642 Shares 8449 views

Smartphone EXPLAY N1: recenzje i specyfikacje

Rosyjski koncern pod koniec 2013 roku wprowadziła na rynek krajowy najwięcej telefon budżet, który odróżnia się od jego poprzedników przedziale cenowym i wydajności. Smartphone EXPLAY N1, opinie i szanse, które uważamy za zadowoli fanów tanich urządzeń mobilnych potężny dwurdzeniowy procesor, możliwość podłączenia bezpośrednio pary z kartą SIM, minimalna waga i system operacyjny Android 4.2. Komunikator ma wysoką wydajnością i stabilną pracę wszystkich roztworów do działania, nawet szpulki złożonych zadań bez opóźnienia i opóźnienia. Urządzenie mobilne jest dostępne w kilku kolorach: czarny, czerwony, fioletowy i biały. Nawiasem mówiąc, w tym przypadku można powiedzieć, że to bardzo ciekawy smartfon EXPLAY uznane N1 Czarny, opinie użytkowników wskazują, że ten model jest bardziej formalny i klasycznego. Niespodzianek nie kończą. Oprócz producenta urządzenia wydała tablet EXPLAY N1 (opinie użytkowników oszczędnych są pozytywne o tym) z ekranem o siedem cali i niski koszt.


Opcje

Opakowanie inteligentna skrzynka telefon jest wykonany z kartonu, na jej białe podświetlone logo firmy, nazwę gadżetu, cechy i ogólne informacje. W zestawie z urządzeniem daje baterię, ładowarkę, USB-kabel, słuchawki, instrukcja obsługi i karta gwarancyjna.

projekt

W wyglądzie, smartfon nie różnią się od zwykłych budżetowych urządzeń mobilnych. To było powodem krytyki EXPLAY N1: niektóre opinie użytkowników pozwalają nam stwierdzić, że czekają na pewną swadą w urządzeniu. We wszystkich wariantach kolorystycznych modeli tego typu smartphone, inny niż biały, ma czarne obramowanie na podwoziu. Szczególnie miłe użytkownik EXPLAY N1 (potwierdzenie zwrotne), że smartfon można kupić zgodnie z własnymi preferencjami, ponieważ jak już wspomniano, urządzenie jest reprezentowana w kilku kolorach. Tylna okładka jest matowa, nie wyróżniają się na odciski palców. Warto jeszcze raz zwrócić uwagę na smartphone EXPLAY N1 Czarnego, opinie potwierdzają, że skażenie na nim zupełnie niewidoczny. Telefon przyjemny i miły w dotyku, choć powierzchnia ciała jest gładka i lekko ślizga. Urządzenie to jest ciężar 109 g, wielkość – 116 x 62 x 14 mm. Blisko przedniej ściance obudowy jest wykonana z połyskiem, a na pozostałej powierzchni – od nieprzezroczystego plastiku.

Spróbuj tak dokładnie jak to możliwe, aby obsługiwać telefon. Jako przykład, dowiedzieliśmy się kilka opinii o EXPLAY N1 Plus. Sugerują, że pomimo faktu, że ekran jest pokryty specjalną folią ochronną, to bardzo szybko zerwana, a rysy i otarcia forma wyświetlacz. Niewłaściwe użytkowanie urządzenia może wkrótce stracić rynkową. Jego cena, oczywiście, trochę, ale nadal nieprzyjemne. Jeżeli folia ochronna uległa pogorszeniu, łatwiej jest przenieść i zapisać nowy atrakcyjny wygląd smartfonu.

EXPLAY N1: informacji zwrotnej na temat jakości produkcji

Montaż smartfon być wykonywane jakościowo, oprócz niewielkiej szczeliny między tylną pokrywą i obudową. Dowiedzieliśmy się, co mówią o EXPLAY N1 Black. Sugerują, że urządzenie nie jest w brzuszków kompresji, skrzypi i nie wydaje żadnych dźwięków obcych, które zdarzają się w niektórych modelach smartfonów budżetowych.

widok z boku

Tylna strona urządzenia jest gładka i płaska i nie wyginają po naciśnięciu akumulatora obszaru lokalizacji. W górnej części deski rozdzielczej znajduje się głośnik głosowe, wykonuje tę samą funkcję urządzenia do zestawu głośnomówiącego. Gdy średnia objętość rozmówca doskonale słyszalny zdominowany głównie przez wysokiej częstotliwości, nie ma echa, hałas tła i grzechotanie. Dla smartphone budżetu, takie dane są rzadkością. Blisko głośnika jest czujnik zbliżeniowy, który reaguje na dotyk jasno i szybko, bez ekran aktywacyjny nieuprawnione odnotowano. Pod wyświetlaczem dotykowym są zwykle funkcjonalny przycisk „Menu”, „Wstecz” i „Home”. Są one oznaczone srebrną farbą, ale ponieważ nie ma światła, wykorzystać je w ciemnym pomieszczeniu jest trudne. Na dolnym końcu urządzenia umieszczony jest mikrofon, a na górnej stronie – Złącze dla ładowarki, zestawu słuchawkowego i kabla USB. Po lewej stronie jest rocker głośności, chodzi trochę z tyłu. Przycisk zasilania znajduje się w prawym górnym rogu smartphone, jest wypukły, błyskawicznie reaguje na dotyk, nie jest konieczne, aby zmusić utaplivat wewnątrz urządzenia. Na tylnej stronie znajduje się komora, która jest nieznacznie wzrasta i staje się powyżej obudowy. Jeśli trzeba zdjąć pokrywę, podważ palcami lub płaskim przedmiotem, używając otworu znajdującego się w lewym dolnym rogu. Pod „osłoną” widzimy wymienny akumulator, parę gniazd dla kart SIM i gniazda karty pamięci.

