonowi pewną liczbę i naciśnij klawisz połączenia. Pierwsze siedem numerów, aby połączyć wszystkie opcje są takie same – 0674132, a dwa ostatnie są różne: Mini – 11 Light – 21, Super – 31 Maxi – 41, Extra – 51. Jeśli trzeba wyłączyć usługi, musisz zmienić tylko dwie ostatnie cyfry, odpowiednio, 10, 20, 30, 40 i 50.

Dowiedz się, jak połączyć się z „Beeline” nieograniczony internet, ważne jest, aby nie zapomnieć, aby wyłączyć usługę „Pakiet-GPRS».

Dodatkowo, klienci mają dostęp do sieci „Beeline» Wi-Fi. W tym przypadku, nie ma żadnych ograniczeń w ruchu i prędkości. Użytkownicy tego serwisu mogą stać się właścicielami pojazdów wyposażonych w moduł Wi-Fi. Są to takie urządzenia, jak Nokia (N i e), IPAD, iPhone.

Jak podłączyć internet nieograniczony na „Beeline” dzięki swoim gabinecie? Aby to zrobić, należy otworzyć stronę internetową firmy głównej, a w szczególnych dziedzinach, aby wprowadzić swój login (numer telefonu bez pierwszego „ósemka”) i hasło, które można uzyskać je przez operatora SMS, wybierz * 110 * 9 # i nacisnąć zielony przycisk połączenia. Dziennik konto osobiste w sekcji „Service Management”, wybierz żądaną usługę w proponowanej listy, zaznaczyć jego pole wyboru i kliknij przycisk „Połącz”.

Trzeba powiedzieć, że istnieją usługi łączące niuanse dla różnych regionów w „Beeline” strefy. Dzięki tym informacjom, zawsze można znaleźć na stronie internetowej operatora telefonii komórkowej.

To wszystko, co zwykłe czynności, które łączą usługę chcesz. Teraz, że wiesz jak podłączyć internet nieograniczony na „Beeline”!