pokaz

Model ekran EXPLAY N1 jest niewielki, jego przekątna wynosi 3,5 cala. W porównaniu z pięć-calowych nowoczesnych smartfonów na pierwszy rzut oka wydaje się, że to nie wystarczy. Rozdzielczość ekranu 320 x 480 pikseli, gęstość pikseli 164. Liczby te są dość dobre dla smartphone budżetu. Jeśli chodzi o minusy EXPLAY N1, opinii użytkowników zwrócić uwagę na niską jakość matrycy TFT. Fakt, że przy przechylaniu prawie żadnego kąta widzenia, odwzorowanie kolorów nie jest najlepsza, ale po włączeniu kolorów na ekranie i wszystkie są wyblakłe. Czujnik światła w urządzeniu mobilnym nie ma. Jasność jest regulowana ręcznie, zakres swojej szerokiej i wysokiej jakości. Ekran dotykowy reaguje natychmiast po wystawieniu na działanie równocześnie obsługuje do dwóch dotknięć ekranu. Pojemnościowy ekran smartphone, problemy z jego funkcjonowaniem nie powinno być.

ładować

Urządzenie mobilne zapewnia zdejmowaną litowo-jonowa Pojemność 1300 mAh. Ze względu na niewielki rozmiar ekranu, nie jest zbyt wielkim gadżetem ekstrawagancja żywotność baterii i proste matrycy, taka bateria jest zupełnie stanąć do pięciu godzin rozmów, aż do sześciu godzin przeglądania stron internetowych, do dwóch godzin odtwarzania wideo lub około siedmiu godzin czytania przy średniej jasności. Smartfon działa tylko w sieciach komórkowych 2G. Aby przesłać pliki do wbudowany Bluetooth 4.0, można również korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Urządzenie może być zastosowane jako modem lub punkt dostępu. Za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego lub telefonu komórkowego może określić swoją lokalizację. W devayse EXPLAY N1 GPS (opiniach użytkowników na ten temat jest również określana) nie jest obsługiwany jako odrębnej funkcji.

nośników wymiennych

Smartfon ma wbudowany EXPLAY N1 256 MB RAM, liczba ta nie używać 100MB RAM zużywane dla różnych funkcji urządzenia mobilnego. Za te pieniądze można oczekiwać więcej, nie jest konieczne, ale aby wykonać podstawowe zadania proponowanego pamięci wystarcza. Jeśli planowane jest użycie dodatkowego nośnika, bo ma specjalny otwór pod tylną pokrywę i baterii. Może przechowywać wideo, zdjęć i danych o pojemności do 32 GB.

Smartphone EXPLAY N1: informacji zwrotnej na temat jakości z Rec

To unikalne urządzenie będzie mile zaskoczony przez aparat, bo w niektórych telefonach tanich po prostu nie. Czujnik przedni offline, a główny moduł 1,3 megapikseli. Jakość zdjęć jest słaba, i nie dziwi z takich cech i bez lampy błyskowej. Trzeba strzelać w dobrym świetle, kamera czasami daje te zdjęcia, które łatwo mogły konkurować z fotografii wykonanych na tablecie. Rozdzielczość wideo 860 x 480, a jakość nagrania jest średnia. Ale dźwięk smartphone i wysokiej jakości. aplikacje multimedialne w standardowym urządzeniu mobilnym wykorzystywane do odtwarzania filmów, muzyki lub radia.

Funkcje multimedialne smartfonów zawsze przyciągają więcej uwagi ze strony użytkownika, ponieważ w przeciwnym razie byłoby na tyle, aby kupić normalny telefon do wykonywania połączeń i wysyłania wiadomości. Przy załadunku stron internetowych, bez żadnych problemów, otwierają się wystarczająco szybko. jakości zestaw słuchawkowy jest dobry, dźwięk jest nieco powyżej średniej w większości przypadków są słyszalne tony średnie, wysokie bit „zapchana” i niski dyskretny. Ponieważ wywołanie głośnik jest nadal używany, głośność jest niska. Film można oglądać w rozdzielczości 800 x 600 megapikseli. To mobilne urządzenie jest idealne dla początkujących użytkowników. Model ten jest wyposażony w dwurdzeniowy częstotliwości procesora 1 GHz. Smartfon ma GPS i 3G. Wbudowany system operacyjny – Google Android 4.2.2. Wszystko działa płynnie, bez zgrzytów i bez hamowania. Ważne jest, aby pamiętać, że urządzenie nie posiada usługi Google Play, są używane zamiast programu Yandex. Przy ich pomocy można znaleźć wszystkie niezbędne aplikacje i gry. Interfejs jest identyczny z innych smartfonów na Androidzie 4.2.

wniosek

Przy zakupie smartphone EXPLAY N1 można dostać się pełnoprawnym urządzenie multimedialne z możliwością wykorzystania praktycznie żadnych programów i aplikacji. Jeśli porównamy ekran urządzenia z normalnego telefonu komórkowego, to jest wystarczająco duży i wysokiej rozdzielczości. Można używać 2 kart SIM, jest to szczególnie ważne w miejscach, w których działanie jest jednym z podmiotów jest ograniczona. Jest ładny video i odtwarzacz muzyczny, a wbudowane radio. Spośród minusy można zauważyć słabą jakość ekranu i tablicę kamery, brak nawigacji, Google-aplikacji i obecność tylko jednego głośnika. Nawiasem mówiąc, jeśli brak wbudowanych funkcji pozycjonowania w telefonie są zdezorientowani, zawsze można zakupić dodatkowy nawigatora EXPLAY N1, sprzężenie zwrotne było bardzo przyzwoite, a cena jest bardziej niż uzasadnione.